News

informace o nové hudbě #MILEYISCOMING

23. srpna 2018 v 21:21 | Adell

Krásný večer,nebojte se, stále jsem tady,ale důvod proč nepřidávám je jednoduše ten,že není co. O Mileyném "blackoutu" na všech sociálních sítích už jistě všichni víte a netrpělivě čekám,až nám Miley něco konečně oznámí,snad se toho dožiiju! :D Ne vážně,neuvěříte,ale dnes jedna stránka na twitteru prozradila několik hodně zajímavých informací. Už jsou tedy vymazány,jelikož na ně reagovala Mileyna osobní asistentka se slovy,že je nemá zveřejňovat,čímž tedy trošku potvrdila,že jsou pravdivé. Vím,že bych je tady neměla moc vypisovat,ale když mě to nedá a musím se s Váma o ně podělit,jelikož jsou fakt super. Upozorňuji,že ne vše musí být 100% pravda. No konec vykecávání a zde jsou. :)

• Nového singlu se dočkáme ještě tento měsíc
• Srpen,listopad a prosinec jsou klíčové měsíce
• Miley se na VMA's neobjevila,protože minulý rok zde měla nějaký spor
• Reklama na podzimní/zimní kolekci Victoria's Secret bude po premiéře nového singlu (pokud nevíte,nedávno byla zveřejněná fotka Victorias Secret z natáčení nějakého utajeného projektu a na fotce se objeviila i osoba podobná Miley,pravděpodobně se o Miley skutečně jednalo)

+ Ještě doplňující informace,Miley minulý měsíc podle jednoho fanouška (který ji zahlédl) něco natáčela a měla na sobě kostým s křídly,které jsou typické pro Victoria's Secret. Tak uvidíme,co z toho nakonec bude pravda. Už se strašně těším! ♥

nové certifikáty pro album "Bangerz" a několik jeho písní!

14. února 2018 v 19:36 | Adell
Výsledek obrázku pro miley cyrus bangerz gifs tongueVýsledek obrázku pro miley cyrus bangerz gifs tongue

Miley získala předevčírem nespočetně mnoho certifikátů co se týče alba Bangerz! Pilotní singl alba "We Can't Stop" byl certifikován 5x platinou (5 miliónů prodaných kopií),singl "Adore You" získal dvojitou platinu (2 milióny prodaných kopií) a písně "FU" a "Do My Thang" byly certifikovány zlatem. Samotné album získalo 2x platinu. Je to velký úspěch a tyto čísla jen ukazují,jak byla #Bangerz éra ikonická! Miley na oslavu certifikací přidala na instagram několik fotek z tohoto období. ♥

+ Dnes jsou to přesně 4 roky,co odstartovalo jedno z nejúspěšnějších tour Miley - Bangerz Tour! Neskutečně to letí.

Vychází nové album "Younger Now"

3. října 2017 v 16:37 | Adell

V pátek (29/09) nastal okamžik,na který všichni fanoušci Miley čekali skoro 4 roky. Vyšlo její 6. studiové album "Younger Now"!! Je sice pravda,že v roce 2015 Mil vydala album "MC & her dead petz",ovšem to nebylo až do nedávna dostupné na žádných hudebních platformách a jednalo se spíše o takový expermiment. Album "Younger Now" obsahuje celkem 11 písní,které všechny napsala pouze Miley a zatímco na albu "Bangerz" s Miley spolupracovali 4 producenti,na tomto albu pouze jeden a to Oren Yoel. Pokud čekáte něco podobného jako Bangerz,musím Vás zklamat (nebo potěšit?). Album je zvukem zcela odlišné,převážně ve stylu country/pop. Můj názor na něj je velmi pozitivní. Všechny písně mě nadchly hned na první poslech,ale pokud bych měla vybrat ty nejlepší,byly by to Thinkin',She's Not Him,Love Someone a Bad Mood.. nejméně výrazná písnička je asi I Would Die For You,ale zase má nádherný text.. Určitě mi napište do komentářů Váš názor. Jaká písnička je Vaše nejoblíbenější a jste s touto érou zatím spokojeni? :)Tracklist:
1 Younger Now
2 Malibu
3 Rainbowland (feat. Dolly Parton)
4 Week Without You
5 Miss You so Much
6 I Would Die for You
7 Thinkin'
8 Bad Mood
9 Love Someone
10 She's Not Him
11 Inspired

