Únor 2018

Miley pro jarní vydání magazínu WONDERLAND

28. února 2018 v 18:26 | Adell |  Gallery Update

Měla jsem takové tušení,že se Miley brzy objeví v nějakém magazínu.. A také,že ano! Miley zdobí obálku březnového vydání magazínu Wonderland. Neskutečně mě to potěšilo a 2x tolik,když se teď dlouho neobjevovalo nic pořádného. Zatím máme z photoshootu k dispozici včetně obálky pouze 3 fotky,ale věřím,že se jich ještě pár dočkáme. Jsou opravdu nádherné. Pro zajímavost dodám,že Miley se na focení upravovala sama a rovněž si vybírala oblečení,stejně jako tomu bylo u focení pro Cosmopolitan v minulém roce + fotky má na starost opět Ellen Von Unwerth. Na stáncích bude k dostání od 15. března (tedy v Česku ho pravděpodobně neseženete,možná tak v nějakých těch větších obchodech),ale pokud byste si ho chtěli pořídit, nezoufejte. Je možno si ho předobjednat zde,stojí v přepočtu cca 150 Kč :)

ob1.jpg
GALLERY LINK: Magazine Scans > 2018 > WONDERLAND Spring 2018 Issue

ob3.jpg ob2.jpg
GALLERY LINK: Photoshoots > 2018 > Miley for WONDERLAND Spring 2018 Issue

Miley s Liamem navštívili zubaře + Miley zajistila člence jejího týmu v The Voice úpravu zubů

24. února 2018 v 20:18 | Adell |  Gallery Update

Miley s Liamem si dnes zašli v Beverly Hills na prohlídku k jejich zubaři,který s nimi udělal i fotku a sdílel jí na svůj instagram s úžasným popisem. Připsal k ní ,že jsou nejen nádherní,štědří a neskutečně talentovaní,ale rovněž ti nejmilejší lidé na světě. A mám tu pro Vás ještě jednu úžasnou informaci. Vzpomínáte si na Janice,jednu ze soutěžících The Voice,která byla členkou Mileyného týmu? Tak Miley jí ještě během The Voice zaplatila udělání nových zubů právě tímto profesionálním zubařem. Miley je prostě anděl,vždy pomáhá lidem soukromě a jde vidět,že to opravdu nedělá pro pozornost.

mcc1~0.jpg
GALLERY LINK: Personal Photos > 2018 > other


Hlasujte pro Miley na #IHeartAwards

24. února 2018 v 12:39 | Adell |  Vote
Výsledek obrázku pro miley cyrus pig pigVýsledek obrázku pro miley cyrus malibu collage

Momentálně je to s novinkami bídné,neobjevuje se skoro nic a to jsem si myslela,že po GRAMMYs bude Miley více aktivnější.. Ale bohužel opak je pravdou,neobjevují se ani žádné candids. Přidávám tedy tuto informaci,která je sice už trošku starší,ale stále aktuální a na blog jsem jí v době,kdy byla oznámena nepřidala z důvodu,že v té době jsem zase pro změnu nestíhala. Naše Miley získala rovnou 3 nominace na letošní #iHeartAwards,které se uskuteční 11. března v aréně Forum v Los Angeles. Vlastně samotná Mil získala pouze 1 nominaci v kategorii "Best Music Video" se singlem Malibu. Ve zbylých 2 byli nominování fanoušci Miley #Smilers a její prasátko Pig Pig. :D Ano,opravdu vznikla tato nová kategorie,ve které jsou nominování domácí mazlíčci celebrit.. Momentálně můžete hlasovat už pouze pro Malibu a Mileyno prasátko,jelikož pro Smilers byl vymezen pro hlasování pouze jeden a to včerejšek. A jak tedy hlasovat? Je to snadné,na instagram,facebook nebo nejlépe twitter pište hashtagy #Malibu #BestMusicVideo #IHeartAwards nebo #PigPig #CutestPet #IHeartAwards. Jako hlas se počítá také retweet :)

Výsledek obrázku pro miley cyrus iheart awards malibu nominee vote best music video Výsledek obrázku pro miley cyrus iheart awards pig pig nominee vote best music video

Miley a Noah na večeři s Yani Gellmanem!

20. února 2018 v 19:15 | Adell |  Gallery Update

Miley s Noah si předevčírem (18/02) vyrazili na večeři do jedné restaurace v Los Angeles spolu s hercem Yani Gellmanem! Pokud Vám toto jméno nic neříká,tak Vám určitě více prozradí jeho role Paola ve filmu The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny) a právě na tento film si všichni 3 zavzpomínali. Noah na instagram přidala jednu fotografii a do popisku připsala "Sing to me Paolo @yanigellman @mileycyrus" a Miley s Noah dokonce prostřednictvím instagram stories zazpívali kousek písničky "What Dreams Are Made Of". Celkem mě překvapilo,že jsou v kontaktu,protože se ve společnosti nikdy předtím společně neobjevily (tedy alespoň myslím),ale potěšilo mě to. :D Fotky máme k dispozici pouze 2,ale jsou velmi zlaté.

nn11.jpg nn12.jpg
GALLERY LINK: Personal Photos > 2018 > other

Valentýnské focení pro CONVERSE

17. února 2018 v 14:11 | Adell |  Gallery Update

Miley v den Valentýna (14/02) fotila zcela nový photoshoot právě s valentýnskou tématikou pro značku Converse,které jak nejspíše víte je od minulého roku tváří. Fotografie jsou tak trošku v retro styu a postarala se o ně Ellen Von Unwerth,která již naší Mil fotila pro magazín Cosmopolitan. Zatím se moc fotografií neobjevilo, Miley spíše na instagramu sdílela spoustu "boomerangů".(jsou opravdu skvělé,takže se určitě mrkněte). Snad se brzy dočkáme nějakých HQ snímků,protože jí to tu moc sluší. :)

vv1.jpg vv2.jpg vv3.jpg vv4.jpg vv5.jpg

nové fotografie pro CONVERSE!

