Duben 2016

(29/04) Miley s Liamem míří na snídani

30. dubna 2016 v 13:46 | Adell |  Gallery Update

Netrvalo dlouho a máme tu další nové candids fotografie z Autstrálie. Včera - 29.4. vyfotili paparazzi Miley s Liamem.když společně mířili na snídani do jedné restaurace v Byron Bay. Jsem opravdu moc ráda,že konečně máme "MIAM" candids,protože mě osobně velmi chyběly. Co se týče outfitu Miley,opět nemám nic co bych vytkla. Vypadala skvěle. V galerii se můžete podívat na 27 vysoce kvalitních fotografií. :)


(28/04) Miley na obědě s Liamem + menší nákupy s Elsa Pataky

30. dubna 2016 v 11:23 | Adell |  Gallery Update

Miley se momentálně nachází s Liamem ve městě Byron Bay v Austrálii. Tuto informaci potvrdily candids fotografie,které paparazzi pořídili předevčírem - 28. dubna. V odpoledních hodinách si pár zašel společně s rodiči Liama na oběd do jedné místní restaurace. Miley měla krásný,jednoduchý outfit a musím říct,že jí to moc slušelo. V galerii najdete 15 fotografií.


Později byla zpěvačka vyfocena se svou dobrou kamarádkou Elsa Pataky (manželkou Chrise Hemsworth) na menších nákupech. V galerii se můžete podívat na 10 fotografií.


NOVÉ FOTOGRAFIE Z INSTAGRAMU

29. dubna 2016 v 21:20 | Adell |  Gallery Update

Pěkný večer. Mám tu pro Vás 4 nejnovější fotografie z istagramu. Na první fotce nám Miley ukazuje své nové tetování a to planetu Saturn. Druhou fotografii zveřejnila včera a pochází ze cvičení jógy. Poslední 2 fotografie jsou pochopitelně nejaktualnější,konkrétně tu 4.,na které drží kytaru Mil zveřejnila před pár hodinami. Na všechny fotky se můžete podívat v galerii kliknutím na náhledy níže. :)


PHARRELL WILLIAMS O POROTCOVÁNÍ MILEY V THE VOICE

29. dubna 2016 v 14:18 | Adell |  Interviews

Jak jistě víte,Miley zasedne to porotcovského křesla The Voice jako porotkyně 11. sezóny,která má premiéru za více než 4 měsíce,konkrétně 12. září ! Novinář Alex Hudgens se nedávno zeptal Pharrella,co si o porotcování Miley myslí ,níže si můžete přečíst překlad.

"Miley to určitě zabije,je úžasná. Má opravdu dobrý vkus,pokud jde o talent. Má v sobě ten oheň,takže ten oheň rozpozná."


(20/04) POOL PARTY

28. dubna 2016 v 21:58 | Adell |  Gallery Update

Ve středu (20. dubna) se Miley rozhodla uspořádat na její zahradě tkzv. "Pool Party." Pozvala na ni své přátelé,mezi kterými byl například VIJAT MOHINDRA či stylistka nehtů BETHANY. V galerii najdete 4 fotografie.


NOVÉ OSOBNÍ FOTOGRAFIE

26. dubna 2016 v 16:30 | Adell |  Gallery Update

Krásné odpoledne,jak jste si mohli všimnout,jsem opět zpět na blogu a vy se tak můžete těšit na aktuální novinky. Ještě během dnešního dne,nejpozději do konce týdne zveřejním všechny zaměkané a poté se vrhnu na aktuální.

Mám tu pro Vás 2 novější osobní fotografie. První je trošku aktuálnější. Pochází z 19. dubna a Miley je na ní společně se svou nejlepší kamarádkou Katy Weaver - pokud nevíte,o koho se jedná,je to přítelkyně Waynea (člena The Flaming Lips.) Druhá už zas tak nová není,pochází ještě z doby,když byla Mil v New Yorku,tedy cca. před měsícem a to konkrétně z nějakého obchodu s obuví ve White Plains,je na ní spolu se zaměstnanci. Na obě fotky se můžete podívat v galerii kliknutím na náhledy níže.


Ofciálně zpět !

25. dubna 2016 v 21:14 | Adell
Blog je opět zprovozněn ! Všechny problémy jsou vyřešeny a vy se tak opět můžete těšit na aktuální novinky o Miley.

NOVÁ FOTOGRAFIE SE ZNÁMÝMI

22. dubna 2016 v 19:55 | Adell |  Gallery Update
Manželka Chrise Hemsworth (bratra Liama) ELSA PATAKY zveřejnila před pár dny na svém instagramu novou fotografii,na které je ve společnosti několika dobrých přátel a můžeme na ni vidět i naší Miley. Podívejte se na ni níže:


NOVÝ PROJEKT: PLANNED PARENTHOOD

22. dubna 2016 v 19:46 | Adell |  Gallery Update

Miley začala spolupracovat s módním návrhářem Marcem Jacobsem a umělkyní Marilyn Minter. Cílem projektu je získat peníze pro americkou organizaci PLANNED PARENTHOOD,která podporuje plánované rodičoství,sexuální výchovu a zodpovědný přístup k antikoncepci. Také bojuje proti pohlavně přenosným chorobám a poskytuje základní zdravotní péči zejména v chudých zemích Afriky a Latinské Ameriky. Nyní je k dispozici portrét Miley za $ 5.500,16. května půjde do prodeje edice triček s Miley. Cena se bude pohybovat kolem $ 50- $ 60. Všechny vybrané peníze půjdou právě na tuto nadaci. V galerii najdete 10 fotografií z focení a níže se také můžete podívat na video ze zákulisí.NEJNOVĚJŠÍ FOTOGRAFIE Z INSTAGRAMU

22. dubna 2016 v 19:20 | Adell |  Gallery Update

Galerie byla aktualizována spoustu novými fotkami z instagramu,mezi kterými jsou i tyto 4. Na první fotce můžeme vidět překrásnou selfie, druhá byla pořízena během cvičení jógy. Mil to na ni opravdu moc sluší a jde vidět,že v tomto cvičení rozhodně není začátečník. Poslední fotku přidala na instagram 20. dubna a přostřednictvím ní nám ukazuje,jak oslavila celosvětový den marihuany. Podívejte se na všechny fotky kliknutím na náhledy níže. :)