Červen 2017

HIATUS (21.6. - ???)

21. června 2017 v 19:13 | Adell
Určitě jste si všimli,že za poslední 2 týdny na blog nepřibyl žádný článek. Důvod je jednoduchý. Momentálně mi bohužel nefunguje notebook. Z toho důvodu jsem se rozhodla dát hiatus,což mě nesmírně mrzí,protože právě teď má Miley nejvíce novinek,ale bohužel mi nic jiného nezbývá. Vůbec nevím jak dlouho potrtvá,ale snad se problém brzy vyřeší a já Vám budu opět moci přinášet o Miley nejaktuálnější novinky. Děkuji za pochopení ♥

(03/05) 103.5 KTUphoria,New York

7. června 2017 v 16:50 | Adell |  Gallery Update

KTUPhoria - tak zní název dalšího letního festivalu,na kterém Miley vystoupila v rámci propagace singlu "Malibu". Uskutečnil se v sobotu (03/05) v Newyorském Jones Beach Theater a Miley opět předvedla nezapomenutelnou show. Během jejího vystoupení byla stage vyzdobena stovky balónky a Mil fanouškům rozdávala květiny,které přinesla v košíku. Kromě nejnovějšího singlu zde zazpívala rovněž skladbu "Jolene" a hit "We Can't Stop". V galerii najdete spoustu úžasných fotografií v nejvyšší kvalitě. Co se týče videí,tak se sice nějaká objevila (kromě Jolene),avšak pouze od fanoušků a jejich kvalita je nic moc. No lepší než nic.
MALIBU // We Can't Stop // Jolene

Po vystoupení Miley poskytla rozhovor,ve kterém se mimojiné vyjádřila k Bangerz éře. Mnozí si myslí,že tato éra byla pouze přetvářkou,ovšem to Miley zcela vyvrátila. Ve stejný den se uskutečnilo 4. výročí singlu "We Can't Stop' a Miley řekla,že je stále nadšená z práce,kterou udělala na Bangerz. Vysvětluje,že jen kvůli změně zvuku nepřestane být hrdá na hudbu,kterou na tomto albu produkovala. Během interview také zažertovala,že nikdy nepoužívá stejný hot dog dvakrát a poté rychle dodala "Kromě mého přítele" :D Zmínila se však i o benefičním koncertě One Love Manchester a 13. sezóně The Voice.


(26/05) 'Today' Show Citi Concert Series

5. června 2017 v 22:13 | Adell |  Gallery Update

V pondělí (26. května) se Miley opět zastavila v The Today Show,tentokrát kvůli vystoupení v rámci tkzv. "Citi Concert Series" - série koncertů,které každoročně tato show pořádá mimo studio. Miley měla původně zazpívat pouze 3 písně (Malibu,Jolene,We Can't Stop),avšak rozhodla se fanoušky překvapit a představila nový song s názvem "Inspired". I tuto skladbu napsala zcela sama a je to opravdu pastva pro uši. Song zatím nebyl oficiálně vydán,ale pevně doufám,že se studiové verze dočkáme co nevidět ! V galerii si můžete prohlédnout spoustu nádherných fotografií jak z vystoupení, tak zákulisí a zkoušek. Níže samozřejmě najdete i videa.
CELÉ VYSTOUPENÍVYSTOUPENÍ S NOVOU PÍSNÍ "INSPIRED"


(23/05) vystoupení v The Voice

4. června 2017 v 13:29 | Adell |  Gallery Update

V úterý (23. května) Miley vystoupila ve finále 12. sezóny pěvecké soutěže The Voice,do niž se vrátí příští sezónu jako porotkyně. Miley zde zazpívala píseň "Malibu",kterou věnovala Arianě Grande a obětem strašlivého teroristického útoku v Manchesteru. V galerii najdete 7 vysoce kvalitních fotografií a níže video.(21/05) Billboard Music Awards

3. června 2017 v 10:20 | Adell |  Gallery Update

V noci z neděle (21. května) na pondělí (22. května) našeho času se v T-Mobile aréně v Las Vegas uskutečnilo předávání cen Billboard Music Awards. Letos se jich po 4 letech (skutečně,naposledy zde zavítala v roce 2012) zúčastnila také naše Miley a vystoupila s pilotním singlem "Malibu". Její vystoupení bylo nádherné,procítěné a troufám si říci,že jedno z nejlepších,což potvrzuje i fakt,že bylo zvoleno jako 2. nejlepší výkon večera a bylo také nejvíce komentováno na twitteru.

Miley splnila svůj slib a na červeném koberci nezapózovala,nicméně se nechala vyfotit alespoň v zákulisí a publiku. Během večera vystřídala celkem 2 outfity. Při vystoupení zazářila v bílém crop-topu,kraťasech,kovbosjkých botách a klobouku,poté se převlékla do krásných bílých volánkových šatů s černým opaskem ozdobeného stříbrným srdíčkem od návrhářky Alessandra Rich. Miley zde přišla podpořit celá rodina včetně Liama. V galerii najdete spoustu vysoce kvalitních snímků a níže video,které bylo nahráno na oficiální VEVO účet Miley.