Prosinec 2016

♥ HAPPY NEW YEAR ♥

31. prosince 2016 v 19:19 | Adell

Příjde mi to jako včera,co jsem zde psala článek o příchodu roku 2016. Opět nám to neskutečně uteklo a již za pár hodin oslavíme příchod roku 2017. Přeji Vám,aby byl pro Vás lepší než tento a splnila se vám všechna přání. Co se týče Miley,rok 2016 byl pro ní víceméně úspěšný a to předeším v osobním životě,jelikož po 3 letech se opět dala dokupy s Liamem. Ze začátku svůj vztah tajili,ale momentálně už navzájem sdílí přes sociální sítě společné selfies a chodí na různé veřejné akce. Co se týče její hudební kariéry,bohužel jsme se letos nedočkali nového alba,ale to by mělo vyjít právě v příštím roce ! Už jsem moc zvědavá na novou éru ! Nicméně Miley zasedla jako portkyně 11. sezóny The Voice a zahrála si v seriálu Woodyho Allena "Crisis In Six Scenes." Dále se samozřejmě naplno věnovala nadacím,zejména Happy Hippie. Ať už dnešek oslavíte jakkoliv,vkročte do Nového roku tou správnou nohou a snažte se zahodit za hlavu vše špatné,co Vám přinesl tento rok. Doufám,že i příští rok se tu všichni opět sejdeme.

Na závěr jedna pomerně důležitá informace. Jistě vítě,že kromě blogu o Miley mě najdete také na blogu o Demi a Katy. To od příštího roku už neplatí a zůstávám pouze zde. I když Miley teď nejspíše nebude mít tolik novinek,chci mít pouze jeden blog a toto je opravdu definitivní rozhodnutí.

Hlasujte pro fotku měsíce LEDEN 2017

30. prosince 2016 v 23:33 | Adell
Krásný večer ! Rozhodla jsem se opět obnovit anketu o fotografii měsíce. Hned jsem měla jasno,které fotky zvolit. Vybrala jsem 4 mé nejoblíbenější z The Voice,kde jak jistě víte byla Miley porotkyní a Vašim úkolem je pochopitelně hlasovat pro tu,která se Vám líbí nejvíce. ♥


(29/12) Návštěva dětské nemocnice

30. prosince 2016 v 17:41 | Adell |  Gallery Update

Včera (29. prosince) Miley přišla společně s Liamem překvapit děti do dětské nemocnice "Rady Children's" v San Diegu,Kalifornii. Je to od nich opravdu moc milé a oba opět dokázali,jak mají dobré srdce. Miley & Liam si s pacienty povídali,fotili selfie apod. Snažili se udělat vše pro to,aby jim zpříjemnili den. Jedna malá holčička věnovala Miley a Liamovi píseň,což Mil dojalo a řekla,že v The Voice by ji okamžitě vzala do svého týmu. Rozhodně Vám doporučuji podívat se na všechny fotografie a především videa. Pár fotek Miley zveřejnila i na svůj instagram a k jedné z nich připsala,že Liam je nyní oficiálně #happyhippie. Kdo ví,třeba společně chystají nějaký nový projekt. ♥
Nové fotky ze cvičení jógy

30. prosince 2016 v 16:08 | Adell |  Gallery Update

Kromě selfies Miley přidala na svůj instagram také 2 nové fotky ze cvičení jógy,ale tu druhou bohužel po chvilce smazala. K první připsala,že necvičila 10 dní a už to nikdy neudělá. Je prý překvapena,že i plná knedlíků a makarónů odlepila zadek ze země. Když už jsem u toho instagramu,Miley nedávno dosáhla 58 miliónů followers !


Nové selfies z instagramu

30. prosince 2016 v 13:50 | Adell |  Gallery Update

Přináším Vám nejnovější selfies,které Miley zveřejnila na svém instagramu. Až na poslední 2 všechny pochází z vánočních svátků,ale i ty jsem nahrála do alba "Christmas",jelikož v instagramových fotkách tohoto roku mám velký zmatek. Konkrétně na 5. fotografii můžete vidět její kompletní vánoční kostým a podle mě v něm vypadá skvěle.


