Leden 2018

(28/01) Miley na GRAMMY Awards 2018!

29. ledna 2018 v 18:47 | Adell |  Gallery Update

Včera (28. ledna) se uskutečnil 60. ročník prestižních hudebních cen GRAMMY. Naše Miley sice nezískala nominaci ani v jedné kategorii,ovšem zúčastnila se jich z jiného důvodu a to kvůli vystoupení s hudební ikonou Eltonem Johnem! Miley někdy koncem roku 2016 prohlásila,že už nikdy nevkročí na červený koberec. Toho se držela celkem dlouho,ale koncem minulého roku se rozhodla svůj názor změnit a objevila se na něm celkem 2x. V obou případech se jednalo spíše o menší akce,takže do poslední chvíle nebylo jasné,zda na koberci zapózuje i na GRAMMYs. Nakonec se na něm ukázala,což tedy oficiálně značí její návrat. Miley zvolila černou kombinézu z dílny návrháře Jean Paul Gaultier a do rukou si vzala bílou růži,která je symbolem boje proti sexuálnímu obtěžování a zneužívání.

GALLERY LINK: Appearances > 2018 > 28th January - 60th Annual GRAMMY Awards - Arrivals

Co se vystoupení týče,jak jsem již psala výše,Miley se na pódiu objevila společně s Eltonem Johnem a společně zazpívali krásnou skladbu "Tiny Dancer". Přestože na červeném koberci vypadala opravdu skvěle,outfitem,který zvolila na vystoupení, mi naprosto vyrazila dech. Černou kombinézu vyměnila za princeznovské šaty od Zaca Posena ve vinové barvě. Vypadala v nich naprosto kouzelně. Měla i nádherně upravené vlasy a zvolila přirozené líčení. Samotné vystoupení bylo opravdu překrásné a vysloužilo si ovace ve stoje. V galerii najdete také spoustu úžasných fotografií z "Press Roomu",publika a zákulisí. Miley to po celý večer neskutečně slušelo! ♥

(26/01) Miley na koncertě The Roots + s fanoušky v ulicích NYC

28. ledna 2018 v 21:31 | Adell |  Gallery Update

Miley měla 26. ledna opravdu nabitý den. Po skončení "MusiCares Person Of the Year" se ještě přesunula do "The Gramercy Theater",aby zde vystoupila po boku The Roots na jejich koncertě. Spolu s nimi zazpívala písně "Party In The USA" a "Baby I'm In The Mood For You". Objevilo se 8 fotografií a k dispozici máme i 2 fotky ze zákulisí. Po skončení koncertu se Miley v ulicích New Yorku ochotně vyfotila s několika fanoušky.GALLERY LINK: Personal Photos > 2018 > with fans

(26/01) Miley na MusiCares Person Of The Year 2018!

28. ledna 2018 v 17:49 | Adell |  Gallery Update

Miley vystoupila dne 26. ledna během gala večera 'Musicares Person Of The Year',který se uskutečnil v hudební hale 'Radio City'. Zazpívala zde nádhernou dojemnou skladbu 'Landslide' od skupiny Fleetwood Mac. V jejím podání jsme ji mohli slyšet už po druhé,pokud si vzpomínáte,píseň zazpívala již v roce 2014 během jednoho z koncertů svého turné "Bangerz". Video se bohužel objevilo prozatím nekvalitní,ale nevadí,alespoň něco. Stojí určitě za zhlédnutí. Pro tuto příležitost si Miley oblékla překrásný overál s křišťály Swarovski od módního návrháře Augusta Getty a za doplněk zvolila mimo jiné i náhrdelník od Sydney Evan. Vlasy měla nakulmované a zvolila decentní líčení. V zákulisí se potkala například s bývalým americkým prezidentem Billem Clinton či zpěvačkou Lorde.
(26/01) Miley míří do hudební haly "Radio City"

28. ledna 2018 v 15:47 | Adell |  Gallery Update

Jak už jsem Vás informovala,dne 26. ledna se uskutečnila významná událost "MusiCares Person Of The Year: Fleetwood Mac",které se Miley zúčastnila a objevila se i na pódiu. Ještě předtím,než přidám fotky ze samotné akce tu mám pro Vás candids z doby,když Miley dorazila na místo konání a to hudební haly "Radio City". Vypadala skvěle!


(26/01) Miley v The Late show with Stephen Colbert!

