Březen 2016

(26/03) Miley na basketbalovém zápase

28. března 2016 v 12:13 | Adell |  Gallery Update

Předevčírem (26. března) se v Madison Square Garden v New Yorku uskutečnil basketbalový zápas týmů New York Knicks a Cavaliers Klivland. Přišla se na něj podívat i Miley a to společně se svou sestrou Brandi a matkou Tish. Paparazzi hvězdu vyfotili a vzniklo spoustu nádherných fotografií. Miley předvedla zcela nový účes,můžeme poznat,že si vlásky obarvila celé opět na blond. Opravdu moc jí to slušelo a vypadala neskutečně roztomile. Celý zápas pravděpodobně strávila především se svou sestrou a společně si ho náramně užívaly. Jistě stojí za zmínku,že Mil darovala 45 000 dolarů basketbalové instituci mládeže. V galerii se můžete podívat na spoustu fotografií. Jen tak mimochodem,Miley i nadále nosí zásnubní prsten,můžeme ho vidět na její ruce na několila fotkách.. :)

Miley cestou na basketbalový zápas


Miley na basketbalovém zápase


Miley opouští basketbalový zápas


Miley bude porotkyní 11. sezóny The Voce !

26. března 2016 v 11:49 | Adell |  Gallery Update

Miley přece jen změnila názor a přijala nabídku být porotkyní příští,tedy 11. sezóny pěvecké soutěže The Voice ! Do porotcovského křesla zasedne nově také zpěvačka Alica Keys. Znamená to,že Gwen Stefani a Pharrell Williams už nadále neboudou porotci této soutěže. Tato informace je už 100 % potvrzena Miley a The Voice,takže to nejsou žádné zvěsti. Je to naprosto úžasná zpráva a už se nemůžu dočkat ! :)


24/03/2016 - 10. výročí Hannah Montana

24. března 2016 v 22:53 | Adell |  Gallery Update

Dnes je to přesně 10 let od prvního dílu seriálu Hannah Montana. Všichni fanoušci hned od samotného rána začali tweetovat s hashtagem #10YearsOfHannahMontana,který se nakonec stal celosvětovým trendem. Na výročí si z obsazení vzpomněli Mitchel Musso,Emily Osment a nezapomněla na něj ani naše Miley ! Také spoustu jiných známých osobností zavzpomínalo na seriál,jako např. Ellen DeGeneres. Níže se můžete podívat na fotku,kterou Mil zveřejnila na svém instagramu a také si přečíst přeložený popis,který k ní připsala. Je opravdu neuvěřitelné,že už je to 10 let.


"Jason Earles chápe šílenství kolem toho všeho. Posílám lásku kompletnímu obsazení programu v tomto výročí. Svět slaví 10 let,ale pro nás tato cesta začala mnohem dříve,kdy svět neměl žádné ponětí o tom kdo jsme. Nastal dlouhý proces konkurzů,aby se zjistlilo,zda je mezi námi chemie a nakonec to bylo právě to,co prodalo tento seriál,protože bez ohledu na to,co se stalo v průběhu let (o čem nemáte žádnou přestavu,ale bylo to jako normální svět s více hormonálními teenagery) naše vzájemná láska zůstala nezpochybnitelná. I přesto,že se cítím daleko od toho,kým jsem v té době byla,vždy budu vděčná za tuto příležitost a zkušenosti. Nic z toho by nebylo možné bez každého jednoho člověka,který vždy přispěl k sérii. Od těch pravidelných po speciální hosty (kterých tam bylo spoustu kouzelných,například Dolly Parton) po tvůrce,crew,režiséry. Jsem tam kde jsem díky věrným fanouškům,za které jsem vděčná a samozřejmě mám moc ráda všechny nové anděly,kteří mě teď podporují. I když je Hannah Montana rozsekaná na malé kousky a pohřbená na mé zahradě,vždy bude mít velmi speciální místo v mém srdci. Oslavte tento den s námi ! Pořádně se opijte a pamatujte ‪#‎HM4EVR‬. Pošlete bláznivé fotky na počest tohoto výjimečného dne. ‪#‎letsplayadrinkinggame‬ sledujte HM a pokud na ni někdo bude nadávat,vyfoťte ho ! Yiew hew!"

Upoutávka k dílu The Voice s Miley !

