Říjen 2016

Miley bude porotkyní 13. sezóny The Voice !

28. října 2016 v 23:47 | Adell |  News

Je potvrzeno,že Miley nebude součástí nadchazející 12. sezóny The Voice. Nahradí ji zpěvačka Gwen Stefani. Ovšem Miley se do The Voice vrátí ve 13. sezóně,jejíž natáčení začne na podzim příštího roku. Máme se na co těšit !


(14/10) Variety Power Of Woman

27. října 2016 v 15:27 | Adell |  Gallery Update

Dne 14. října se Miley zúčastnila Variety Power of Women v Los Angeles,kde byla oceněna za její práci s Happy Hippie. Jedná se o nadaci založenou Miley v roce 2014,jejimž cílem je bojovat proti nespravedlnosti,poskytovat základní potřeby lidem bez domova a podporovat LGBT komunitu. Na akci byl Mil podpořit také její přítel Liam. Jedná se o první veřejnou událost,na které se od jejich návratu k sobě objevili společně.

Miley si oblékla velmi pěkný outfit a to modrou kombinézu s bílými puntíky,vzory kytek a bílým opaskem kolem pasu. Měla také krásný účes,který ozdobila tmavě modrou mašličkou. Stejně tak se mi moc líbí její líčení. Nebylo nijak výrazné,právě naopak a Mil tak vypadala krásně přirozeně. Bohužel nezměnila svůj názor na červený koberec a skutečně se na něm neobjevila,avšak vynahradily nám ho úžasné fotky ze zákulisí a portréty.
Miley pro Variety Magazine

26. října 2016 v 20:08 | Adell |  Gallery Update

Na začátku tohoto měsíce se Miley objevila na titulní straně magazínu Variety. Z photoshootu se bohužel objevily (pokud tedy nepočítám cover) pouze 2 fotografie a pravděpodobně je to již finální číslo. Každopádně jsou úžasné a mě osobně velmi potěšila především ta 2. - Miley to na ni opravdu moc sluší. Kromě shootu Mil tomuto časopisu poskytla i obsáhlý rozhovor ve kterém hovoří o Donaldovi Trump,The Voice či své sexuální orientaci. Níže se ještě můžete podívat na krátké video z focení. ♥The Voice: The Battles

26. října 2016 v 17:16 | Adell |  The Voice - other

Pokud znáte The Voice,jistě víte,že po castinzích následuje kolo s názvem "The Battles",ve kterém mezi sebou vždy soupěří o postup 2 soutěžící ze stejného týmu. Kouč se poté musí rozhodnout,kdo se mu zdál v duetu lepší (ten postupuje dále) a ten pro koho se nerozhodne buď v soutěži končí nebo ho může zachránit někdo ze zbylých porotců. Každý porotce měl během zkoušek poradce. V případě Miley to byla Joan Jett

1. část The Battles odvysílála televizní stanice NBC minulé úterý 18. října. O postup se v ní z týmu naší Miley utkaly Darby Walker X Karlee Metzger (zvítězila má oblíbenkyně Darby) a Aaron Gibson X Sa'Rayah,v tomto případě postoupil Aaron. Videa z obou "soubojů" naleznete níže. 2. část The Battles byla odvysílána následující den,ve středu 19. října. V ní se však nikdo z týmu Mil o postup neutkal.

Miley měla na sobě oranžový overál a stříbrné boty. Upřímně mě její celkový look bohužrl moc nenadchnul. No posuďte sami. V galerii najdete 12 HQ fotografií. :)

OBA DVA DÍLY SI MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZDEThe Voice: #TeamMiley

26. října 2016 v 13:06 | Adell |  The Voice videos

Jistě všichni víte,že Miley je porotkyní 11. řady The Voice. Cítím se trošku blbě,že jsem zde od premiéry přidala pouze nějaká propagační videa a tím to haslo. Abych řekla pravdu,tak se mi do popisování těch prvních dílů,které byly odvysílány před více než měsícem moc nechce a myslím,že i pro Vás by to bylo už trošku nezajímavé. Každopádně na všechny díly se můžete podívat na této stránce. Doufám,že se tedy nebudete zlobit,když popisování prvních dílů přeskočím a hned Vám předtavím #TeamMiley + videa z jejich castingů. :)

