Interviews

(26/01) Miley v The Late show with Stephen Colbert!

28. ledna 2018 v 14:55 | Adell

Ve čtvrtek (26. ledna) se Miley objevila v The Late show With Stephen Colbert,kde hovořila zejména o svém vystoupení s Eltonem Johnem na letošních GRAMMYs,které se uskuteční již dnes! V galerii si můžete prohlédnout několik fotografií a níže si zhlédnout video,v nemž Miley a Stephen mezi sebou soupeří o to,kdo je větším fanouškem Eltona. V galerii najdete rovněž candids z doby,když Miley show opouštěla.

GALLERY LINK: Appearances > 2018 > 26th January - The Late Show with Stephen Colbert


(29/10) rozhovor pro CBS Sunday Morning

22. prosince 2017 v 23:32 | Adell

Miley se 29. října objevila v epizodě For The Record,což je speciální série show CBS Sunday Morning zaměřená na rozhovory s nejvlivnějšími umělci současnosti. Miley pozvala novináře Anthonyho Masona rovnou na farmu svého rodného bydliště v Nashville a otevřeně s ním diskutovala o nejrůznějších tématech. Například prozradila,že první píseň,kterou napsala se jmenovala 'Pink Isn't A Color, It's an Attitude" a zažertovala,že prý měla opravdu hloubku. Zmínila se i o účinkování v seriálu Hannah Montana. Řekla,že měl celkem velký dopad na její psychiku,ale nevzpomíná na něj pouze ve zlém,jen prý pro ní bylo velmi těžké všechno zkloubit a myslí si,že na dítě toho bylo vynaloženo moc. Řeč přišla i na její kontroverzní Bangerz období,vystoupení na VMA's 2013 a Younger Now éru. Během rozhovoru byl přítomný rovněž její táta Billy Ray Cyrus. Miley také zazpívala 2 své písně z nového alba - "Miss You So Much" a "Younger Now". Níže se můžete podívat na video z celé epizody a v galerii najdete 5 fotografií. Miley to vážně moc slušelo a tento interview mě opravdu velmi zaujal a patří určitě k mým nejoblíbenějším. :)


Miley pro Buzfeed

12. listopadu 2017 v 18:33 | Adell

Miley před měsícem navštívila studia "Buzfeed" a ve společnosti několika štěňátek zodpovídala na otázky od fanoušků. Fanoušci jí pokládaly otázky především týkající se nejnovějšího alba "Younger Now" např. jaká píseň z něj je pro ní nejvíce speciální,na čež Miley odpověděla,že Malibu,jelikož to byla úplně první píseň,kterou pro album napsala nebo třeba co pro ní pojem "Younger Now" vlastně znamená. Jiného fanouška zase zajímalo,jakou radu by dala svému 14 létemu já. Ráda bych Vám celý tento rozhovor přeložila,ale bohužel mi zbývá doplnit ještě poměrně hodně věcí a chtěla bych se věnovat už raději aktuánějším novinkám. Avšak pokud alespoň trošku ovládáte angličtinu,určitě tomuto interview z části porozumíte.. ZDE mimochodem najdete interview ve psané podobě. Miley při této příležitosti nafotila také několik snímků,z nichž jeden můžete vidět na novém designu. Moc jí to na nich sluší!


Miley věnovala 500 000 dolarů obětem hurikánu Harvey

3. září 2017 v 18:13 | Adell

Určitě jste už zaslechli o hurikánu Harvey,který zasáhl Houston,Texas. Nespotečně mnoho lidí přišlo o svůj domov a více než 40 lidí tuto katastrofu nepřežilo. Naše Miley se ve středu (29. srpna) objevila u Ellen,aby oznámila,že věnovala půl miliónů dolarů (v přepočtu téměř 11 miliónů korun) na pomoc všem obětem této tragédie. Miley také poprosila ostatní,aby pokud mohou,přispěli i tou nejmenší drobností. Jednou z možností,jak pomoci je její nadace Happy Hippie,která přijímá opravdu vše,co lidem zasaženým hurikánem pomůže,ať už jídlo,pití,ručníky,deky nebo samotné peníze. Více informací najdete na webové stránce happyhippies.org. Celý rozhovor jsem Vám přeložila a musím říct,že je neskutečně nádherný,Miley je prostě úžasný člověk se zlatým srdcem. Během hovoření o hurikánu se dokonce i rozplakala. Miley se u Ellen objeví ještě 7. září,tentokrát však bude hlavním tématem její nové album. ♥