28. ledna 2018 v 14:55 | Adell |  Interviews

Ve čtvrtek (26. ledna) se Miley objevila v The Late show With Stephen Colbert,kde hovořila zejména o svém vystoupení s Eltonem Johnem na letošních GRAMMYs,které se uskuteční již dnes! V galerii si můžete prohlédnout několik fotografií a níže si zhlédnout video,v nemž Miley a Stephen mezi sebou soupeří o to,kdo je větším fanouškem Eltona. V galerii najdete rovněž candids z doby,když Miley show opouštěla.

GALLERY LINK: Appearances > 2018 > 26th January - The Late Show with Stephen ColbertMiley se připravuje na vystoupení s Eltonem Johnem na GRAMMY 2018

27. ledna 2018 v 19:08 | Adell |  Gallery Update

Miley se předevčírem (25. ledna) zúčastnila zkoušek na GRAMMYs,na kterých vystoupí už zítra po boku Eltona Johna. Objevily se celkem 3 fotky a do galerie jsem mimo to nahrála i 4 snímky ze zákulisí. Na 2 z nich je Miley společně se svou maminkou Tish a na zbylých je vyfocena u kytar,na které se podepsala a byly vydraženy během včerejšího gala večera MusiCares Person of The Year: Fleetwood Mac,kde Miley vystoupila,ale o tom zase v příštím článku. Na GRAMMYs by Miley měla sedět vedle Sama Smitha,Eltona Johna a Lady Gaga,ale jak to bývá,celebrity se většinou zasedacího pořádku moc neřídí,tak uvidíme. Jsem zvědavá,jestli se Mils objeví na červeném koberci.

GALLERY LINK: Appearances > 2018 > 25th January - The Grammy rehearsals

GALLERY LINK: Appearances > 2018 > 25th January - The Grammy rehearsals (Backstage)

(23/01) Miley s Mary Jane v Hollywood Hills

26. ledna 2018 v 21:46 | Adell |  Gallery Update

Nyní Vám přináším prozatím poslední candids,které pochází z 23. ledna už z Los Angeles,konkrétně Hollywood Hills. Paparazzi Miley vyfotili,když zrovna venčila svou fenku Mary Jane. Podařilo se jim zhotovit spoustu HQ snímků,na které se můžete podívat v galerii.


(13/01) Miley míří na oslavu Liamových narozenin

26. ledna 2018 v 20:19 | Adell |  Gallery Update

Když jsem tyto fotky poprvé uviděla,nemohla jsem uvěřit,že pochází z tohoto roku. Kdybych nevěděla,že jsou staré jen několik dní,řekla bych,že jsou z období 2011-2012. Fotografie byly ovšem skutečně zhotoveny letos a to dne 13. ledna v odpoledních hodinách,když Miley mířila do kavárny v Byron Bay,kde se uskutečnila oslava Liamových 28. narozenin. Miley měla oblečený červený crop top,riflové kraťasy a za obuv zvolila All star Conversky. Vzala si i úžasné sluneční brýle a přes rameno senzační černobílou kabelku. Její outfit se mi neskutečně líbí,nemám slov. ♥

GALLERY LINK: Candids > 2018 > 13th January - heading to cafe in Byron Bay

(12/01) Miley opouští butik v Byron Bay

26. ledna 2018 v 19:33 | Adell |  Gallery Update

V Queenslandu byla Miley jen na skok,protože již následující den (12/01) jí paparazzi vyfotili opět v Byron Bay a to když opouštěla s Elsou Pataky a Katy Weaver butik Spell and The Gypsy. Miley měla oblečené bílé oversize tričko s kresbou Madonny a na některých fotografiích má na hlavě červenou basebolku značky Converse. V galerii najdete 18 HQ fotek. :)


(11/01) Miley s Liamem a přáteli opouští restauraci v Burleight Heads

26. ledna 2018 v 19:07 | Adell |  Gallery Update

Ve středu (11/01) se Miley s Liamem přesunuli z Byron Bay do Burleigh Heads,Queenslandu a paparazzi je vyfotili v době,když opouštěli spolu se 3 přáteli včetně Katy Weaver restauraci "Rick Shores". Miley měla oblečené tričko "G-day mate",červeno-bílé kraťasy a stříbrné cukle,za doplněk si vzala sluneční brýle a přes rameno černou pletenou tašku. Byla v dobré náladě a paparazzi ignorovala.