Miley oznamuje nový singl a omlouvá se za neúčast na TCA's

14. srpna 2017 v 21:39 | Adell
Včera (13. srpna) se v Los Angeles uskutečnilo každoroční předávání cen "Teen Choice." Jak už bylo dříve oznámeno,letos získala nejvyšší ocenění #UltimateChoiceAward naše Miley! I přesto,že byla nejočekávanějším hostem,ceremoniálu se nakonec nezúčastnila kvůli nabitému programu. Prostřednictvím sociálních sítí alespoň napsala fanouškům děkovnou zprávu,ve které mimojiné oznámila název a datum vydání nového singlu! Nový singl se nazývá "Younger Now",stejně jako nové album a výjde rovnou s videoklipem už tento pátek,18. srpna!! Já osobně se nemůžu dočkat a jsem opravdu velmi zvědavá,co si pro nás Mil připravila tentokrát. Jak si můžete všimnout,cover nového singlu je fotografie Miley z dětství,což mi příjde jako skvělý nápad. Kliknutím na fotku se dostanete na instagram Miley,kde si můžete celou děkovnou zprávu přečíst. :)

Quick News

5. srpna 2017 v 18:58 | Adell

• Miley si nechala vytetovat symbol veganství na levém bicepsu. Fotografie

• Miley získala celkem 4 nominace na letošní Teen Choice Awards,které se uskuteční v neděli 13. srpna a to v následujicích kategoriích: Choice Female Artist,Choice Song: Female Artist,Choice Summer Song a Choice Summer Female Artist. Kromě toho si převezme Ultimate Choice Award za všechny její úspěchy. Gratuluji !

• Miley je nominovaná rovněž na letošní VMA's v kategorii "Best Pop" se singlem Malibu.

• Nového singlu bychom se měli dočkat již brzy,pravděpodobně již tento měsíc. Je možné,že ho Miley zazpívá právě na VMA's,ovšem vše jsou prozatím pouze spekulace.

Miley vystoupí na Billboard Music Awards

8. května 2017 v 11:30 | Adell

Miley vystoupí již 21. května v rámci propagace nového singlu "Malibu" na Billboard Music Awards. Kromě Miley zde vystoupí např. také Ed Sheeran či Nicki Minaj. Na celý seznam vystupujících se můžete podívat níže.

Nový singl "Malibu" již příští čtvrtek !!

7. května 2017 v 14:16 | Adell

Již v předchozím článku jsem Vám prozradila,že Mileyn nový singl výjde příští čtvrtek (11. května). Teď Vám o něm napíši všechny informace,které jsou prozatím známy. Pilotní singl z nadcházejícího 5. alba nese název "Malibu" a jedná se o zamilovanou pop-rockovou skladbu o Liamovi. Je to zcela odlišný styl hudby,než jsme u Miley zvyklí,ale myslím,že nebudeme zklamáni,ba naopak. Píseň je čistě její práce a napsala jí cestou na natáčení The Voice. Už se vážně nemůžu dočkat,až výjde ! Jisté je,že nová éra bude úplně jiná než Bangerz - Miley jí shrnula jako všechny éry v jednom. No necháme se překvapit. Videoklip by měl vyjít rovnou 11. května a jeho režisérkou je Diane Martel,která už má na starost klip k We Can't Stop a BB Talk. :)

část textu singlu "Malibu" - "A dream come true.. in Malibu.. It's suppose to be this hot all summer long. I never would've believed you if 3 years ago you told me I'd be here writing this song."

