Únor 2017

Miley s přáteli a rodinou v Malibu

28. února 2017 v 19:03 | Adell |  Gallery Update

Pěkný večer ! Po dlouhé době se opět objevily nové candids,což mě celkem potěšilo, i když mnohem raději bych uvítala fotky z after párty Oscarů,na kterou byla Miley údajně pozvaná. Celkem už mě štve,jak se těmto akcím neustále vyhýbá,ale co se dá dělat,bohužel nějakou dobu to ještě potrvá.. Nicméně zpět ke candids. V neděli,26. února ji paparazzi vyfotili,když se svou sestrou Noah,nejlepší kamarádkou Katy a dalšími přáteli mířila na oběd do restaurace Nobu v Malibu. Měla na sobě velmi pěkný outfit a především mě zaujala ta černá mikina se zadním nápisem "Pizza Slime",kterou už tedy nikde neseženete,jelikož je beznadejně vyprodaná. Dále měla šedé legíny,bílé kecky a psaníčko přes rameno se smajlíkem. Objevilo se také pár osobek,na kterých je Miley např.s mamkou Tish. Tato fotografie byla zhotovená ve večerních hodinách pro změnu v restauraci Soho House.Ve stejný den si Miley nechala udělat piercing do nosu a ucha,což jde pěkně vidět na 2 fotografii z osobek. Jak se Vám líbí ?Miley na narozeninové párty Jesse Light

26. února 2017 v 15:13 | Adell |  Gallery Update

V noci z 24. na 25. února se v losnangelském klubu The Peppermin uskutečnila narozeninová párty Mileyné velmi dobré kamarádky Jesse Light. Samozřejmě,že na ní Miley nemohla chybět,stejně jako Katy Weaver či Steph Stone,se kterýma se vyfotila během příprav. Fotografie se objevily bohužel pouze 2,no párty byla určitě skvělá a všichni si ji museli pořádně užít.


Objeví se Miley jako featuring na novém songu Mike Will Made It ?

25. února 2017 v 21:58 | Adell |  News


Internetem koluje informace,že by se naše Miley měla objevit jako featuring na Mike Willovo songu "Razzle Dazzle",který výjde již příští měsíc. Upozorňuji,že nic zatím není potvrzeno,ale píše o tom více důvěryhodných zdrojů,takže je tu velká šance. Moc mě tato zpráva potěšila a pokud je skutečně pravdivá,tak jsem na song velmi zvědavá. ♥

Miley s rodinou v Nashville

25. února 2017 v 13:17 | Adell |  Gallery Update

Miley odcestovala dne 17. února do svého rodného města Nashville zejména kvůli natáčení epizody pro show její mamky a starší sestry Brandi s názvem "Cyrus vs Cyrus." Na natáčení byl přítomen také její bratr Braison a táta Billy. Kromě tohoto pořadu si Miley do Nashville přijela samozřejmě i odpočinout a to především tím,že trávila volný čas se zvířátky na farmě. Na všechny fotky se můžete podívat v galerii. Kromě snímků ze samotného natáčení tam najdete také jednu fotku pořízenou fanouškem v jedné restauraci,kde se konala taková menší párty a osobní fotografie. Miley se v Nashville zdržela pouze pár dnů,momentálně se nachází už doma v Los Angeles.


Miley je nominovaná na British LGBT Awards 2017

24. února 2017 v 19:00 | Adell |  Vote

Miley získala rovnou 2 nominace na letošní British LGBT Awards ! Jedna z nich je "Artist Of The Year" a druhá "Top 10 Artists." Kromě toho byla její nadace "Happy Hippie" uvedena v seznamu "Top 10 charitativních nadací" ! Pro Miley můžete hlasovat zde,ale je nutné se nejdříve zaregistrovat. Ceremoniál se uskuteční 12. května a zatím nevíme,zda se na něm objeví.

nové album již tento rok ?

21. února 2017 v 16:56 | Adell |  News

Všichni už určitě,stejně jako já netrpělivě čekáte na nové sólové album Miley. Jeho vydání se však neustále odkládá a navíc se o něm neobjevují ani žadné zvěsti. Nicméně,touto zprávou Vás určitě potěším ! Nahrávací společnost RCA Records,které je Mil členkou naznačilo,že bychom se ho mohli konečně dočkat již v tomto roce ! Nejedná se tedy o úplné potvrzení,ale stále tu je nějaká naděje. Nezbývá nám nic jiného než doufat,aby se tato informace potvrdila.


(14/02) Miley na koncertě Angel Olsen

20. února 2017 v 21:06 | Adell

14. února si Miley ve večerních hodinách ještě zašla s přáteli na koncert zpěvačky Angel Olsen. Uskutečnil se v The Wiltner v Los Angeles a jelikož v ten den byl Valentýn,tak se i tématicky oblékla (bílé tričko "Angel Olsen",černá kožená sukně se srdíčky a červené silonky.) Miley má prostě svůj styl a podle mého názoru jí to moc slušelo. Jinak,podle člena kapely Angel si na koncertě koupila nějaké ilegální tričko. To by prostě nebyla ona.. :D


(14/02) Miley s Liamem a kamarádkou v restauraci v LA

20. února 2017 v 18:24 | Adell |  Gallery Update

Jak jistě vítě,v úterý 14. února se po celém světě slavil sv. Valentýn - svátek zamilovaných. Miley ho samozřejmě oslavila s Liamem a to tak,že si nejdříve spolu se svými pejsky ráno zašli na procházku po pláži (fotka) a večer si potom ještě s jejích kamarádkou Sarah vyrazili na večeři do jedné restaurace v Los Angeles. A právě zde je vyfotili paparazzi. Fotky tedy nejsou úplně kvalitní kvůli nočního světla,ale Miley to velmi slušelo ! Měla na sobě šedý svetřík,černé kalhoty s bílým pruhem a bíle tenisky. Kromě candids se objevila také jedna fotka s fanynkou uvnitř restaurace.


Gallery Link: Personal Photos > 2017 > with fans

Past Design #11

20. února 2017 v 15:53 | Adell |  Designs
Design by: FoXx // Od: 20.2.2017 // do: ??? // Spokojenost: 100 %

Jak jste si moli všimnout,na blogu je nastaven nový,v pořadí již 11. design a to od skvělé FoXx ! Předchozí zde vydržel měsíc a půl,což je asi nejdéle za poslední dobu. Nicméne s tímto designem jsem nadmíru spokojená. Je laděn do světlých barev a i když už jsem nechtěla růžovou, v tomto případě mi vůbec nepřekáží. Je sice pravda,že fotky pro ELLE USA už zde 2x byly,ale to je jen drobnost. Snad se Vám líbí alespoň z poloviny tak jako mně. Jsem z něj nadšená a FoXx tímto článkem ještě jednou moc děkuju ! :)

(12/02) Miley na nákupech v Malibu

17. února 2017 v 21:57 | Adell |  Gallery Update

V neděli (12. února) paparazzi vyfotili Miley,když opouštěla obchod s potravinami v Malibu. Měla na sobě tričko Happy Hippie,černobíle kraťásky a cukle + jako doplněk sluneční brýle. Moc jí to slušelo. Fotografií se objevilo pár,ale jsou ve skvělé HQ kvalitě.