Květen 2016

Miley se vrací do Los Angeles

28. května 2016 v 14:30 | Adell |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála 2 fotografie pocházející ze včera (27/05). Na první fotce je společně s pejskem své kamarádky Sarah Barthel a na druhé spolu s kamarádkami Jesse Light a Sarah Barthel. Obě pocházejí ze soukromého letadla,kterým odcestovaly zpět do Los Angeles.


Miley je součástí první epizody show 'Maye a Marty' !

27. května 2016 v 20:39 | Adell |  News

Miley je mezi hvězdami,které se podílí na první epizodě nové show s názvem Maye a Marty ! Natáčení proběhlo včera - 26.5,ovšem epizoda bude odvysílána americkým televizním kanálem NBC až v úterý 31. května. Show je velmi podobná Saturday Night Live. Podle přítomných zde Mil zazpívala 2 covery písní (zatím nevíme jakých) a také natočila nějakou krátkou scénku. Jsem moc ráda,že se po dlouhé době opět někde objevila a já osobně se opravdu moc těším !

Miley s fanoušky v New Yorku

27. května 2016 v 15:21 | Adell |  Gallery Update

Miley byla v úterý (24. května) spatřena fanoušky na letišti v New Yorku. Pravděpodobně zde odletěla pokračovat v práci na novém albu. Co se týče jejího outfitu,nemám nic co bych vytkla,moc jí to slušelo + neměla na sobě žádný make-up a pokud ano,tak opravdu jen minimum. Vypadala opravdu skvěle. V galerii se můžete podívat na 5 fotografií.

btw. Bohužel všechny ostatní fotky z galerie už jsou trvale odstraněny,mou chybou,štve mě to,ale stalo se a už se s tím nic nedá dělat. Budu se snažit je postupně doplňovat,no o novinky určitě nepříjdete !

Gallery Link: Personal Photos > 2016 > With fans

Spolupráce se skupinou Stepfather + informace o novém albu

26. května 2016 v 22:38 | Adell |  News

Miley nahrála novou píseň s rockovou skupinou Stepfather,která by měla vyjít během několika týdnů a objeví se na jejich novém albu. Název je ovšem ještě neznámý. Tato skupina neni nijak zvlášť známá,takže Vám pravděpodobně nic neříká. Upřímně jsem velmi zvědavá na jejich spolupráci. Jistě stojí za zmínku,že s Miley spolupracují na jejím nadcházejícím albu,z něhož by měl být první singl propuštěn v průběhu léta. Je také možné,že Mil bude propagovat svou práci v The Voice,takže alba bychom se nakonec mohli dočkat dříve než v roce 2017 ! Podle nejnovějších informací se Wayne Coyne (spolupracovala s ním na abu MC & HER DEAD PETZ,hodně ovlivňuje její chování,styl oblékání apod.) nepodílí na jeho tvorbě narozdíl od Mike WiLL Made-It. Tato informace však zatím není 100 % potvrzena. Já osobně už se nemůžu dočkat !

(18/05) Miley opouští restauraci Nobu

26. května 2016 v 19:44 | Adell |  Gallery Update

Ve středu 18. května byla Miley spatřena s Liamem a jeho rodinou,když společně opouštěli restauraci Nobu v Malibu. K dispozici jsou pouze nekvalitní fotografie z auta,v galerii jich najdete celkem 10. Přítomnost paparazzi si Miley nevšímala a měla velmi dobrou náladu.


(16/05) The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

25. května 2016 v 19:57 | Adell |  Gallery Update

V pondělí 16. května Miley stihla zavítat také do show Jimmyho Fallona ! Epizoda však byla odvysílána až o den později,tedy v úterý 17. května. Miley zvolila pěkný růžový outfit a na tričku měla obrázek své kočičky Shanti. Vypadala opravdu nádherně a neskutečně roztomile. V galerii se můžete podívat na několik fotografií a určitě doporučuji zhlédnout video z "Funny Face Off",což je taková hra,kde je úkolem napodobit vtipné ksichtíky různých dětí.



16.05 | Candids z New Yorku

25. května 2016 v 14:50 | Adell |  Gallery Update

Z 16. května jsou k dispozici ještě candids fotografie,které paparazzi pořídili,když Miley opouštěla svůj hotel a mířila na event NBC Universal Upfronts a později při jejím návratu. Podívejte se na všechny fotky v galerii kliknutím na náhledy níže.



(16/05) NBC Universal Upfront Event

24. května 2016 v 22:42 | Adell |  Gallery Update

V pondělí 16. května se Miley zúčastnila NBC Universal Upfront v New Yorku,kde spolu s Alicia Keys propagovala nadcházející sezónu The Voice. Důvodem proč byly vybrány k prezentaci je jejich účinkování jako porotkyně. Co se týče outfitu Miley, můžete si všimnout trička,na kterém má svého milovaného zesnulého pejska Floyda. Jinak zvolila barevnou bundu, vzorované černobílé kalhoty a žluté boty na podpatku,které jsme na ní už mohli vidět v minulém roce v show Jimmyho Fallona. V galerii se můžete podívat na kvalitní fotografie ze show,zákulisí - kde se mimochodem vyfotila s Arnoldem Schwarzeneggerem a také jednu krásnou fotku,kterou Miley nafotila pro magazín People.

SHOW


ZÁKULISÍ


FOTOGRAFIE PRO PEOPLE MAGAZINE


Miley také poskytla rozhovor,jehož hlavním tématem bylo samozřejmě The Voice.


Narozeninová oslava Tish

24. května 2016 v 17:24 | Adell |  Gallery Update

V pátek (13/05) se v Soho House konala narozeninová oslava Mileyné matky Tish. Samozřejmě zde Miley nemohla chybět a podle všeho na ní dorazila spolu s Liamem. Na svůj instagram poté zveřejnila s Tish jednu nádhernou fotku,ke které napsala opravdu velmi krásný popis,jehož překlad si můžete přečíst níže. K dispozici je také ještě jedna fotka s Tish,rovněž z oslavy. Na obě fotografie se můžete podívat v galerii.


1. fotografie (popis)
"‪#‎happybdaymt‬ @tishcyrus Miluji tuto ženu více než kohokoli na světě ❤️❤️"

Fotografie z Austrálie

19. května 2016 v 20:11 | Adell |  Gallery Update

Pěkný večer ! Možná si vzpomínáte na candids z 28. dubna z Austrálie,konkrétně tedy z Byron Bay,když byly Miley s Elsa Pataky na nákupech. Nedávno se objevily 2 osobní fotografie z jednoho obchodu,můžete se na ně podívat v galerii. :)