Srpen 2016

Hlasujte pro fotku měsíce ŘÍJEN

30. srpna 2016 v 23:01 | Adell |  Vote
Po opravdu dlouhé době přidávám novou anketu PHOTO OF THE MONTH. Dlouho jsem přemýšlela,jaké fotky do ní zvolit a nakonec jsem se rozhodla pro selfies Miley s jejím novým čtyřnohým miláčkem Barbie. Všechny jsou opravdu velmi krásné a roztomilé,takže jsem zvědavá,kterou nakonec zvolíte za tu vítěznou. Nezapomeňte zahlasovat níže v anketě. ♥


Nová selfie z instagramu

30. srpna 2016 v 20:40 | Adell |  Gallery Update
Krásný večer ! Už si ani nepamatuji,kdy naposledy jsem přidávala nějaké osobní fotografie (pokud nepočítám tu prostřednictvím které Miley potvrdila její neúčast na VMA's.) Proto jsem se to dnes rozhodla napravit a nahrála jsem do galerie skoro všechny zameškané fotky z instagramu. Zde na blog však přidávám náhled pouze na tu nejnovější a jedná se o selfie,kterou Miley pořídila pravděpodobně před cvičením jógy. Když už jsme u toho instagramu,tak jistě stojí za zmínku,že Miley nedávno dosáhla 50 miliónů followers,což je opravdu úžasné ! :)


(29/08) Miley s Tish v restauraci Soho House

29. srpna 2016 v 12:50 | Adell |  Gallery Update

Miley včera skutečně nezavítala na VMA's. Ovšem objevily se alespoň nové candids ! Paparazzi dnes Miley spatřili společně s její maminkou Tish v brzkých ranních hodinách v restauraci Soho House v Malibu. Fotografie většinou nejsou úplně kvalitní,ale i přesto jde na nich pěkně vidět Mileyn outfit,který se mě osobně moc líbí. Měla na sobě bílou halenku,riflové kraťásky a celkem zajímavé černé boty. V galerii si můžete prohlédnout 9 fotografií. :)


Miley se neobjeví na VMA's

28. srpna 2016 v 23:36 | Adell |  News
Již za pár hodin započnou v New Yorku dlouho očekáváné VIDEO MUSIC AWARDS (našeho času zítra ve 3 hodiny ráno). Jelikož je to jedna z mála akcí,které si Miley nenechává ujít,spoustu lidí očekávalo,že se jich zúčastní i letos. Bohužel opak je pravdou. Miley dnes na instagram a facebook zveřejnila fotku se svou fenkou Barbie a připsala k ní,že se omlouvá,ale na VMA's letos nezavítá,protože je zaneprázdněná cvičením jógy a mazlením se svými pejsky,čímž tedy vyvrátila možnou účast. Mně osobně to opravdu mrzí,ale co se dá dělat. Snad příští rok. :)

"Sorry I can't make it to the VMAzzz I am toooo busy at home doing yoga & making out w my dogs! 👅💖✌️"


(26/08) Miley s Liamem v Calabasas a Malibu

27. srpna 2016 v 23:41 | Adell |  Gallery Update

Krásný večer všem ! Ani nevíte,jakou mám radost,že se teď tak často objevují naprosto úžasné candids ! Ze včerejška tu pro Vás mám rovnou 2 sety. Nejdříve paparazzi vyfotili naši Miley s Liamem v Calabasas,Los Angeles,když mířili na oběd do jedné nedaleké restaurace. Miley měla na sobě velmi pěkný outfit. Oblékla si tyrkysové tílko,barevné vzorované legíny (které mě zaujaly úplně nejvíce,jsou naprosto perfektní) a sportovní tenisky Nike + vlasy si opět dala do drodlu. Neskutečně jí to slušelo ! V galerii najdete 29 vysoce kvalitních fotografií. :)


Další várku candids paparazzi pořídili v pozdních večerních hodinách a to když Miley s Liamem opouštěli restauraci Soho House v Malibu. I když většina fotografií nemá zrovna nejlepší kvalitu,všechny jsou něčím tak trošku speciální. Miley totiž měla po dlouhé době rozpuštěné vlasy a můžeme tedy krásně vidět jejich délku. Já osobně jsem velmi ráda,že si si je opět nechává dorůst,co Vy ? :)


(21/08) Miley s Liamem a přáteli v Malibu

27. srpna 2016 v 12:15 | Adell |  Gallery Update

Dobré odpoledne ! Mám tu pro Vás další candids. Překvapivě se jich poslední dobou objevuje celkem hodně,což mě samozřejmě těší,takže snad to tak bude pokračovat ! Miley s Liamem byli v neděli,21. srpna spatřeni spolu s několika přáteli na nákupech v Malibu a zároveň si poté ještě zašli na oběd do oblíbené restaurace Nobu. Fotografie jsou velmi kvalitní a objevilo se jich poměrně dost,takže určitě doporučuji podívat se v galerii alespoň na pár z nich. :)


