Duben 2017

Miley je součástí filmu "Guardians of the Galaxy Vol. 2"

29. dubna 2017 v 10:43 | Adell |  News

Miley nadabovala jednu z menších postav pro film "Guardians of the Galaxy Vol. 2" (v češtině "Strážci Galaxie 2".) Konkrétně se jedná o Mainframe,což je hlavní operační systém planety. Toto tajemství bylo poprvé odhaleno bloggery,kteří se ve čtvrtek (20. dubna) zúčastnili tiskové konference.

Na akci se prezident produkce Marvel - Kevin Feige zeptal ředitele Jamese Gunna,zda už někomu řekl,kdo Mainframe ztvárnil. James zpočátku tvrdil,že ne,po chvilce se však opravil a přiznal,že toto tajemství prozradil jedné osobě.

Premiéra filmu se u nás uskuteční již ve čtvrtek 4. května,kdežto v USA proběhne o den později - v pátek 5. května. Objevily se celkem 3 trailery,které si můžeme vychutnat v jednom videu. :)


Pokud Vám video nejde spustit,klikněte ZDE

Poll of the Month - May 2017

21. dubna 2017 v 17:30 | Adell |  Poll of the month
Jelikož se neobjevují novinky,rozhodla jsem se konečně zrealizovat anketu "Poll of the month." Zvolila jsem do ní 2 nejnovější outfity Miley,které jsou oba ve sportovním stylu a pochází z tohoto měsíce. Vašim úkolem je pochopitelně hlasovat pro ten,který se Vám líbí více. Jsem opravdu velmi zvědavá,který se nakonec stane vítězným. Hlasování potrvá do konce května. :)


(14/04) Miley s rodinou na natáčení Carpool Karaoke !

16. dubna 2017 v 21:18 | Adell |  Gallery Update

Miley přijala pozvání od Jamese Cordena do Carpool Karaoke,které je součástí jeho The Late Late Show! Určtiě všichni víte oč se jedná - James si do auta pozívá celebrity,společně zpívají písničky a baví se o různých tématech. Pozváni byli kromě Miley i Noah,Trace,Brandi,Brasion,Tish a Billy. Spekuluje se,že Miley s Noah budou sedět v jednom autě a zbytek rodiny v druhém,nicméně nic není potvrzeno a vše může být nakonec jinak. Objevily se 2 fotografie z natáčení,které probíhalo předevčírem v NoHo na Manhattanu. Mileyn outfit byl laděn do country stylu a musím říct,že jí to opravdu moc slušelo. Epizodu můžeme brzy očekávat na Apple Music ! :)

Gallery Link: Personal Photos > 2017 > Other

(13/04) Miley na procházce s Brandi a Mary Jane

16. dubna 2017 v 13:16 | Adell |  Gallery Update

Čtvrteční odpoledne (13/04) strávila naše Miley procházkou po okolí Studio City se svou starší sestrou Brandi a pejskem Mary Jane. Mileyn outfil se skládal z trička s nápisem "Real like the movies",černých legín a jako doplněk si vzala sluneční brýle a zlatý řetízek. V galerii najdete 8 fotografií ve vysoké a středně vysoké kvalitě. :)


Miley Cyrus & Her Dead Petz / come-back

15. dubna 2017 v 11:18 | Adell |  Gallery Update

V úterý (11. dubna) bylo po neuvěřitelných 2 letech uvedeno na streamovací portály a digitální hudební obchody Mileyno album "Miley Cyrus and her dead petz." Ačkoliv bylo vydáno již před 2 lety,sklízí úspěchy ! V 8 zemích se objevilo v seznamu "iTunes Top 100" zatímco nejvyšší pozice dosáhlo v Argentině (#1) a Chile (#2). V USA skončilo na slušné #43 pozici.