Ellen: Chci věnovat pozornost nadaci Happy Hippie,protože je to tvá nadace a děláte toho spoustu dobrého. V zákulisí nám Miley řekla,co dnes udělala. Miley věnovala 500 000 dolarů obětem hurikánu Harvey. Jsi úžasná!

Miley: Děkuji.. Jen jsem chtěla.. budu plakat. Nedokážu o tom mluvit,je to tak strašně smutné. Chci aby lidé věděli,že to nepředstírám. Moje babička tady sedí,má mamka je tady a já půjdu domů ke svým 7 pejskům a pokud bych to ztratila,bylo by to pro mě tak strašně těžké. Takže jsem nesmírně ráda,že můžu pomoci jak jen mohu a doufám,že lidé pochopí,že se jednou mohou dostat do obuvi těchto lidí a vědí,co to znamená,když najednou úplně všechno ztratíte.

Rozhovor pro MTV

30. srpna 2017 v 15:04 | Adell
Ještě před samotnou show Video Music Awards Miley poskytla rozhovor pro MTV,ve kterém hovoří o všech svých předešlých vystoupení během VMA's. Na video se můžete podívat kliknutím na obrázek níže. :)

Miley a Billy v novém rozhovoru pro The Today Show

11. srpna 2017 v 22:49 | Adell
Miley nedávno poskytla spolu s jejím tátou Billym rozhovor pro The Today Show ohledně The Voice a to rovnou na natáčení "Battle Rounds" ! Ptáte se proč i s Billym ? Odpověď je jednoduchá - stal se totiž Mileyným poradcem ! Mimo The Voice zde zazněla i otázka,jak se liší Miley Cyrus z roku 2013 od té nynější. Na ní Miley odpověděla,že je stejná,jen je člověk,který má rád změny. Myslí si,že každý se mění a proto nechápe šílenství kolem toho všeho. V galerii se můžete podívat na 1 kvalitní fotografii a níže jsem Vám přidala i video. Celého interview bychom se měli dočkat již brzy ! Připomínám,že 13 sezóna The Voice strartuje 25. září ! :)


Proč se nové album jmenuje "Younger Now" ?

10. srpna 2017 v 21:27 | Adell


Miley nedávno diskutovala se spisovatelem Johnem Norrisem a objasnila,proč nové album pojmenovala "Younger Now". Níže si můžete přečíst překlad všeho co řekla.

"Myslím,že pro dívky by bylo skvělé,kdyby oslavovaly,že jsou právě teď mladé." - řekla a vysvětlila,že tato fráze pochází také z toho,co jí nedávno řekla matka. Řekla mi "Přisahám bohu,že teď,ve 24 letech si mladší než ve 4. A to mě zasáhlo,teď jsem mladší a jsem na to hrdá!" Také objasnila,že její pocit mladosti se rovná osvobození: "Je mi jedno,že jsem byla Hannah Montana a stejně tak je mi jedno,že jsem byla Bangerz dívka."

ZAJÍMAVOST
• Inspirací pro název tohoto alba byla píseň Boba Dylana "My Back Pages" z roku 1967,ve které zpívá: "Ah, but I was so much older then/ I'm younger than that now

Část rozhovoru pro Cosmopolitan - český překlad

9. srpna 2017 v 23:04 | Adell

• Nejdivnější věc,která se stala během psaní:
Napsala jsem píseň na mé album ve snu. Zdálo se mi,že jsme já a má sestra jely mým autem na film, v rádiu začala hrát píseň a byla to oblíbená píseň Noah. Řekla,že jí každý miluje,že je to hit. V tu chvíli jsem řekla: "Přeji si,abych ji napsala." Potom jsem se probudila... a udělala jsem to.