24. března 2016 v 11:58 | Adell |  Videos

Jak jsem už dříve oznámila,Miley bude speciálním hostem pěvěcké soutěže The Voice za účelem radit a pomáhat soutěžícím. Díl s Miley odvysílá stanice NBC již v pondělí 28. března. The Voice si prý Miley hodně chválilo a dokonce jí nabídli post porotkyně v další sezóně. Miley však tuto nabídku odmítla z důvodu,že by nedokázala vybírat a vyhazovat lidi. Každopádně zde je upoutávka:


(16/03) Miley na natáčení seriálu Woodyho Allena

19. března 2016 v 23:29 | Adell |  Gallery Update

Ve středu (16/03) byla Miley vyfocena,když opouštěla svůj apartmán v New Yorku a byla na cestě na natáčení seriálu Woodyho Allena. Později ji paparazzi vyfotili už během samotného natáčení. Miley měla opět blond paruku. Je to takový nezvyk vidět ji po dlouhé době s dlouhými vlásky,ale musím uznat,že jí moc sluší a vůbec by mi nevadilo,kdyby je měla takové i v reálu. Každopádně,v galerii najdete 5 candids z odchodu z apartmánu a 32 fotografií z natáčení.

Miley opouští apartmán


Miley na natáčení


(15/03) Miley míří na natáčení seriálu

19. března 2016 v 13:05 | Adell |  Gallery Update

15. března byla Miley vyfocena,když opouštěla svůj apartmán v New Yorku a mířila na natáčení seriálu. Minulé candids pravděpodobně byly trošku starší,takže se omlouvám,ale všechny zdroje psaly,že pochází z 15. března. Ale zpět k těmto candids. Její outfit se mi líbil i nelíbil. Příjde mi,že jí ty tepláky moc "zmohutňovaly." No celkově vypadala vcelku pěkně,v té čepici je zlatá a měla vtipný batoch. :D V galerii najdete 11 fotografií.


(15/03) Miley v New Yorku

15. března 2016 v 22:57 | Adell |  Gallery Update

Máme tu další nové candids ! Dnes - 15. března byla Miley vyfocena paparazzi,když společně se svým kamarádem Adamem Leber mířila do svého apartmánu v New Yorku. Měla na sobě jednoduchý,ale přitom krásný outfit. Jsem opravdu moc ráda,že si vlasy nechává dorůst a doufám,že si je brzy opět neostříhá. V galerii se můžete podívat na 8 fotografií.


(14/03) Miley opouští hotel v New Yorku

14. března 2016 v 22:50 | Adell |  Gallery Update

Dnes - 14. března byla Miley v časných ranních hodinách vyfocena,když opouštěla svůj hotel v New Yorku a mířila na natáčení seriálu. Do galerie jsem nahrála 8 fotografií ve vysoké kvalitě,určitě se na ně podívejte.


VIDEOS: 2 nová videa z instagramu

14. března 2016 v 14:42 | Adell |  Videos
Miley přidala na instagram 2 nová videa,která pochází ještě ze zákulisí Milky Milky Milk Tour,konkrétně z 14. prosince minulého roku z Vancouveru. V tom druhém videu je za ní Vijat - její nejlepší kamarád. Do popisu napsala,že jí toto tour chybí. Můžete se na ně podívat níže.


Nové fototgrafie s fanoušky v New Yorku

13. března 2016 v 15:40 | Adell |  Gallery Update

Jak jistě víte,Miley se už téměr 2 týdny nachází v New Yorku kvůli natáčení nového seriálu. Zatím nevíme žádné podrobnější informace o její roli,ovšem z fotek,které jsem přdávala předevčírem lze podle oblečení poznat,že ztvární nějakou hippie. No uvidíme. Každopádně se už nemůžu dočkat a jsem na tento krátký seriál opravdu zvědavá. Miley se samozřejmě za tu dobu co v New Yorku je vyfotila se spoustu fanoušky. Fotek se sice moc neobjevilo,ale jsem ráda alespoň za těchto pár. Na všechny se můžete podívat v galerii.

btw. Liam byl včera údajně viděn několika fanoušky na letišti v New Yorku. Nechtěl být fotografován a odmítal se s nimi fotit. Je velmi pravděpodobné,že zde přiletěl za Miley.