1. Ali Caldwell- DangerousWoman


3. Darby Walker - Darby vystoupila s písní "Stand By Me" a dokonce si s Miley zazpívala Jolene.

4. Sophia Urista - Come Together

5. Karlee Metzger - Samson

6. Aaron Gibson - Losing My Religion

7. Courtnie Ramirez - Mamma Knows Best

8. Khaliya Kimberlie - Dibs

9. Josette Diaz - Love Yourself

11. Maye Thomas - Roses

12. Charity Bowden - video


(09/10) Miley v Malibu

25. října 2016 v 19:26 | Adell |  Gallery Update

Krásný večer. V první řadě bych se Vám chtěla velmi omluvit za mou více než 2 týdenní neaktivitu. Upřímně,na blog jsem neměla v posledních dnech vůbec náladu ani čas a když už,tak jsem se věnovala mému 2. blogu o Katy. Každopádně,jsem zpět a v brzké době se budu snažit doplnit veškeré novinky !

Začnu candids. Dne 9. října si Miley zašla pro nějaké ovocné šťávy do Sunlife Organics v Malibu,zatímco Liam na ni čekal v autě. Měla na sobě pohodlný outfit skládající se z šedé mikny,černobílých kraťásků a NIKE obuvi. V galerii si můžete prohlédnout 10 fotografií. :)


Miley bude oceněna za její dobročinnost !

8. října 2016 v 14:24 | Adell |  Gallery Update

Časopis "Variety" oznámil toto pondělí seznam slavných žen,které budou poctěny dne 14. října na události "Power of Women" za jejich dobročinnost. Objevila se na něm také naše Miley zejména díky nadaci "Happie Hippie",jenž se zaměřuje na lidi bez domova,ale i homosexuály a další společností odsuzované skupiny. Ocenění se uskuteční konkrétně v hotelu Beverly Wilshire Four Seasons v Beverly Hills a kromě Miley si cenu převezmou rovněž Laverne Cox,Ava DuVernay,Helen Mirren či Scarlett Johansson.

(30/09) Miley s Braisonem na letišti LAX

6. října 2016 v 20:26 | Adell |  Gallery Update

V pátek 30. září paparazzi Miley vyfotili s jejím bratrem Braisionem při příjezdu na letiště LAX v Los Angeles,odkud následně společně odletěli za rodinou do Nashville. Oblékla si víceméně pohodlný outfit (pruhované černobílé tričko,tmavě modré kalhoty s barevnými puntíky,sluneční brýle,tašku přes rameno + nike cukle),který byl dle mého názoru zajímavě skombiovaný,ale u Miley jsme už na tento styl oblékaní myslím celkem zvyklí. V galerii si můžete prohlédnout 14 HQ fotografií. :)


(29/09) Miley opouští nehtový salón + nové fotky s fanoušky

1. října 2016 v 19:12 | Adell |  Gallery Update

Předevčírem (29. září) paparazzi Miley vyfotili,když ve Studio City,Kalifornii opouštěla nehtový salón. Měla na sobě tmavý svetřík,který si později sundala a byla pouze ve sportovní podprsence,šedé legíny,žabky (na pár fotkách má tenisky) a přes rameno si vzala poměrně zajímavou kabelku. Musím říct,že jí to opravdu moc slušelo a všechny kousky outfitu se mi velmi líbí. Na fotografiích si nelze nevšimnout,že nese také nějaké papírové tašky. Ještě předtím,než odjela zpět domů si totiž vyzvedla ovocné šťávy v Kretion Organic. Kromě candids se v galerii můžete podívat rovněž na 2 krásné fotky se šťastnými fanoušky pocházející ze stejného dne.


Gallery Link: Personal Photos > 2016 > With fans

Past Design #07

1. října 2016 v 18:50 | Adell |  Designs

Design by: Erika | Od: 1.10.2016 | Do: ??? | Spokojenost: 100 %

Od dnešního odpoledne je na blogu nastaven nový design,který má na starost úžasná grafička Erika. Poslední dobou jsem si velmi oblíbla tento jednoduchý webový styl a jelikož Erika se na něj zaměřuje,rozhodla jsem se,že u ní zkusím štěstí a vyplním objednávku,kterou měla zrovna otevřenou. Velmi mě potěšilo,že jí přijala a vznikla tato nádhera. Ještě v průběhu dneška trošku poupravím menu. Můžete se rovněž těšit na nové affs ikonky. Určitě mi do komentářů napište,jak se design líbí vám. ♥