Fotografie z oslavy Vánoc s Liamem a jeho rodinou

30. prosince 2016 v 0:50 | Adell |  Gallery Update

Miley během vánočních svátků často aktualizovala svůj instagram a moc mě potěšilo,že konečně zveřejnila i fotografie s Liamem. I teď je na něm velmi aktivní,tak doufám,že jí to vydrží,ať máme alespoň nějaké novinky. Co se týče fotek s Liamem,v pořadí 4 fotografie má již 1,6 milonů likes,což ji řadí mezi'nejlakovanější' fotografie na jejím instagramu za rok 2016 ! Jinak v galerii najdete také společnou fotografii s Liamovou rodinou. Rozhodně se na všechny podívejte,jsou opravdu zlaté. Zítra,nebo vlastně už dnes nahraju zbývající selfies.

btw. Od ledna začnu opět přidávat všechny instagramové fotky Miley. Budu se snažit postupně nahrávat do galerie také chybějící z roku 2016.

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Christmas

Vánoční párty 2016

25. prosince 2016 v 10:01 | Adell |  Gallery Update

Dobré ráno ! Tak jak jste si užili Štědrý den ? Jste spokojeni s dárečky,které jste našli pod Vánočním stromečkem ?

Nicméně,jak oslavila tento vyjímečný den naše Miley ? Jak už jsem Vás informovala,odjela do Nashville a strávila jej s nejbližší rodinou,včetně Liama. Mám z nich opravdu velkou radost,konečně opět tráví svátky spolu. Do galerie jsem nahrála 6 nových fotografií z Vánoční párty. Mezi nimi nesmí chybět fotka s Liamem,ale také s Elsou Pataky (manželkou Liamova bratra Chrise) a samozřejmě společná rodinná fotografie.

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Christmas

♥ MERRY CHRISTMAS ♥

24. prosince 2016 v 10:26 | Adell

Mílí návštěvníci blogu

Rok se s rokem sešel a nastal opět ten nejkrásnější čas - Vánoce. Doufám,že je strávíte v okruhu svých nejbližších a pod stomečkem najdete vše co jste si přáli,i když nejdůležitější je přece jen to,že jsme všichni spolu ! Hlavně se v tento den nestresujte a naplno si dnešek užijte. Jsem moc ráda,že na tomto blogu můžeme společně oslavit už druhé Vánoce a věřím,že i přístí rok se tu všichni opět "sejdeme."

♥ ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE ♥Miley s rodinou v Nashville !

23. prosince 2016 v 18:06 | Adell |  Gallery Update

Miley je už nějakou dobu v Nashville,kde odjela s Liamem za svou rodinou,aby zde všichni společně oslavili Vánoce. Díky sociálním sítím tu mám pro Vás 6 naprosto nádherných fotografií,na které se určitě podívejte. ♥

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Christmas

Miley má nové tetování !

22. prosince 2016 v 18:36 | Adell |  News
Krásný večer ! Vím,že blog teď není moc aktualizován,ale co jsem předpokládala se i stalo. Po The Voice se neobjevují téměr žádné novinky,takže i když si ani nepamatuji,kdy naposledy jsem přidávala nějaké fotky ze sociálních sítí,momentálně mi příjdou vcelku vhod. Nemůžu vám slíbit,že osobní fotografie budu přidávat pravidelně,ale posnažím se je aktualizovat častěji !

Nicméně,teď tu mám pro Vás jednu zajímavou informaci. Miley se nám pochlubila novým tetováním ! Tentokrát je to Marihuana. Není žádným tajemstvím,že Miley ji má velmi ráda a dá se považovat za její symbol. Z toho důvodu mě to nijak nepřekvapilo,k Miley mi takové tetování prostě sedí.