Říjen 2017

Past Design #15

30. října 2017 v 21:31 | Adell |  Designs
Design by: kevi Od: 29.10. 2017 // do: ??? // Spokojenost: 100 %
Už včera jste si mohli všimnout nového designu od Keviho. Tentokrát je design ve webovém stylu a opět jsem s ním neskutečně spokojená. Líbí se mi jak fotografie,kterou Kevi použil,tak rozložení a také "blikací horní menu". Prostě vše je perfektní a Kevimu tímto článkem ještě jednou děkuji! Snad jste s ním spokojeni i vy :)

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Miley Week (04/10)

29. října 2017 v 16:19 | Adell |  Gallery Update

Ve čtvrtek 4.10. byl odvysílán 3. díl "Miley Weeku" show Jimmyho Fallona. Tentokrát zde zavítala i prezidentská kandidátka Hillary Clinton,které Miley a několik dalších dívek napsaly děkovací dopis. Zatímco většina psaní dopisu vzala s humorem,naše Miley to brala velmi vážně a dokonce se i rozplakala,což je krásné,jde vidět,že má srdce na správném místě. Miley rovněž zazpívala píseň "These Boots Are Made For Walkin" a následně se převlékla za Dolly Parton,Jimmy Fallon za Kennyho Rogers a společně zazpívali jejich song "Islands in the Stream". Originál najdete zde,tak můžete porovnat! :D

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Miley Week (03/10)

20. října 2017 v 18:53 | Adell |  Gallery Update

Druhý den tkzv. "Miley Weeku" byl odvysílán 3. října a Miley zde kromě jednoho coveru tentokrát vystoupila i s vlastní tvorbou a to konkrétně s písní Week Without You. Kromě toho si s její rodinou zahrála hru "Search Party" proti hercům ze seriálu Riverdale a spolu s Jimmym se fotila s fanoušky na velkém červeném křesle z The Voice. Podívejte se na fotografie a videa:


The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Miley Week (02/10)

15. října 2017 v 11:45 | Adell |  Gallery Update

Skoro celý minulý týden (od 2. do 5. října) se Miley objevovala v show Jimmyho Fallona. Miley zde hovořila o nové hudbě,zahrála si různé skeče a hry a v neposlední řadě také zazpívala několik písní z nového alba. První večer tkzv. Miley Weeku se však nesl v trošku jiném duchu. Miley se rozhodla na poslední chvíli pozměnit setlist a zazpívala baladu "No Freedom" za doprovodu Adama Sandlera a po dlouhé době také píseň The Climb na počest obětem tragických střeleb ve Vegas. Aby se však celý večer nenesl pouze ve smutném duchu,Miley a Jimmy publikum pobavili napodobováním písní různých interpretů. Podívejte na na fotografie a videa:

VYSTOUPENÍ


ROZHOVOR


MUSICAL GENRE CHALLENGE


The Voice (season 13) - fotografie z castingů,promo fotky a videa

14. října 2017 v 22:58 | Adell |  The Voice - other

Dne 25. září odbyla na televizní stanici NBC premiéra 13. sezóny pěvecké soutěže The Voice,v niž naše Miley opět zasedla jako porotkyně,tentokrát po boku Jennifer Hudson,Blake Sheltona a Adama Levine. Podle jejích slov se jedná o poslední sezónu,ve které bude účinkovat.V galerii se můžete podívat na fotky ze všech castingů a níže na propagační videa,která byla zveřejněna ještě před samotnou premiérou.

GALLERY LINK: TV Shows > The Voice > 2017 > Promo

(29/09) Album release party

14. října 2017 v 17:23 | Adell |  Gallery Update

Miley ve spolupráci se Spotify dne 29.9. uspořádala akci na oslavu vydání jejího alba Younger Now. Akce se uskutečnila v baru Tootsie's Orchid Lounge v jejím rodném městě Nashville a zúčastnili se jí jak fanoušci,tak i přátelé a rodina Miley. Miley zde zazpívala několik nových i starších písní a také 2 covery. Následně zodpověděla na otázky od fanoušků,které se týkaly jejího nového alba.


Setlist koncertu:

Younger Now
Inspired
Week Without You
Achy Breaky Heart
These Boots Are Made For Walking
See You Again
4×4
Party In The USA
Malibu

Q&A - Několik zajímavostí

• Její nejoblíbenější písně z alba jsou "I Would Die For You" i "Miss You So Much"
• První píseň,kterou napsala pro album je "Malibu" a hned za ní "I would die for you"
• Miley řekla,že její táta jí vždy poradí,aby šla dál a ničeho se nevzdávala.
• Ke psaní jí inspirují také fanoušci
• Píseň Inspired je o 2 lidech,kteří nejvíce ovlivnili její život - jejím otci a Hillary Clinton.

(30/10) Miley na koncertě Billyho Joela

10. října 2017 v 14:38 | Adell |  Gallery Update

V sobotu (30. srpna),den po vydání nového alba Younger Now se Miley objevila na koncertě Billyho Joela v Madison Square Garden a zazpívala si s ním 2 písně - "New York State Of Mind" a "You May Be Right". Měla na sobě šedé tričko,zlaté kalhoty a boty na podpatku. V galerii najdete jak fotky ze samotného vystoupení,tak i zákulisí a níže samozřejmě videa. :)

Younger Now album photoshoot

6. října 2017 v 21:21 | Adell |  Gallery Update

V úterý jsem Vám přidávala veškeré informace o novém albu "Younger Now",dnes tu mám pro Vás fotografie,které pro něj byly nafoceny. Je vážně těžké vybrat jednu,která se mi líbí nejvíce,protože všechny jsou úplně dokonalé. Už jste si album poslechli či dokonce zakoupili? :)


Vychází nové album "Younger Now"

3. října 2017 v 16:37 | Adell |  News

V pátek (29/09) nastal okamžik,na který všichni fanoušci Miley čekali skoro 4 roky. Vyšlo její 6. studiové album "Younger Now"!! Je sice pravda,že v roce 2015 Mil vydala album "MC & her dead petz",ovšem to nebylo až do nedávna dostupné na žádných hudebních platformách a jednalo se spíše o takový expermiment. Album "Younger Now" obsahuje celkem 11 písní,které všechny napsala pouze Miley a zatímco na albu "Bangerz" s Miley spolupracovali 4 producenti,na tomto albu pouze jeden a to Oren Yoel. Pokud čekáte něco podobného jako Bangerz,musím Vás zklamat (nebo potěšit?). Album je zvukem zcela odlišné,převážně ve stylu country/pop. Můj názor na něj je velmi pozitivní. Všechny písně mě nadchly hned na první poslech,ale pokud bych měla vybrat ty nejlepší,byly by to Thinkin',She's Not Him,Love Someone a Bad Mood.. nejméně výrazná písnička je asi I Would Die For You,ale zase má nádherný text.. Určitě mi napište do komentářů Váš názor. Jaká písnička je Vaše nejoblíbenější a jste s touto érou zatím spokojeni? :)Tracklist:
1 Younger Now
2 Malibu
3 Rainbowland (feat. Dolly Parton)
4 Week Without You
5 Miss You so Much
6 I Would Die for You
7 Thinkin'
8 Bad Mood
9 Love Someone
10 She's Not Him
11 Inspired