Chcete-li i Vy Miley podpořit,určitě si zakupte digitální kopii na iTunes, Google Play či Amazonu. Nechcete-li však utrácet,můžete alespoň album poslouchat na Spotify (100 přehrátí = 1 prodaná kopie) :)

(09/04) Miley s Tish,Noah a přáteli opouští restauraci Soho House

14. dubna 2017 v 21:12 | Adell |  Gallery Update

Minulou neděli (9. dubna) paparazzi Miley vyfotili,když společně se svou mamkou Tish,mladší sestrou Noah a pár přáteli opouštěla jednu z jejích nejoblíbenějších restaurací v Malibu - Soho House. Podle fotografií usuzuji,že všichni měli dobrou náladu a paparazzi si moc nevšímali. Co se týče outfitu Miley.. Mám na něj takový neutralní názor.. Nezaujal mě,ani nenadchnul. Prostě klasický civilní outfit. Jediné,co mi na něm trošku vadí jsou ty sluneční brýle. Každopádně,v galerii si můžete prohlédnout spoustu středně kvalitních a vysoce kvalitních fotografií. :)


Miley v kavárně "10 Speed Coffee" v Calabasas

10. dubna 2017 v 22:32 | Adell |  Gallery Update

Dobrý večer ! Přináším Vám jednu novou fotku Miley,která byla pořízena pravděpodobně nějakým fanouškem ještě tento pátek 7. dubna v kavárně "10 Speed Coffee" v Calabasas,Los Angeles + roztomilou fotografii jejího pejska Mary Jane. Můžete si všimnout,že Miley má na sobě kšiltovku "coffee babe." Koupila si jí přímo v této kavárně a 5 % z nákupu jde na azylové domy. :)

Gallery Link: Personal Photos > 2017 > fan photos

(07/04) Miley v Calabasas,Los Angeles

8. dubna 2017 v 20:53 | Adell |  Gallery Update

Včera odpoledne (07/04) byla Miley spatřena v Calabasas,Los Angeles. Nejdříve se procházela se svými chlupatými mazlíčky Barbie a Mary Jane a následně vyrazila se svou mamkou Tish na oběd do jedné restaurace. Miley byla oblečená opět do sportovního,měla na sobě sportovní podprsenku CHRLDR Champ,tmavě šedé třičtvrťáky a tenisky Nike. K outfitu sladila zlaté šperky a sluneční brýle. Celkově podle mě vypadala skvěle a ty copánky jí moc sluší.


KONTROLA + NÁBĚR AFFILIATES (08/04 - 22/04)

8. dubna 2017 v 16:47 | Adell

Kontrola affiliates zde byla naposledy v srpnu minulého roku a všimla jsem si,že spoustu mých affs je bohužel neaktivních a mám v tom tak trošku zmatek. Kontrola potrvá 2 týdny. Všem dám o ní vědět na blog. Zároveň nechávám otevřený i náběr (nezaručuji,že vezmu všechny,blog mě musí zaujmout). :)

PRO STARÉ AFFS
1) Přezdívka + blog
2) Je něco,co bys zde chtěl/a změnit ?

PRO NOVÉ AFFS
1) Přezdívka + blog
2) Téma blogu
3) Proč chceš spřátelit ?

(07/04) Miley a Liam na procházce s pejsky

7. dubna 2017 v 23:31 | Adell |  Gallery Update

Teprve před pár hodinami byly na internetu zveřejněny nové candids,které pochází z dnešního odpoledne. Paparazzi vyfotili Miley a Liama na společné procházce se svými pejsky Mary Jane a Dorou po okolí Malibu. Miley měla na sobě červenou sportovní podprsenku,šortky a jako doplňek si pak vzala ještě sluneční brýle + v rukou nesla mikinu. Podle mého názoru jí to opravdu moc slušelo a má vážně úžasnou postavu ! Objevilo se zatím pouze 5 fotografií,ale jsou ve skvělé kvalitě. :)


*UPDATE - FOTOGRAFIE POCHÁZÍ ZE ČTVRTKA 6. DUBNA