Miley je součástí filmu "Guardians of the Galaxy Vol. 2"

29. dubna 2017 v 10:43 | Adell

Miley nadabovala jednu z menších postav pro film "Guardians of the Galaxy Vol. 2" (v češtině "Strážci Galaxie 2".) Konkrétně se jedná o Mainframe,což je hlavní operační systém planety. Toto tajemství bylo poprvé odhaleno bloggery,kteří se ve čtvrtek (20. dubna) zúčastnili tiskové konference.

Na akci se prezident produkce Marvel - Kevin Feige zeptal ředitele Jamese Gunna,zda už někomu řekl,kdo Mainframe ztvárnil. James zpočátku tvrdil,že ne,po chvilce se však opravil a přiznal,že toto tajemství prozradil jedné osobě.

Premiéra filmu se u nás uskuteční již ve čtvrtek 4. května,kdežto v USA proběhne o den později - v pátek 5. května. Objevily se celkem 3 trailery,které si můžeme vychutnat v jednom videu. :)


Pokud Vám video nejde spustit,klikněte ZDE

Nový singl je již vybrán a připraven na vydání !!

6. dubna 2017 v 17:56 | Adell

Dobrý večer ! Dnes mám pro Vás úplně skvělou zprávu,která mi doslova zlepšila den a pokud jste také velkým fanouškem Mileyné hudby,jistě potěší i Vás. Nový singl z nadcházejícího alba,jehož vydání je naplánováno na tento podzim (setlist je již sestaven !!) výjde v nadcházejících týdnech. Zatím nevíme konkrétní datum,ovšem je jisté,že už je určeno a co nevidět nám ho prozraí i naše Miley,což také vysvětluje její neaktivitu na sociálních sítích (umělci před vydáním nové písně většinou nějakou dobu nepřídávají příspěvky.) Je tedy více než jasné,že na festivalech,o kterých jsem psala v článku níže zazpívá svůj nový singl !! Jsem z této zprávy neskutečně nadšená,konečně jsme se po neuvěřitelných 4 letech dočkali ! Zároveň jsem také velmi zvědavá,jak bude nová éra vypadat a čím nás Miley překvapí ! Mimochodem byl přidán ještě 1 festival,na kterém Miley vystoupí a to 16. června na northwell health v New Yorku. #MILEYISCOMING

zdroj: Czech & Slovakia Smilers (Cyrus Virus)

Nový singl už příští měsíc ? Potvrzena vystoupení na festivalech !

1. dubna 2017 v 11:48 | Adell

Krásné aprílové dopoledne ! Moc mě mrzí tato má neaktivita,ale bohužel se neobjevovaly opravdu žádné novinky. Po Miley jakoby se slehla zem,dokonce přestala přidávat i na své sociální sítě. Každopádně touto zprávou Vám to určitě vynahradím !

Miley vystoupí už 13. května na festivalu Wango Tango a 3. června pak na festivalu KTUP v New Yorku ! Je velmi pravděpodobné,že již s novým singlem. Tato informace je 100 % pravdivá a skutečně se nejedná o apríl !! Navíc pár lidí prý předevčírem zahlédlo Miley při natáčení videoklipu v Miami,ovšem to je zatím pouze fáma. Další skvělou zprávou je to,že Rádio Capital FM včera zveřejnilo seznam alb,které můžeme očekávat v tomto roce a mezi nimi je také to od naší Miley. A aby toho nebylo málo,jedna fanynka včera spatřila Miley v okolí sídla Spotify v Los Angeles a samozřejmě se s ní i vyfotila. Na fotce je opravdu překrásná,konečně se začíná vracet její úžasný styl. Nová hudba nejspíše bude venku dříve,než jsme očekávali a já jsem z toho naprosto nadšená,stále tomu nemůžu uvěřit. Mimochodem,na twitteru byl včera mezi celosvětovými trendy hashtag #MileyIsComing.


Gallery Link: Personal Photos > 2017 > with fans

Nová hudba již brzy (??)