• Nejlepší věc na tom mít za kmotru Dolly Parton:
Mít přístup k jejímu šatníku ! Ha,ale vážně. Sledování,jak se k lidem chová s láskou a respektem. Vždy mě a mé rodině připominá,co je důležité. Nikdy nedovol,aby úspěch změnil tvé srdce.

• Jedna věc,kterou jsem se naučila od rodičů o manželství:
Nic a nikdo nezůstane stejný. Dospívejte,vyvíjejte se,měnte se jeden s druhým a oslavujte Vaše milostné dobrodružství!

• Pokud bych byla na castingu v The Voice,vybrala bych si Aliciu Keys,protože:
Vždy ve mě vyvolá pocit,že jsem velmi milována a speciální. Miluju trávit čas ve velkém červeném křesle vedle mé sestry!

• Můj oblíbený look z červeného koberce:
VMA's 2015! Versace!

• Můj nejméně oblíbený look z červeného koberce:
2008 - 2013. Grammy's pro mě byly drsné a náročné.

Rozhovor pro Harper's Bazaar - český překlad

6. srpna 2017 v 17:54 | Adell
Zdroj: FB skupina: Czech & Slovakia Smilers (Cyrus Virus)

Byla tady Miley Cyrus předtím? Železářství, soud, pustá hlavní ulice tohoto města v kopcích mimo Los Angeles - všechno to vypadá tak povědomě. Takto to může připadat komukoliv, protože to vlastní Disney a bylo tam natočeno nesčetné množství filmů, seriálů a reklam. Vzhledem k relativně dlouhé kariéře Miley, déja vu, které si právě teď prožívá, má své důvody. Přimhouří oči a loví v paměti. Najednou se její modré oči široce rozzáří. "Já to věděla!" zakřičí, když její manažer potvrdí, že zde natáčela video pro své album z roku 2013, Bangerz. "Wow", povzdechne si, "to je jak z jiného života."


Taky je, v určitém slova smyslu. Ve 24 letech, Miley Cyrus měla už více životů, než jakákoliv průměrná popová hvězda, jelikož byla již dětskou herečkou, rockovou umělkyní, ikona popové kultury a internetovým meme, a to vše ve věku, ve kterém mnoho lidí teprve zjišťuje teprve svou první identitu.


Nyní je v polovině další proměny, "Přechodu," jak tomu říká ona, zatímco sedí na schodech skladiště, což není ani skladiště, ale jen prázdná místnost, kde je šatník s oblečením, které si vybrala pro Bazaar photoshoot - jednoduché, ženské kousky, které odrážejí Laurel Canyon estetiku toho, co bude její šesté, zatím nepojmenované, album. Sbírka jednoduchých, country-ovlivněných, popových skladeb, je výrazným odklonem od její nedávné nahrávky, Miley Cyrus & Her Dead Petz, spolupráce s Flaming Lips, kterou vydala online a propagovala ji na tour, kde opakovaně nosila roh jednorožce a umělý penis.

"Cítím se hodně vzdálená od tamté osobnosti," prohlašuje Miley, zatímco propíná své dlouhé nohy na zaprášené podlaze, oblečená ve starších modrobílých kalhotech. "Jen chci, aby lidi viděli, že tohle jsem teď já. Neříkám, že jsem nikdy nebyla sama sebou." vysvětluje. "Kdo jsem byla na mé poslední nahrávce, to jsem byla opravdu já. Ale já jsem byla už různými osobnostmi, protože se hodně měním."

Během posledních několika měsíců, Miley prožívala "media blackout", jak to sama popisuje, ale teď z ní slova vyprchala jako bublinky šampaňského. "Myslím, že tak rychle zjištuji, kdo jsem, že mám problém s tím udržovat krok se sama sebou," v jednom bodě vysvětluje.


Její evoluce, a jak bude vnímána, je prioritou. "Lidé říkají, že je špatné se změnit," a pokračuje. "Víte, lidé budou říkat, změnil jsi se. A má vás to zranit. Ale máte se měnit celou dobu." Hlavně v popové hudbě, kde je přerod je hodně důležitý."

