Červenec 2017

(10/06) iHeartSummer '17 Weekend

31. července 2017 v 21:12 | Adell |  Gallery Update

V pátek (9. června) a v sobotu (10. června) se v hotelu Fontainebleau Miami Beach uskutečnila každoroční akce s názvem weekend iHeart Summer'17. V sobotu jí byla součástí také naše Miley,která nejdříve moderovala kulinářskou show Vegan BBQ,v niž připravila několik veganských pokrmů včetně klobásy a kukuřice,které mohli hosté ochutnat a poté si sami mohli zkusit něco dobrého uvařit. Následně se Miley přesunula na pódium a zazpívala 3 písně - Malibu,Inspired a We Can't Stop. V galerii mimojiné najdete fotografie ze zákulisí,mezi kterými jsou dá se říci portréty,ale bohužel ne v HQ kvalitě. Miley každopádně vypadala skvěle,její outfit byl velmi podobný tomu z One Love Manchester (bílé triičko,riflové kraťasy,vysoké bílé kozačky + džínová bundička),což jí moc slušelo.
We Can't Stop // Malibu // Inspired


(04/06) One Love Manchester

28. července 2017 v 16:30 | Adell |  Gallery Update

Pěkné odpoledne ! Problém s notebookem vyřešen a já se konečně mohu vrhnout na doplňování všech novinek. Naštěstí jich není zas tolik,takže se pokusím je doplnit co nejdříve !

Krátce po skončení festivalu KTUphoria se Miley soukromým letadlem přesunula do Manchesteru,aby zde následující den vystoupila na benefičním koncertě "One Love Manchester",který zorganizovala Ariana Grande za účelem získat peníze pro rodiny obětí teroristického útoku,jež se odehrál dne 22. května na jejím koncertě.

Koncert začal ve 20:00 našeho času a měli jsme možnost jej živě sledovat na televizní stanici ČT ART. Naše Miley se poprvé objevila na pódiu ve 20:30,kdy v duetu s Pharrellem Williamsem zazpívala jeho hit "Happy".


Následně Miley pronesla krátkou řeč,ve které mimojiné poděkovala,že se může podílet na takové velké události a řekla,že Ariana byla první,co souhlasila,že se zapojí do projektu nadace Happy Hippie a The Backyard Session. Po řeči Miley zazpívala svůj nový song "Inspired",který věnovala všem přítomným na koncertě a všem,kteří byli touto tragickou událostí zasáhnuti.


Po necele půl hodině se Mil vrátila na pódium a spolu s Arianou Grande zazpívala cover písně "Don't Dream It's Over" a poté se na pódiu objevila ještě jednou,když Ariana zpívala píseň "One Last Time". Z celého koncertu se podařilo vytěžit téměř 9 miliónů dolarů,což je skvělé ! Miley během večera vystřídala celkem 3 outfity. Nejdříve na sobě měla bílé tričko,přehoz,riflové kraťasy a vysoké kozačky,následně černé tričko "LOVE MCR",kostičkované kalhoty a boty na podpatku a během "One Last Time" podobný outfit jako ten první,akorát bílý přehoz vyměnila za riflovou bundu. V galerii najdete 32 vysoce kvalitních fotografií.