15. března 2017 v 13:10 | Adell

Billy Ray Cyrus,Mileyn otec zveřejnil na své sociální sítě nové fotografie Miley v růžových šatech a fanoušci okamžitě začali spekulovat,odkud pochází. Nejdříve si všichni mysleli,že se Miley vdala,jelikož Billy k první fotce připsal "I'm so happy...you are happy",nicméně tuto informaci později její manažer a Noah vyvrátili. Billy proto později zveřejnil ještě jednu fotografii (kterou později smazal) a uvedl vše na pravou míru. Do popisku tentokrát napsal,že je nadšený,že uslyší nové věci. Chtěl tím tedy naznačit,že se již brzy dočkáme nové hudby ? Je tu několik možností. Buď se jedná o nový photoshoot,videoklip nebo jsou to prostě jen osobní fotky. Snad se k tomu brzy vyjdří i naše Miley. Každopádně je na nich překrásná a pokud by se skutečně mělo jednat např. o klip,nová éra bude úplně odlišná od Bangerz.

Gallery Link: Photoshoots > 2017 > unknow

Miley se objeví až na dalším projektu Mike Will Made It

11. března 2017 v 10:22 | Adell

Jak si možná vzpomínáte,nedávno se internetem šířila informace o tom,že se Miley objeví na novém albu Mike Will Made It a konkrétně se mělo jednat o písneň Razzle Dazzle. Tento song se na jeho albu skutečně objeví,ale bez účasti Miley, jak sám Mike Will potvrdil prostřednictvím twitteru. No nemusíme smutnit. Zároveň totiž oznámil,že s Miley spolupracuje na jeho druhém projektu,kterého se dočkáme ještě letos. ♥

Miley se zúčastní iHeartRadio Music Awards !

2. března 2017 v 18:04 | Adell

Mé přání bylo vyslyšeno a myslím,že Vás všechny tato informace potěší ! Miley konečně zavítá na někou akci a to rovnou iHeartRadio Music Awards,které se uskuteční již tuto neděli. Sice je velmi malá pravděpodobnost,že zapózuje na červeném koberci,ale jisté je,že se objeví na pódiu ! Uvede totiž vystoupení své sestry Noah. Už se nemůžu dočkat ! ♥

Objeví se Miley jako featuring na novém songu Mike Will Made It ?

25. února 2017 v 21:58 | Adell


Internetem koluje informace,že by se naše Miley měla objevit jako featuring na Mike Willovo songu "Razzle Dazzle",který výjde již příští měsíc. Upozorňuji,že nic zatím není potvrzeno,ale píše o tom více důvěryhodných zdrojů,takže je tu velká šance. Moc mě tato zpráva potěšila a pokud je skutečně pravdivá,tak jsem na song velmi zvědavá. ♥

nové album již tento rok ?

21. února 2017 v 16:56 | Adell

Všichni už určitě,stejně jako já netrpělivě čekáte na nové sólové album Miley. Jeho vydání se však neustále odkládá a navíc se o něm neobjevují ani žadné zvěsti. Nicméně,touto zprávou Vás určitě potěším ! Nahrávací společnost RCA Records,které je Mil členkou naznačilo,že bychom se ho mohli konečně dočkat již v tomto roce ! Nejedná se tedy o úplné potvrzení,ale stále tu je nějaká naděje. Nezbývá nám nic jiného než doufat,aby se tato informace potvrdila.

Miley má nové tetování !

22. prosince 2016 v 18:36 | Adell
Krásný večer ! Vím,že blog teď není moc aktualizován,ale co jsem předpokládala se i stalo. Po The Voice se neobjevují téměr žádné novinky,takže i když si ani nepamatuji,kdy naposledy jsem přidávala nějaké fotky ze sociálních sítí,momentálně mi příjdou vcelku vhod. Nemůžu vám slíbit,že osobní fotografie budu přidávat pravidelně,ale posnažím se je aktualizovat častěji !

Nicméně,teď tu mám pro Vás jednu zajímavou informaci. Miley se nám pochlubila novým tetováním ! Tentokrát je to Marihuana. Není žádným tajemstvím,že Miley ji má velmi ráda a dá se považovat za její symbol. Z toho důvodu mě to nijak nepřekvapilo,k Miley mi takové tetování prostě sedí.