Miley první pokusy o přerod byly váhavé. Zahrnují nápadně sexy film The Last Song od Nicholase Sparkse, kde na natáčení potkala svého současného snoubence, Liama Hemswortha, kouření z vodní dýmky, obálka magazínu Vanity Fair, kde očividně pózovala nahoře bez, poté lehčí tančení u tyče na Teen Choice Awards. Pak najednou kde se vzala, tu se vzala, tančila na pódiu 2013 MTV Video Awards v podprsence a kalhotkách tělové barvy, twerkujíc s Robinem Thickem, s vystoupením, od kterého nešly odtrhnout oči, což podle ní byl "typ vystoupení, se kterým říkám jděte do háje" systému, který ji vytvořil a potlačil. Reakce v té době byla dost nevlídná.


Rodiče zakrývali svým dětem oči. Babičky z Miley rodného Nashvillu si tehdy říkaly, co se jí to stalo. (No, kromě jedné, která říká: "Líbilo se mi to." Mammie, a.k.a. Loretta Jean Palmer Finley, babička Miley z matčiny strany, která je na focení jejího photoshootu a chodí na většinu vystoupení její vnučky.) Co se týče Miley, tak ta to bere tak, jak to je. "Někdy je opravdu děsivé, když někdo říká "Tohle jsem já." "Lidé mě sledují od mého útlého mládí, myslí si, že mě znají. Slyšela jsem spousty komentářů, které říkaly - Chceme Miley zpátky. Ale vy mi nemůžete říct, kdo to je. Já stojím přímo tady."

Pak přišel moment s Nicki Minaj, který obletěl celý svět. Miley samozřejmě mohla být o něco mírnější, když kritizovala Minaj za vyjádření, když její video k songu Anaconda neobdrželo nominaci na MTV Video Awards v kategorii Video of the Year v roce 2015. Je však těžší se podívat teď na moment, kdy ji Minaj během show nazvala "tou děvkou, co o mě tehdy v novinách měla co říct" a necítit trochu lítost k Miley, která ve svém plastovém kšiltu a dredech bílé holky, vypadala mírně rozrušeně, když si uvědomila, že chvíle výměny - opravdové sociální výměny - právě nastala a ona, i přes ty nejlepší úmysly, skončila na té špatné straně.

Věc se má tak, že Miley je citlivá. "Není konfrontační," říká Mammie, která mi, zatímco jsme na focení, vypráví příběh Miley ještě z doby natáčení Hannah Montana, kdy se Miley snažila vyhrát nad nepřátelskou spolu-účinkující, nebudu opakovat detaily, aby se neriskovala diskrétnost Mammie. "Jen chtěla, aby ji ta holka měla ráda."


Po incidentu s Minaj, Miley ustoupila do pozadí. Vyjela na tour propagovat nahrávku s Flaming Lips, kterou Spin nazval "legálně zvláštní", v dobrém slova smyslu. Přestěhovala se do Malibu, kde má duhově nabarvené nahrávací studio a prasečí zvěřinec, který ráno před focením vykartáčovala. ("Potřebovala jsem ten čas s mými prasátky, protože to je to, co mě dělá opravdu šťastnou, v nespojeném pracovním způsobu," říká.) Také si udělala čas na reflexi a uvědomila si, že si na to nikdy nenašla pořádně čas. "Je tam spousty věcí, co si jako dětský bavič neuvědomuji, protože toho bylo tolik na zapamatování," říká Miley. "Je to jako cokoliv jiného, co v určitou chvíli prožíváte. Pod jakým tlakem a jak moc mě to ovlivňovalo jsem si vlastně uvědomila až tenhle rok."

Když o tom mluví, tak zní trochu naštvaně. "Lidé byli šokováni některými věcmi, které jsem dělala," říká a odkazuje tak na její období twerkování. "Více šokující by však mělo být to, že v 11 nebo 12 letech mi makeup, paruku a oblečení vybírala skupina starších pánů." ujasňuje. "Nechtěla jsem nenávidět muže, miluji všechny lidi, jsem velmi lidská." pokračuje. "Beyoncé prohlásila, Holky vládnou světu, a myslím, že bylo důležité toto říct, protože myslím, že celý život nás nutí si myslet, že to není pravda. Není divu, že hodně lidí ztrácí svou životní cestu a ztrácí tím, kým jsou, protože jim vždy ostatní říkají, jací by měli být."


