Listopad 2017

Miley pro Buzfeed

12. listopadu 2017 v 18:33 | Adell |  Interviews

Miley před měsícem navštívila studia "Buzfeed" a ve společnosti několika štěňátek zodpovídala na otázky od fanoušků. Fanoušci jí pokládaly otázky především týkající se nejnovějšího alba "Younger Now" např. jaká píseň z něj je pro ní nejvíce speciální,na čež Miley odpověděla,že Malibu,jelikož to byla úplně první píseň,kterou pro album napsala nebo třeba co pro ní pojem "Younger Now" vlastně znamená. Jiného fanouška zase zajímalo,jakou radu by dala svému 14 létemu já. Ráda bych Vám celý tento rozhovor přeložila,ale bohužel mi zbývá doplnit ještě poměrně hodně věcí a chtěla bych se věnovat už raději aktuánějším novinkám. Avšak pokud alespoň trošku ovládáte angličtinu,určitě tomuto interview z části porozumíte.. ZDE mimochodem najdete interview ve psané podobě. Miley při této příležitosti nafotila také několik snímků,z nichž jeden můžete vidět na novém designu. Moc jí to na nich sluší!(06/10) Vystoupení s Billym a Noah na koncertě Katy Perry

12. listopadu 2017 v 12:46 | Adell |  Gallery Update

Dne 6. října se v Madison Square Garden konal další z koncertů Witness: The Tour od Katy Perry. Někteří možná víte,že jeho předskokankou je Mileyna mladší sestra Noah. Kromě ní se však zde tentokrát objevili jako speciální hosté rovněž její otec Billy Ray Cyrus a naše Miley! Miley na pódium nastoupila v průběhu vystoupení Billyho a Noah s písní Achy Breaky Heart,začala zpívat s Noah a holky si společně i zatancovaly. Níže se můžete podívat na video a několik fotografií,mezi kterými nechybí ani společný snímek s Katy Perry ze zákulisí.
(10/10) Miley s Liamem na premiéře filmu THOR: Ragnarok filmu

7. listopadu 2017 v 15:57 | Adell |  Gallery Update

V úterý (10. října) se v Hollywoodu,Kalifornii uskutečnila premiéra filmu THOR: Ragnarok. Jelikož v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí Chris Hemsworth,objevil se na ní také Liam a hádejte,kdo mu dělal doprovod.. Naše Miley!! Navíc po více než 4 letech opět společně zapózovali na červeném koberci. Miley měla oblečené krásné šaty se vzory květin a černé lodičky. Moc jí to slušelo a po boku Liama jen zářila. ♥


CANDIDS: Miley přichází do klubu v New Yorku (07/10)

5. listopadu 2017 v 18:37 | Adell |  Gallery Update

V sobotu (7. října) se Miley zašla pobavit do jednoho newyorského klubu a ani zde neměla klid od otravných fotografů. Ti jí však náladu nezkazili,Miley byla opět vysmátá a vůbec si jich nevšímala. Její outfit byl jednoduchý,ale krásný. Skládal se z tmavě modrého trička,džínů a bot značky Nike,které už jsme na ní mohli několikrát vidět. Vlasy si tentokrát vyžehlila. Moc jí to slušelo,každým dnem vypadá lépe a lépe! ♥


CANDIDS: Miley přijíždí do svého hotelu v NYC (05/10)

5. listopadu 2017 v 18:10 | Adell |  Gallery Update

Ve čtvrtek (5. října) paparazzi Miley vyfotili,když se s úsměvem na tváři vracela ve večerních hodinách do svého hotelu v New Yorku po účasti v show Jimmyho Fallona. Miley měla na sobě jednoduchou šedou mikinu,"FRAME" džíny a tenisky na vysoké podrážce a přes rameno černou tašku. Vlasy měla rozpuštěné,lehce navlněné a nalíčená byla opravdu jen minimálně,pokud vůbec. Vypadala skutečně nádherně! V galerii najdete sice pouze 6 fotografií,avšak ve skvělé kvalitě.


CANDIDS: Miley v New Yorku (04/11)

4. listopadu 2017 v 13:06 | Adell |  Gallery Update

O den později,4. října si Miley opět zašla v New Yorku ven a ani tentokrát jí paparazzi nedali pokoj. Vyfotografovali jí,když se zrovna fotila s fanoušky. Co se týče jejího outfitu,měla na sobě černé tričko,riflovou bundu a džíny,avšak na fotografiích není vidět kompletně.. Nalíčená byla tentokrát trošičku výrazněji a vlasy měla sepnuté sponou. V galerii najdete 7 fotografií.

vvvv

CANDIDS: Miley v ulicích New Yorku (03/10)

3. listopadu 2017 v 21:28 | Adell |  Gallery Update

Dne 3. října naše Miley ještě ve večerních hodinách vyrazila do Newyorských ulic,aby pozdravila fanoušky,vyfotila se s nimi a porozdávala autogramy. Miley měla na sobě černobílé tričko,legíny,šedou mikinu kolem pasu a černé boty na šněrování. Díky paparazzi fotografům máme k dispozici spoustu vysoce kvalitních fotografií.


The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Miley Week (06/10)

3. listopadu 2017 v 19:02 | Adell |  Gallery Update

5. a zároveň finální večer Miley Weeku se uskutečnil ve čtvrtek 6. října. Miley v něm celý svůj "týdenní pobyt" v Jimmyho show shrnula a také se rozpovídala o tom,jak ji teroristické střelby ve Vegas přimněly upravit plány na celý týden. Řeč přišla i na The Voice a na závěr se Miley s Jimmym proti sobě utkali v "Lip Sync Battle". Bohužel tentokrát nemáme k dispozici žádné fotografie,ale videa rozhodně stojí za zhlédnutí!
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Miley Week (05/10)

2. listopadu 2017 v 17:31 | Adell |  Gallery Update

Předposlední večer "Miley Weeku" se konal 5. října a o zábavu bylo opět postaráno. Tentokrát si zde Miley nejdříve společně s Jimmym a Gal Gadot zahrála něco jako pantomima a poté pouze s Jimmym ve skeči s názvem "No Big Deal",která spočívala v tom,že byl Jimmy převlečen za moderátora show Tv Bravo, Miley ztvárňuje dívku jménem Cassie a společně diskutujou o věcech,které "nejsou žádný velký problém." Ani v tomto díle nechybělo vystoupení,tentokrát však Miley nevystupovala úplně sama,ale spolu s jejím tátou Billym a to s coverem písně "Wildflowers". Podívejte se na fotografie a videa.