Miley bude porotkyní 13. sezóny The Voice !

28. října 2016 v 23:47 | Adell

Je potvrzeno,že Miley nebude součástí nadchazející 12. sezóny The Voice. Nahradí ji zpěvačka Gwen Stefani. Ovšem Miley se do The Voice vrátí ve 13. sezóně,jejíž natáčení začne na podzim příštího roku. Máme se na co těšit !

Miley se neobjeví na VMA's

28. srpna 2016 v 23:36 | Adell
Již za pár hodin započnou v New Yorku dlouho očekáváné VIDEO MUSIC AWARDS (našeho času zítra ve 3 hodiny ráno). Jelikož je to jedna z mála akcí,které si Miley nenechává ujít,spoustu lidí očekávalo,že se jich zúčastní i letos. Bohužel opak je pravdou. Miley dnes na instagram a facebook zveřejnila fotku se svou fenkou Barbie a připsala k ní,že se omlouvá,ale na VMA's letos nezavítá,protože je zaneprázdněná cvičením jógy a mazlením se svými pejsky,čímž tedy vyvrátila možnou účast. Mně osobně to opravdu mrzí,ale co se dá dělat. Snad příští rok. :)

"Sorry I can't make it to the VMAzzz I am toooo busy at home doing yoga & making out w my dogs! 👅💖✌️"

Miley si ze záchranného centra adoptovala nového pejska !

4. července 2016 v 16:19 | Adell

Není žádným tajemstvím,že Miley je velkým milovníkem a ochráncem zvířat,což opět dokázala adoptováním nového pejska,kterého pojmenovala Barbie. Miley si Barbie vzala ze záchranného centra,kde se dostala kvůli tomu,že byla využívána k testování nejrůznějších výrobků (fotku prostředků,které jsou testovány na zvířatech také Mil zveřejnila na instgram.) Naštěstí se ji podařilo zachránit a nyní je už v dobrých rukou Miley a Liama. Mil neustále zveřejňuje fotky s Barbie na svém instgramu a nyní jich je k dispozici už 5. No není zlatá ? :)

Miley nazpívala novou píseň s Billym Ray Cyrus

12. června 2016 v 11:32 | Adell

Miley nazpívala novou píseň s její tatínkem Billym Ray Cyrus. Song nese název Angels Protect This Home a objeví se a Billyho novém albu,které vychází již 9. září ! Podle všeho je píseň opět velmi osobní,tak jako Butterfly Fly Away. Určitě se máme na co těšit !

Miley je součástí první epizody show 'Maye a Marty' !

27. května 2016 v 20:39 | Adell

Miley je mezi hvězdami,které se podílí na první epizodě nové show s názvem Maye a Marty ! Natáčení proběhlo včera - 26.5,ovšem epizoda bude odvysílána americkým televizním kanálem NBC až v úterý 31. května. Show je velmi podobná Saturday Night Live. Podle přítomných zde Mil zazpívala 2 covery písní (zatím nevíme jakých) a také natočila nějakou krátkou scénku. Jsem moc ráda,že se po dlouhé době opět někde objevila a já osobně se opravdu moc těším !

Spolupráce se skupinou Stepfather + informace o novém albu

26. května 2016 v 22:38 | Adell

Miley nahrála novou píseň s rockovou skupinou Stepfather,která by měla vyjít během několika týdnů a objeví se na jejich novém albu. Název je ovšem ještě neznámý. Tato skupina neni nijak zvlášť známá,takže Vám pravděpodobně nic neříká. Upřímně jsem velmi zvědavá na jejich spolupráci. Jistě stojí za zmínku,že s Miley spolupracují na jejím nadcházejícím albu,z něhož by měl být první singl propuštěn v průběhu léta. Je také možné,že Mil bude propagovat svou práci v The Voice,takže alba bychom se nakonec mohli dočkat dříve než v roce 2017 ! Podle nejnovějších informací se Wayne Coyne (spolupracovala s ním na abu MC & HER DEAD PETZ,hodně ovlivňuje její chování,styl oblékání apod.) nepodílí na jeho tvorbě narozdíl od Mike WiLL Made-It. Tato informace však zatím není 100 % potvrzena. Já osobně už se nemůžu dočkat !