Během své pauzy se ponořila do své organizace Happy Hippie Foundation, kterou založila v roce 2014 a má za poslání "vyzvat mladé lidi, aby bojovali proti nespravedlnosti, které čelí mladí bez domova, LGBTQ mladí a další zranitelné/bezbranné populace." I když se v minulosti Miley identifikovala jako "pansexuál", tak je právě v jednom z nejvíce přímých vztahů na světě. (Zpátky k Hemsworthovi se vrátila v roce 2015 a jsou spolu zasnoubení, oslňující kámen na prstě se dá těžko přehlídnout.) "Když jsem začala mluvit o právech trans lidí, tak jsem strávila hodiny na telefonu, kde jsem mluvila s experty, takže jsem pak mohla mluvit o věcech, které jsem měla potvrzené a ověřené." říká. "Myslím, že mé spojení s trans lidmi je takové: Vždy byste měli být schopní změnit se a být tím, kým jste." "Víte co, neměli byste být přilepení k pohlaví, věku, rase, tyhle věci by vás neměly definovat. Rodíme se jako bílá plátna, a váš úkol na tomto světě je pomalovat je tak, jak vy chcete a pokud chcete, tak je můžete strhnout a začít odznova, je jedno, kolikrát za život to bude."

Minulý rok se zúčastnila kampaně pro Hillary Clintonovou během prezidentských voleb, a Miley říká, že konečný výsledek ji "velmi rozrušil." "Trvalo mi zhruba tři dny, než jsem přestala plakat."
Jakmile přestala, tak strhla svá plátna znovu. Dokonce přestala kouřit. "Jen pro teď," a pokračuje: "Cituji moudrého Justina Biebera, nikdy neříkej nikdy, ale pro teď chci mít jasno a být čistá."

Teď si svůj makeup pro natáčení a focení dělá sama, je minimální. Rozhodla se, že její předchozí výrazná osobnost už splnila svůj účel. "Stalo se z toho něco, co ode mě bylo očekáváno. Nechtěla jsem přijít na photoshoot a být tou holkou, která vystrkuje prsa a vyplazuje jazyk. Ze začátku to byl způsob, jak říct - Jděte do háje. Holky by měly mít tuhle svobodu a tak dále. - Ale pak se to dostalo do bodu, kdy jsem se cítila sexualizována."
Navíc, všichni to teď dělají. "I na Met Gala, všichni měli vystrčená prsa, vystrčené zadky, co je na tom teď tak cool?" nadhazuje řečnickou otázku. " Pro mě je více cool, když tomu tak není."

Miley také řekla, že jak změnila svoji novou identitu, tak se zeptala sama sebe. "Jak můžu být ten zatracený vzor, kterým mám být?" a podívá se na mě. "Jo, právě jsem řekla zatracený vzor." opakuje po sobě. "A kdo se stará? Jenom kvůli tomu, že jsem ukázala prsa, tak hned nejsem o něco menším vzorem."

Přesně, možná to znamená, že je i více vzorem. "Myslím, že lidem ukazuji, že můžou být sví. Také si myslím, že taková věc, co pro mě je důležitá, během tohoto menšího přechodu v mé kariéře, je to, že je mi jedno, zda jsem cool. Prostě chci být svá."