15. února 2018 v 19:14 | Adell |  Gallery Update

Objevilo se 9 nových "polaroid" fotografií,které byly zhotovené v rámci propagace Mileyné spolupráce se značkou Converse. Její vlastní kolekce bot by měla vyjít už velmi brzy! Jen tak pro představu,jeden pár,který si už brzy budete moci pořídt (pokud tedy bude kolekce dostupná i u nás) můžete vidět na 3. fotce. :)

pp1~0.jpg pp2~0.jpg pp3~0.jpg pp4~0.jpg pp5.jpg
GALLERY LINK: Photoshoots > 2017 > Converse

nové certifikáty pro album "Bangerz" a několik jeho písní!

14. února 2018 v 19:36 | Adell |  News
Výsledek obrázku pro miley cyrus bangerz gifs tongueVýsledek obrázku pro miley cyrus bangerz gifs tongue

Miley získala předevčírem nespočetně mnoho certifikátů co se týče alba Bangerz! Pilotní singl alba "We Can't Stop" byl certifikován 5x platinou (5 miliónů prodaných kopií),singl "Adore You" získal dvojitou platinu (2 milióny prodaných kopií) a písně "FU" a "Do My Thang" byly certifikovány zlatem. Samotné album získalo 2x platinu. Je to velký úspěch a tyto čísla jen ukazují,jak byla #Bangerz éra ikonická! Miley na oslavu certifikací přidala na instagram několik fotek z tohoto období. ♥

+ Dnes jsou to přesně 4 roky,co odstartovalo jedno z nejúspěšnějších tour Miley - Bangerz Tour! Neskutečně to letí.


CANDIDS: Miley s Liamem v Malibu

14. února 2018 v 17:23 | Adell |  Gallery Update

Přeji krásný podvečer. Dnes tu pro Vás 3 sety candids,které paparazzi pořídili v posledních dnech v Malibu. V prvním setu najdete 4 fotky ze 7. února z doby,když se Miley s Liamem vraceli z pláže ke svému autu. Jsou velmi nekvalitní a nejde na nich ani pořádně vidět Mileyn outfit,z 2. fotky jen můžeme poznat,že měla oblečený šedý svetřík a barevné pruhované legíny. O 2 dny později,9. února "fotografové" Miley a Liama spatřili na obědě v jedné restauraci společně s jejich přáteli. Miley měla oblečené černé tričko AC/DC a zřejmě černé legíny a jako doplněk si vzala sluneční brýle a kabelku přes rameno. Zatím poslední candids,které se objevily, pochází z 10. února a oproti těm předchozím jsou alespoň některé v přijatelné kvalitě. Miley s Liamem měli namířeno do místního obchodu s potravinami. Tentokrát si Miley oblékla černou mikinu,pruhované tepláky/legíny, její oblíbené kecky značky Nike a opět si vzala i sluneční brýle. :)GALLERY LINK: Candids > 2018 > 10th February - Grocery Shopping in Malibu

Miley v zákulisí "Elton John: I'm Still Standing- A Grammy Salute"

11. února 2018 v 20:31 | Adell |  Gallery Update

Omlouvám se za menší neaktivitu,ale momentálně se moc novinek neobjevuje. Nicméně do galerie jsem nahrála 8 nádherných fotek,které byly zhotovené v zákulisí koncertu na počest Eltonu Johnovi "Elton John: I'm Still Standing- A Grammy Salute",jenž se uskutečnil v úterý 30. ledna. Naše Miley zde byla jedna z vystupujících,bohužel kromě těchto portrétů se neobjevilo vůbec nic. Ovšem ty jsou opravdu moc povedené. Po delší době nám Mil ukazala její rebelskou stránku,jsou trošičku odvážnější,ale nic,co by mělo některé pohoršovat. U Miley jsme byli zvyklí na daleko odhalenější fotky. Do popisku k fotkám Miley na instagramu připsala hashtag #BitchIsBack a je velmi pravděpodobné,že začala opět spolupracovat s Mike Will Made It,jelikož okomentoval jednu fotku,na které je s naší Miley slovy "BIG 2018",takže se máme rozhodně ještě na co těšit! Určitě bych tuto spolupráci uvítala. :)


Portréty ze zákulisí "MusiCares Person Of The Year"

6. února 2018 v 22:21 | Adell |  Gallery Update

Miley nafotila ještě v zákulisí akce "MusiCares Person Of The Year",která se tentokrát ukustečnila na počest skupiny Fletwood Mac 26. ledna za pomocí fotografa Robbyho Kleina několik nádherných portrétů. Portréty se ovšem objevily teprve před pár dny. K dispozici jich máme až 21 a musím říci,že jsou velice povedené. Miley má zde nakulmované vlásky a opravdu moc jí to sluší.