Září 2017

(23/09) iHeartRadio Music Festival

30. září 2017 v 21:26 | Adell |  Gallery Update

Miley vystoupila minulou sobotu (23. září) na jedné z nejprestižnějších hudebních akcí v Americe - festivalu iHeartRadio,který probíhal v T-Mobile aréně v Las Vegas. A stal se zázrak! Po necelých 2 letech Mil zapózovala na červeném koberci. Měla na sobě bílý crop top ,průsvitný přehoz a kalhoty se srdíčky. Za obuv zvolila elegantní červené sandálky,vlasy měla sepnuté a nalíčena byla trošku výrazněji. Podívejte se v galerii na několik fotografii:


Co se týče vystoupení,trvalo bezmála 30 minut a Miley zazpívala 6 písní. Kromě svých nejnovějších singlů včetně Week Without You vystoupila i se staršími songy Party In The USA a We Can't Stop a stejně tak zazpívala i cover písně These Boots Are Made For Walkin'. Outfit z červeného koberce vyměnila za krásné černé flitrované šaty a vysoké kozačky. V galerii najdete 28 fotografií a níže video. ♥Miley se nechala vyfotit také v zákulisí s jedním roztomilým štěňátkem,kterého si chtěla vzít domů,ale řekla,že by jí to Liam zakázal (jelikož už má 7 pejsků :D). Jednomu reportérovi pak řekla,aby Liamovi poslali v pořadí 3. fotku v galerii. Ona je prostě skvělá! :D


Miley Cyrus - Week Without You (Audio)

26. září 2017 v 19:34 | Adell |  Videos
Ve čtvrtek (21/09) Miley vydala v pořadí 4. song z alba "Younger Now" s názvem "Week Without You". Jedná se pouze o propragační song,nikoli 3. singl. Píseň je opět nesmírně krásná,taková relaxační a musím říct,že se mi ze všech těch 4 písní líbí snad nejvíce. Ale všechny jsou skvělé a jsem z této éry nadšená! Už se nemůžu dočkat nového alba. Pokud Miley sledujete na instagramu,tak jste si mohli všimnout,že postupně přidává ukázky všech písniček na albu. V dalším článku Vám přidám odkazy.♥


Nové promo fotografie nového alba + singlu Malibu

26. září 2017 v 18:12 | Adell |  Gallery Update

Miley v rámci propagace nového alba "Younger Now",které vychází již tento pátek, nafotila speciální photoshoot. Objevily se z něj celkem 4 fotografie,které má na starost fotograf Ryan Kenny. Miley je na fotkách bez make-upu a vypadá opravdu perfektně. Nejvíce se mi líbí 1. fotografie - je taková veselá a pozitivní.


Kromě toho máme konečně k dispozici HQ fotky + několik zcela nových fotografií z promoshootu singlu "Malibu". Na 2 snímcích je Miley i s jejím pejskem Emu,kterého můžeme na jednom záběru vidět také v samotném videoklipu.


The Voice 2017 - Makeup with Miley (Digital Exclusive)

21. září 2017 v 19:01 | Adell |  The Voice videos
Miley už před nějakou dobou oznámila,že se líčí na všechny příležitosti sama - ať už se jedná o nějakou akci nebo focení photoshootu. Na oficiálním youtube kanále bylo před pár dny zveřejněno video,ve kterém nám ukazuje,jak se líčí na natáčení. Podívejte se na něj níže:


nové promo fotografie The Voice

19. září 2017 v 17:16 | Adell |  Gallery Update

Před pár dny se na internetu objevily další 3 HQ fotografie z propagačního photoshootu The Voice,které si můžete prohlédnout v galerii. Jaká fotka se Vám líbí nejvíce? Mě osobně nejvíce zaujala v pořadí 2.,no všechny jsou skvělé! Připomínám,že již 25. září se dočkáme prvního dílu,zbývá tedy už jen 6 dnů. ♥ :)


