Prosinec 2017

(03/11) Miley před hotelem v NYC

31. prosince 2017 v 15:25 | Adell |  Gallery Update

V pátek 3. listopadu byla Miley vyfocena,když se před svým hotelem v New Yorku fotila s fanoušky a rozdávala autogramy. Po celou dobu se usmívala a některé smilers dokonce i objala. Co se týče outfitu,měla na sobě velmi pěknou oranžovou bundičku, bílý top, roztrhané džíny a tmavě červené boty. Celkově jí to nesmírně slušelo! V galerii najdete 40 vysoce kvalitních fotografií.


(29/10) Miley s Liamem v Tybee Island

30. prosince 2017 v 21:59 | Adell |  Gallery Update

Konečně tu mám pro Vás poslední říjnové fotky a opět se jedná o "MIAM" candids! V neděli (29) je paparazzi spatřili,když se ruku v ruce procházeli po okolí Tybee Island. V galerii najdete 15 fotografií.


(28/10) Miley s Liamem na vodních skůtrech

29. prosince 2017 v 20:15 | Adell |  Gallery Update

Miley s Liamem se ještě 28. října zašli v Tybee Island projet na vodních skůtrech. K dispozici máme 90 fotografií a paparazzi se podařilo také natočit kratší video. I přes jejich přítomnost oba vypadali velmi uvolněně a jízdu si naplno užívali. Některé fotky sice nejsou v nejlepší kvalitě,ale i přesto je radost na ně pohledět. Jsou spolu prostě úžasní. ♥Saturday Night Live - promo

27. prosince 2017 v 0:10 | Adell |  Videos

Miley 4. listopadu zavítala do známé večerní show Saturday Night Live,kde jak bývá zvykem vystoupila a zahrála si v několika zábavných scénkách. Ještě předtím,než přidám fotografie a videa ze samotné epizody tu mám pro Vás 2 promo videa a několik propagačních fotek. První video bylo zveřejněno 1. listopadu a je pojato vtipně. Jde v něm vlastně o to,že David Larry (moderátor) nechce jet s Miley ve stejném výtahu,jelikož raději jezdí sám. No a to druhé bylo publikováno o den později a je nahráno už v samotném studiu. Miley je v obou naprosto nádherná.
(29/10) rozhovor pro CBS Sunday Morning

22. prosince 2017 v 23:32 | Adell |  Interviews

Miley se 29. října objevila v epizodě For The Record,což je speciální série show CBS Sunday Morning zaměřená na rozhovory s nejvlivnějšími umělci současnosti. Miley pozvala novináře Anthonyho Masona rovnou na farmu svého rodného bydliště v Nashville a otevřeně s ním diskutovala o nejrůznějších tématech. Například prozradila,že první píseň,kterou napsala se jmenovala 'Pink Isn't A Color, It's an Attitude" a zažertovala,že prý měla opravdu hloubku. Zmínila se i o účinkování v seriálu Hannah Montana. Řekla,že měl celkem velký dopad na její psychiku,ale nevzpomíná na něj pouze ve zlém,jen prý pro ní bylo velmi těžké všechno zkloubit a myslí si,že na dítě toho bylo vynaloženo moc. Řeč přišla i na její kontroverzní Bangerz období,vystoupení na VMA's 2013 a Younger Now éru. Během rozhovoru byl přítomný rovněž její táta Billy Ray Cyrus. Miley také zazpívala 2 své písně z nového alba - "Miss You So Much" a "Younger Now". Níže se můžete podívat na video z celé epizody a v galerii najdete 5 fotografií. Miley to vážně moc slušelo a tento interview mě opravdu velmi zaujal a patří určitě k mým nejoblíbenějším. :)(28/10) Miley s Liamem v Tybee Island

22. prosince 2017 v 14:14 | Adell |  Gallery Update

Další novinkou jsou překvapivě opět candids fotografie. Musím říct,že kdyby nebylo těch paparazzi,tak bych měla novinky přidané raz dva,protože z těch "novinek",které mi zde chybí tvoří velkou část právě candids.

V sobotu 28. října Miley s Liamem strávili odpoledne v Tybee Island, Savannah, Georgia. Pár zde navštívil místní surfový obchod,kde si Liam koupil skateboard a také nějaké tričko Tybee Island. Fotografie jsou velmi nostalgické,protože se na stejném místě v roce 2009 poprvé setkali během natáčení filmu The Last Song. Věřili byste,že už je to 8 let?


Spotify Singles (25/10)

21. prosince 2017 v 20:18 | Adell |  Gallery Update

Miley koncem října nahrávala ve studiích Spotify v New Yorku cover písně Wildflowers a akustickou verzi své písně Bad Mood pro projekt "Spotify Singles". Výsledek si můžete poslechnout zde. V galerii pak najdete 2 černobílé fotky,které byly zhotovené ve studiu během nahrávání.


(18/10) Miley opouští Soho House v Malibu

21. prosince 2017 v 19:43 | Adell |  Gallery Update

18. října paparazzi Miley vyfotili když s přáteli pozdě večer opouštěla klub/restauraci Soho House v Malibu. Fotky jsou dost nekvalitní a Miley na většině nejde ani moc vidět. Každopádně měla oblečený pohodlný outfit a podle fotografií byla v dobré náladě.


(13/10) Miley s Liamem na pláži v Malibu

20. prosince 2017 v 19:17 | Adell |  Gallery Update

V pátek 13. října si šel Liam opět zasurfovat na jednu pláž v Malibu a Miley mu tentokrát dělala doprovod. Bohužel moc soukromí si neužili,jelikož přítomní byli opět paparazzi a zachytili snad každý jejich pohyb. Vzniklo celkem 85 fotografií,které si můžete prohlédnout v galerii.


Miley Cyrus Carpool Karaoke

20. prosince 2017 v 18:27 | Adell |  Videos

Pěkný večer! Nejdříve bych Vám chtěla oznámit,že galerie je díky skvělé Erice opět funkční. Bez ní by jsem byla opravdu ztracená a musela bych zakládat novou. A rovněž Vám chci sdělit,že jsem se rozhodla zůstat pouze zde a na dlovatosource končím (napsala jsem však pouze hiatus na dobu neurčito,protože kdo ví,třeba si to ještě rozmyslím tak jak tomu bylo začátkem roku,ale teď si tím jsem více jistá.. vysvětlení najdete zde). No a teď konečně přejdu k novinkám. U Miley nemám zas takový skluz,jako tomu bylo na dlovatosource,takže je na blog přidám všechny.

V úterý 10. října se Miley opět objevila v Carpool Caraoke,ovšem tentokrát už ne s její rodinou,ale klasicky pouze s Jamesem Cordenem. Kromě zpívání jejích největších hitů zde také Miley prozradila,že je špatná řidička a přiznala,že jednou dokonce nabourala do sloupu The Voice. James se Miley zeptal i na její evoluci za posledních 5 let,na což Miley odpověděla,že se nesnaží utéct od toho kým byla a také řekla,že její kontroverzní vystoupení na VMA's 2013 jí svým způsobem umožnilo být aktivistkou,kterou je teď. Přišla řeč i na skoncování s marihuanou a Miley pomohla Jamesovi olizovat poštovní známky.Nedávno bylo také přidáno video,ve kterém slavné osobnosti,které se v posledním měsících objevily v CK,tedy včetně Miley zpívají Vánoční píseň Santa Claus Is Comin' To Town.