13:06 Edit: Objevila se také fotka s fanynkou ze stejného dne:

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > With fans

(19/08) Miley & Liam cestou na sushi v Los Angeles

26. srpna 2016 v 13:01 | Adell |  Gallery Update

Jsem ráda,že Vám konečně můžu přidat tuto jednu z nejaktualnějších novinek. Jedná se o nové MIAM candids,které mi udělaly neskutečnou radost a podle mého názoru rozhodně patří mezi jedny z nejkrásnějších fotografií,co se letos paparazzi podařilo pořídit,alespoň tedy u naší Miley... Pár byl tentokrát (19/08) spatřen v Los Angeles cestou na oběd do nějaké sushi restaurace. Všechny fotky jsou velmi vydařené a zlaté a navíc Miley to na nich opravdu moc sluší ! Na závěr ještě dodám jeden celkem zajímavý fakt. Miley s Liamem se již oficiálně nenazývají MIAM,ale Liley. Jaká zkrátka se Vám líbí více ? Já jsem určitě za MIAM,Liley mi příjde trošku zvláštní.


(18/08) Miley s Tish v Los Angeles

25. srpna 2016 v 20:09 | Adell |  Gallery Update

Miley byla přesně před týdnem,ve čtvrtek 18. srpna vyfocena,když společně se svou maminkou Tish mířila na oběd v Los Angeles. Měla na sobě pohodlný,sportovní outfit,ve kterém vypadala opravdu skvěle. Vlasy si dala opět do drdolu,což jí sice velmi sluší,ale už by si je mohla nechat i rozpuštěné,protože mě celkem zajímá jejich délka. V galerii najdete 13 vysoce kvalitních fotografií. :)


Vyhodnocení kontroly a náběru affiliates

25. srpna 2016 v 17:07 | Adell

Celé 2 týdny jste se mohli zapisovat do kontroly a náběru affs,takže je čas už jí/ho konečně vyhodnotit. V první řadě bych chtěla Všem,kteří se zapsali moc poděkovat,vážím si toho,že i přes mou častou neaktivitu Vás blog ještě neomrzel. Vzala jsem také poměrně dost nových affs,které mě svým tématem zaujaly. Nebudu to protahovat,zde je vyhodnocení:

ZAPSALI SE,ZŮSTÁVAJÍ:
>> Nicol - actresses.blog.cz
>> Merylka + Katie - fan-of-celebrities.blog.cz
>> Mr. Salvatore - dakotajohnson-only.blog.cz
>> Claire* - jules-hough.blog.cz
>> Tewii - glee-daily.blog.cz
>> Ivet - fandemi-daily.blog.cz
>> EW* - emmawatson-all.blog.cz
>> charlie - lucyhale-only.blog.cz

NEZAPSALI SE,ALE ZŮSTÁVAJÍ
>> Jenna D - jennadewwan-tatum.blog.cz
>> Chelsea - daily-kaleycuoco.blog.cz/
>> Caroline - glamour-cara.blog.cz
>> Karl - kesha.er.cz
>> R8manus - Britney-Spears.er.cz

NEZAPSALI SE,MAŽU (DLOUHODOBÁ NEAKTIVITA,KONEC BLOGU)
>> Marty - pharrellwilliams.blog.cz
>> Memphis - demilovato.blog.cz

NOVÉ AFFILIATES
>> katka219 - katka219.blog.cz
>> - A - ultimate-prettylittleliars.blog.cz
>> Katie - amandaseyfried-hq.blog.cz
>> Katherine - lovatosource.fan.pw
>> Uthande - sel-m-gomez.blog.cz
>> Gigi - lovelykendall.blog.cz
>> Gigi - gigihadid.blog.cz

Speciální díl The Voice

25. srpna 2016 v 11:56 | Adell |  Gallery Update

21. srpna (našeho času 04:30 ráno dalšího dne) byl odvysílán krátce po ukončení ceremoniálu olympijských her na NBC spceiální díl The Voice,který zahrnnoval vystoupení všech porotců s písní Dream On a také jsme zde již mohli slyšet 2 soutěžící. Jedna z nich - Darby si vybrala tým Miley a dokonce si s ní na pódiu zazpívala kousek Jolene,což bylo opravdu skvělé a zároveň i vtipné,jelikož Miley tam i tak trošku "zatancovala." No podívejte se sami. Fotek se neobjevilo moc,pouze nějaké z vystoupení a zákulisí, co se týče videí,jsou k dispozici celkem 3. :)