Březen 2017

(19/03) Miley s Tish a Brandi na obědě

20. března 2017 v 16:43 | Adell |  Gallery Update

Miley s Liamem už se vrátili ze společné dovolené v Lake Tahoe a zatímco Liam hned odcestoval do Indonesie,Miley zůstala v Malibu a strávila včerejší den se svou mamkou Tish a sestrou Brandi. Holky se vydaly na oběd do restaurace Ollo a paparazzi je vyfotili,když ji opouštěly. Musím říct,že všem třem to neskutečně slušelo,ale Miley mě svým celkovým "lookem" opravdu mile překvapila. Vypadala úplně skvěle. Měla na sobě černý top s červeným nápisem "Saving animals is so gangster" a džíny. Jako doplňek si vzala sluneční brýle,modrý batůžek s hvězdičkami a vlasy měla rozpuštěné. Fotografií se objevilo 20,jsou v úžasné kvaitě a je opravdu radost se na ně dívat. ♥


(16/03) Miley s Liamem v Los Angeles

17. března 2017 v 20:32 | Adell |  Gallery Update

Po delší době se konečně objevily nové candids,což mě potěšilo,jelikož už jsem si myslela,že opět nastane tkzv. novinková krize. Miley s Liamem se pravděpodobně stále nachází v Lake Tahoe,Los Angeles a včera v ranních hodinách si vyrazili na menší túru. Fotografií se bohužel objevilo jen pár a nejsou na nich vidět společně,ale Miley je na nich nádherná. ♥


Miley s fanouškem v Lake Tahoe

15. března 2017 v 20:24 | Adell |  Gallery Update

Miley s Liamem se momentálně nachází na dovolené v Lake Tahoe a o víkendu zavítali do jednoho místního obchodu s různými vzácnými kameny,kde se Miley vyfotila s jeho majitelem. Ten fotografii zveřejnil až v pondělí,aby nerušil jejich soukromí. Podle něj byli oba velmi milí.

Gallery Link: Personal Photos > 2017 > with fans

Nová hudba již brzy (??)

15. března 2017 v 13:10 | Adell |  News

Billy Ray Cyrus,Mileyn otec zveřejnil na své sociální sítě nové fotografie Miley v růžových šatech a fanoušci okamžitě začali spekulovat,odkud pochází. Nejdříve si všichni mysleli,že se Miley vdala,jelikož Billy k první fotce připsal "I'm so happy...you are happy",nicméně tuto informaci později její manažer a Noah vyvrátili. Billy proto později zveřejnil ještě jednu fotografii (kterou později smazal) a uvedl vše na pravou míru. Do popisku tentokrát napsal,že je nadšený,že uslyší nové věci. Chtěl tím tedy naznačit,že se již brzy dočkáme nové hudby ? Je tu několik možností. Buď se jedná o nový photoshoot,videoklip nebo jsou to prostě jen osobní fotky. Snad se k tomu brzy vyjdří i naše Miley. Každopádně je na nich překrásná a pokud by se skutečně mělo jednat např. o klip,nová éra bude úplně odlišná od Bangerz.

Gallery Link: Photoshoots > 2017 > unknow

Miley se objeví až na dalším projektu Mike Will Made It

11. března 2017 v 10:22 | Adell |  News

Jak si možná vzpomínáte,nedávno se internetem šířila informace o tom,že se Miley objeví na novém albu Mike Will Made It a konkrétně se mělo jednat o písneň Razzle Dazzle. Tento song se na jeho albu skutečně objeví,ale bez účasti Miley, jak sám Mike Will potvrdil prostřednictvím twitteru. No nemusíme smutnit. Zároveň totiž oznámil,že s Miley spolupracuje na jeho druhém projektu,kterého se dočkáme ještě letos. ♥


iHeartRadio Music Awards 2017

8. března 2017 v 23:14 | A |  Gallery Update

V neděli 5. února,našeho času dalšího dne ve 2 hodiny ráno,se uskutečnilo v aréně The Forum v Iglewoodu,Kalifornii každoroční předávání cen rádiové stanice iHeartRadio. Po velmi dlouhé době nás poctila svou účastí také Miley a to z toho důvodu,aby uvedla vystoupení své sestry Noah a celkově jí zde podpořila,jelikož se jednalo o její první vystoupení na Awards. Bohužel však nezměnila svůj názor na červený koberec a opět se na něm neukázala,nicméně máme k dispozici alespoň fotografie z pódia a zákulisí. O tom,že zde byla hlavně na podporu své sestry svědčil také její outfit. Miley nás tentokrát nešokovala žádným extravagantním oblečením,právě naopak - oblékla se jako největší fanynka Noah,kterou nepochybně také je. Dokonce vyrobila i plakát "I ♥ Noah Cyrus",který držela během jejího vystoupení. Na pódiu o ní pronesla velmi krásná slova,což Noah,jak sama řekla během jednoho rozhovoru,dojalo až k slzám. V zákulisí se pak Mil vyfotila např. s Big Seanem a když měla Halsey vystoupit,tak k ní přiběhla a objala jí. Také Nesmí samozřejmě chybět ani společné rodinné snímky.
iHeartRadio Music Awards - Livestreams

5. března 2017 v 20:29 | Adell |  Gallery Update

Již dnes se v Los Angeles konají iHeartRadio Music Awards a konečně se na nich po letech objeví i naše Miley ! Celkově se jedná se po dlouhé době o první velkou akci,které se naše Miley zúčastní a i když zde jde především jen aby podpořila svou sestru,tak mě to nesmírně potěšilo. Show začíná až ve 2 noci našeho času,ale pokud byste se přece jen chtěli dívat,přináším Vám 2 livestreamy. :)


Katy Perry a její nový účes

4. března 2017 v 22:19 | Adell
Tento článek není tedy přímo o Miley,ale z velké části s ní souvisí. Katy Perry se totiž rozhodla pro razantní změnu a nechala se ostříhat přesně jako ona v roce 2012. Když jsem její nové fotky viděla,myslela jsem si,že je to Miley a vůbec mě nenapadlo,že se jedná Katy. Tento její nový účes mě opravdu velmi překvapil,nevím co si mám o tom myslet. No upřímně mi moc ke Katy nesedí. Nejvíce se mi líbila s dlouhými černými vlasy.. Jaký je Váš názor ?


Miley s Liamem na pláži v Malibu

3. března 2017 v 18:04 | Adell |  Gallery Update

Včera (02/03) paparazzi náš zamilovaný pár vyfotili,když se proházel po pláži v Malibu,Kalifornii. Liam se zde nejen procházel,ale také si šel zasurfovat do moře a jednu jeho fotku přidala Miley na instagram. Jsou spolu opravdu zlatí a příjde mi,jako bychom se vrátili zpátky v čase do roku 2011. V galerii si můžete prohlédnout 42 HQ fotografií.


Miley se zúčastní iHeartRadio Music Awards !

2. března 2017 v 18:04 | Adell |  News

Mé přání bylo vyslyšeno a myslím,že Vás všechny tato informace potěší ! Miley konečně zavítá na někou akci a to rovnou iHeartRadio Music Awards,které se uskuteční již tuto neděli. Sice je velmi malá pravděpodobnost,že zapózuje na červeném koberci,ale jisté je,že se objeví na pódiu ! Uvede totiž vystoupení své sestry Noah. Už se nemůžu dočkat ! ♥