Červen 2016

Miley v photoshootu pro The Voice !

24. června 2016 v 9:39 | Adell |  Gallery Update
Dobré ráno ! Mám tu pro Vás jednu fotografii ze včerejšího focení photoshootu pro The Voice,protože jak určitě už víte,právě naše Mil bude porotkyní nadchazející 11. sezóny ! Pro informaci,již dnes začíná natáčení castingů a premiéra bude 19. září ! Tak co,těšíte se ? Já už se nemůžu dočkat ! :)


(17/06) Miley & Liam v Malibu

22. června 2016 v 13:26 | Adell |  Gallery Update
Miley byla v pátek (17. června) spatřena společně s Liamem při jízdě okolo Malibu. :)


Nové selfies z instagramu

21. června 2016 v 10:54 | Adell |  Gallery Update

Obykle moc fotografie z instagramu nepřidávám,ale tyto zde prostě nesmí chybět. Zatím zveřejňuji pouze nejnovější selfies,kžadopádně pokud Miley na instagramu sledujete,určitě jste si všimli,že přidává spoustu fotografií související s nedávnými teroristickými útoky v Orlandu a vyjadřuje svou podporu LGBT komunitě,což je od ní opravdu pěkné a jde vidět,že má srdce na správném místě. Ale vrátím se zpět k těmto 3 fotkám. Velmi mě potěšila především ta poslední. Nejen,že to na ní Miley moc sluší,ale všiměte si,že na tričku je napsáno "HEMSWORTH." I když už nám je dlouho jasné,že jsou opět opět spolu,konečně to nějakým způsobem potvrdila i Mil. :)

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Instagram

Nové osobní fotografie

20. června 2016 v 19:35 | Adell |  Gallery Update

Pěkný večer. Mám tu pro Vás ještě 4 osobní fotografie z 15. června z New Yorku,kdy Miley strávila odpoledne především s Waynem a Katy. Upřímně mě zrovna tyto fotky moc nepotěšily a to právě kvůli Wayneho a Katy,ale doufám,že už se nimi Mil nenechá nějak ovlivnit,ještě teď,když je s Liamem,který je podle všeho taky nemá zrovna v lásce. Podívejte se na fotky v galerii. :)

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Other

3 roky od vydání videoklipu k singlu "We Can't Stop"

19. června 2016 v 22:59 | Adell |  Gallery Update

Přesně před 3 lety,19.6. 2013 vyšel videoklip k prvnímu singlu alba Bangerz - We Can't Stop,který s 10,7 milióny zhlédnutí zlomil VEVO rekord ve sledovanosti do 24 hodin. Za 37 dnů od vydání ho pak zhlédlo neuvěřitelných 100 miliónů lidí. V současné době má na VEVO více než 703 miliónů views a hned po Wrecking Ball je nejsledovanějším klipem Miley ! Moc gratuluji ! :)


(15/06) Miley v ulicích New Yorku

17. června 2016 v 20:42 | Adell |  Gallery Update

Miley byla předevčírem (15/06) opět vyfocena paparazzi v ulicích New Yorku,tentokrát však ne s Liamem ,jelikož propagoval svůj nejnovější film. Nejdříve ji spatřili,když spolu se svou kamarádkou Katy Weaver (přítelkyně Wayneho,kterého určitě už dobře znáte) opouštěla kancelář světoznámého režiséra a herce Woodyho Allena. Během dne ji pak zastihli ještě jednou a to při příchodu do nějakého stavebního podniku,tentokrát opět s Katy,ale i Vijatem. Miley zvolila celkem obyčejný,pohodlný,převážně černobílý outfit,ze kterého mě asi nejvíce zaujala ta "hvězdičková" mikina. Vlasy si opět dala do drdolu. Podívejte se na fotografie v galerii. :)Stella Maxwell o vztahu Miley s Liamem

16. června 2016 v 19:20 | Adell |  Interviews

Miley se netají tím,že je bisexuálka a jak všichni víme, před nějakou dobou měla krátký románek s modelkou Stellou Maxwell. Stella byla v nedávném rozhovoru na Fragrance Foundation Awards dotázána,co si myslí o vztahu Miley s Liamem. Níže si můžete přečíst,jak na tuto otázku odpověděla.

"Jsem za ni šťastná a jsem přesvědčena,že je opravdu velmi šťastná. Myslím,že je to úžasné !"

(14/06) Miley s Liamem a přáteli v New Yorku

15. června 2016 v 19:54 | Adell |  Gallery Update

Informace o tom,že Miley přiletěla do New Yorku za Liamem se potvrdily. Včera (14/06) je společně vyfotili paparazzi hned 2x. Nejdříve,když mířili do jejich hotelu ještě spolu s kamarádem Vijatem a kamarádkou Sarah a o pár hodin později při odchodu z restaurace Soho House,ve které se byli navečeřet. V obou případech měla Miley stejný outfit,až na sluneční brýle,které si poté sundala & batůžek. Vypadala naprosto úžasně a myslím,že se začíná vracet k jejímu nádhernému stylu. Určitě doporučuji podívat se alespoň na pár fotografií ! :)
(10/06) Miley na letišti v New Yorku

14. června 2016 v 17:20 | Adell |  Gallery Update

Po dlouhé době se objevily nové candids fotografie,které mě moc potěšily,protože poslední dobou je novinek opravdu málo. 10. června paparazzi Miley vyfotili při příletu na JFK letiště v New Yorku. Mil zvolia jednoduchý a především pohodlný outfit skládající se z duhové "One Love" mikiny (svetříku),černých legín,cuklí,tašky přes rameno. V rukou pak ještě měla sluneční brýle a láhev s vodou. Z fotek také můžeme poznat,že už má poměrně dlouhé vlasy ! Doufám,že si je opět neostříhá,protože takto jí to sluší nejvíce. Ještě dodám,že do New Yorku pravděpodobně odletěla za Liamem a kvůli nové show jejího táty Billyho. V galerii najdete 11 fotografií. :)


Nejnovější osobní fotografie

12. června 2016 v 19:47 | Adell |  Gallery Update

Pěkný večer. Do galerie jsem nahrála několik nějnovějších osobních fotografií. První 4 pochází z instagramu a Miley je na nich především se svými pejsky,kromě 2. fotky,prostřednictvím které nám sděluje,že byla volit. Dále je k dispozici 1 "nová" selfie s fanynkou - pochází z 5. června. A v poslední řadě se můžete podívat na fotku,kterou Miley také zveřejnila na svém instagramu,ovšem po chvíli jí smazala. Jen tak pro informaci,Mil je na ní společně se svou nejlepší kamarádkou Jesse. :)

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Instagram

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > With fans

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > Other