BBC RADIO 1 LIVE LOUNGE

17. září 2017 v 23:04 | Adell |  Videos

Live Lounge je segment britského rádia BBC 1,v němž umělci zpravidla zpívají jednu vlastní píseň a jednu píseň od jiného umělce v akustické verzi. Miley ho byla součástí už v roce 2013,kdy zazpívala hit Wrecking Ball a cover písně Summertime Sadness od Lany Del Rey. Po 4 letech se do Live Lounge vrátila,ovšem tentokrát se jedná o takový speciál. Díl totiž nebyl natočen v Londýně,ale v jejím vlastním studiu s názvem "Rainbowland" a Miley zde zazpívala o 3 písně navíc - všechny v akustické verzi. Kromě nejnovějších singlů (Malibu & Younger Now), zde zazněly i starší písně jako Party In The USA a dokonce song See You Again!! Miley ho zazpívala naživo po neuvěřitelných 7 letech,jelikož 15. září,kdy díl rádio odvysílálo to bylo přesně let od vzniku tohoto songu. Neuvěřitelné,jak to letí. Kromě své vlastní tvorby Mil zazpívala rovněž cover písně The First Time I Ever Saw Your Face od Roberta Flac. Rozhodně doporučuji zhlédnout všechna videa.

MALIBU


YOUNGER NOW

THE FIRST TIME EVER I SAW YOUR FACE

SEE YOU AGAIN

PARTY IN THE USA

Past Design #14

17. září 2017 v 18:57 | Adell |  Designs
Design by: foxx Od: 17.9.2017 // do: ??? // Spokojenost: 100 %

Přesně po měsíci je na blogu nastaven nový,v pořadí už 14. design. Tentokrát jsem si pro změnu objednala u Foxx. ♥ Jsem s ním opravdu neskutečně spokojená. Hlavně jsem nadšená,že foxx použila fotky z nového photoshootu pro The Daily Front Row,ve kterém Miley vypadá perfektně a jak už jsem psala,jedná se momentálně o můj nejoblíbenější shoot Miley,takže mám z toho opravdu radost. Nemám co vytknout. Ještě jednou Foxx moc děkuju. ♥ btw: náhled je od foxx

(07/09) oslava narozenin nejlepší kamarádky Miley

15. září 2017 v 23:49 | Adell |  Gallery Update

Dne 7. září oslavovala nejlepší kamarádka Miley (Katy Weaver) narozeniny. Miley se rozhodla Katy popřát osobně a společně s Tish a Liamem ji navštívila v jejím domě v Oklahomě. Katy byla z její návštěvy nadšená a na instagram hned přidala několik fotografií z oslavy,k nimž do popisu napsala,že je velmi šťastná,že se po dlouhé době může setkat se svou bff. V galerii si můžete prohlédnout 3 fotografie. :)


Miley & Jeremy Scott pro Daily Front Row

15. září 2017 v 23:15 | Adel |  Gallery Update

Jeremy Scott je americký módní návrhář a zároveň velmi dobrý kamarád naší Miley. Tato dvojice spolupracovala v roce 2014 na kolekci "Dirty Hippie",která byla představena během newyorského Fashion Weeku. Nyní nastal čas na další společný projekt! Miley se společně s Jimmym objevila na obálce nového vydání internetového magazínu Daily Front Row a samozřejmě nafotili i společný photoshoot,ze kterého je (pokud tedy nepočítáme samotnou obálku) k dispozici 5 fotografií. Všechny jsou nesmírně povedené a Miley to nich moc sluší. Jedná se o jeden z mých nejoblíbenějších photoshootu za poslední dobu. Jak se líbí Vám? :)


(05/09) Miley v Recording Academy

15. září 2017 v 15:56 | Adell |  Gallery Update

Miley se minulé úterý (5. září) objevila v Recording Academy,aby představila porotě GRAMMY's několik písní z nového alba. Miley má prý velkou šanci získat nominaci a dokonce i vyhrát,tak uvidíme. Nezbývá nám nic jiného než čekat do prosince,kdy budou oficiální nominace oznámeny. V galerii se můžete podívat na 6 středně kvalitních fotek z vystoupení a 2 fotografie ze zákulisí. Videa se neobjevila žádná,jelikož zde byli přítomní pouze lidé z průmyslu a vzhledem k tomu,že Miley zpívala ještě nevydané písně si myslím,že nahrávání bylo zakázáno. :)


GALLERY LINK: Personal Photos > 2017 > Other