Woody Allen o Miley

17. května 2016 v 17:01 | Adell

Woody Allen nedávno hovořil v rozhovoru pro Hollywood Raporter o jeho prvním setkání s Miley a nadcházejícím seriálu,ve kterém Mil ztvární významnou roli. Níže si můžete přečíst překlad.

Potkal jsem ji v rámci tohoto projektu. Před lety jsem si všiml,že mé děti sledují "Hannah Montana" a řekl jsem si: "Kdo je ta dívka ?" Ta show je trochu hloupá,ale ona je velmi dobrá v tom co dělá. A později se proslavila jako zpěvačka. Někdo mi ukázal její vysotupení v Saturday Night Live a já řekl: "To potvrzuje,co jsem si o ní vždy myslel. Je to opravdu velmi dobrá,talentovaná dívka. Chtěla si dát od všeho pauzu,ale dohodli jsme se na tomto seriálu,protože ji ta role zaujala. Pak jsem se tu s ní setkal.

Ano,přesně tady. Přišla zde jednoho dne,když ostatní byli na konkurzu. Mluvili jsme spolu několik minut -Nejběžnější rozhovor s cílem poznat lidi. Hned jsem ji chtěl zaměstnat,nepotřeboval jsem těch 5 minut hloupé konverzace.

Ne,ještě nemám název,ale má to 6 epizod po 30-ti minutách. A tím to končí. Není to věc,která by mohla pokračovat donekonečna. Je to jeden příběh. Komedie,ve které hraji já,Elaine May a především Miley Cyrus. Rodinná komedie odehrávající se v 60. letech. Doufám,že se to lidem bude líbit,ale určitě nezpůsobí nové náboženství.

Poděkování od Keshy

1. května 2016 v 11:29 | Adell

Většina z Vás jistě slyšela o Keshe a sporu s producentem Dr. Lukem,který jí měl udájně zneužívat. Není to tak dávno,co soud rozhodl v její neprospěch. V té době zpěvačku podporovalo nejen spoustu fanoušků,ale také známých celebrit,což je důvod,proč se Kesha rozhodla napsat na svůj instagram poděkování. Na obrázku označila také naší Miley. Níže si můžete přečíst překlad. :)

"S rukou na srdci a slzami v očích děkuji. Nikdy v životě jsem nebyla tak vděčná. Opravdu nenacházím žádná slova,zlatíčka. Bojovali jste za mě bezdůvodně a efektivně jste změnili můj život. Byli jste tu pro mě v době,kdy jsem si v mnohých směrech myslela,že nepřežiju. Nedokázala jsem si představit,že budu na druhé traně. A jsme tu. Díky VÁM. Díky Vám všem. Vezměte prosím na vědomí,že moje vděčnost je větší než tato slova a zapamatuju si to až do dne,kdy zemřu."


Quick News

12. února 2016 v 19:44 | Adell
Jelikož se neobjevují novinky pouze v podobě osobních fotek (které postupně nahrávám do galerie a až se trošku nahromadí,tak všechny zveřejním),tak jsem se rozhodla shrnout všechny novinky,které by bylo zbytečné psát samostatně.

• Miley si nedávno koupila nový dům v Malibu,který se nachází kousek od domu Liama. Je pravdou,že jsou opět spolu a Mil často tráví čas u něj,ale dům Miley koupila pravděpodobně z důvodu,že se ještě stále (bouhžel) schází s Katy a Waynem a to může Liamovi trošku vadit.

• V sobotu - tedy zítra se na CBS 2 (Los Angeles) a WCBS (New York) bude vysílat zákulisí Miley Cyrus and her dead petz tour.

• 14. února se Miley zúčastní Clive Davis' Grammy party.
 
 

Reklama