(12/05) Miley v 'On Air With Ryan Seacrest'

15. května 2017 v 20:37 | Adell

V pátek 12. května se Miley zastavila v ranní show On-Air With Ryan Seacrest. Během rozhovoru hovořila o jejím singlu "Malibu",spolupráci s Liamem na videoklipu,vystoupení na festivalu Wango Tango,novém albu a spoustu dalších věcech. Rozhovor je podle mého názoru velmi zajímavý. Miley v něm například říká,jak se v průběhu 3 let změnila a co je pro ni teď nejdůležitější. Objevila se celkem 4 videa,která jsem Vám i částěčně přeložila a určitě stojí za to obětovat pár minut a zhlédnout si je. Kromě toho se v galerii můžete podívat na 9 fotografií. Miley měla na sobě šaty se vzorem květin,vlasy si nechala rozpuštěné a nalíčená byla pouze decentně. :)

Miley reaguje na část textu z písně Malibu: I never would've believed you If three years ago you told me I'd be here writing this song


"Před 3 lety,pokud chceme být opravdu vážní jsem se klouzala po svém jazyku a jezdila na obřím hot-dogu s hořčicí před 20 000 lidmi. Takže jsem si nikdy nemyslela,že najdu ve svém životě klidné místo,kde jsou pro mě důležité jiné věci. Teď se více zajímám o balónky. Předtím to bylo "Na hot-dogu musí být hořčice!" a teď jsem nepříjemná veganka,takže věci se opravdu hodně změnily. Je to hodně o těch posledních 3 letech. Nikdy jsem si nemyslela,že tady budu sedět,nikdy."

Rozhovor pro Billboard - český překlad

9. května 2017 v 18:27 | Adell

Vysoko nad Pacific Coast,nedaleko kaňové silnice,se nachází malý dům s dřevěnou verandou malovanou v barvách duhy. Vnějšek je vyzdoben květináči ve tvaru žáby,křesly tvaru motýlů a zářivě růžovým grilem tvaru prasete,slunečnic a sedmikrásek. Jedná se o Rainbow Land,nahrávací studio,jehož majitelka Miley Cyrus sedí ve slunné dubnové odpoledne se zkříženými nohami na otočném křesle před rezonančními deskami,oblečená neformálně s rozcuchanými dlouhými vlasy,v kraťasech a vintage tričku s nápisem "Malibu."

Cyrus - která se mi chystá pustit 10 písniček z nového alba,které opět slibuje transformaci jedné z nejvíce nenapodobitelných,nepřevídatelných kariér v historii popu - je rozrušená a klidná zároveň. Z jejích slov je patrné,že přelomila měsíce dlouhou přestávku od médií a je připravena podělit se o své myšlenky o všem - od odcizení hip-hopu,po spojení s příznivci Donalda Trumpa.


"Je to šílené,ale už 3 týdny jsem nekouřila trávu." - říká svým typickým okouzlujícím chraplavým hlasem. Cyrus,která sedí naproti osvětlené stěně,na které je napsáno "It's 4:20 Somewhere",vysvětluje,proč se rozhodla na chvíli přestat: "Ráda se obklopuji lidmi,kteří chtějí,abych byla lepší,rozvinutější,otevřenější. Všimla jsem si,že to nejsou lidé,kteří jsou zhulení. Chci být čístá,protože přesně vím,kde chci být."

Stella Maxwell o vztahu Miley s Liamem

16. června 2016 v 19:20 | Adell

Miley se netají tím,že je bisexuálka a jak všichni víme, před nějakou dobou měla krátký románek s modelkou Stellou Maxwell. Stella byla v nedávném rozhovoru na Fragrance Foundation Awards dotázána,co si myslí o vztahu Miley s Liamem. Níže si můžete přečíst,jak na tuto otázku odpověděla.

"Jsem za ni šťastná a jsem přesvědčena,že je opravdu velmi šťastná. Myslím,že je to úžasné !"

PHARRELL WILLIAMS O POROTCOVÁNÍ MILEY V THE VOICE

29. dubna 2016 v 14:18 | Adell

Jak jistě víte,Miley zasedne to porotcovského křesla The Voice jako porotkyně 11. sezóny,která má premiéru za více než 4 měsíce,konkrétně 12. září ! Novinář Alex Hudgens se nedávno zeptal Pharrella,co si o porotcování Miley myslí ,níže si můžete přečíst překlad.

"Miley to určitě zabije,je úžasná. Má opravdu dobrý vkus,pokud jde o talent. Má v sobě ten oheň,takže ten oheň rozpozná."

 
 

Reklama