Únor 2016

Vysvětlení nekativity

22. února 2016 v 13:29 | Adell
Už delší dobu nejsem na blogu aktivní a tak vám chci vysvětlit,proč tomu tak je. Jde o to,že poslední dobou nejsou skoro žádné novinky. Pouze fotky z instagramu ,případně nějaká videa,která Miley přidává. Nakonec se nezúčastnila ani Pre-Grammy a After Party GRAMMYs na kterou byla pozvaná a to z důvodu,že má údajně nějaký zánět hlasivek a tak tráví většinu času doma a uzdravuje se. Není to však nic vážného. Doufejme,že už brzy bude Mil opět fit a dočkáme se alespoň nějakých candids. Zatím se budeme muset spokojit pouze s osobními fotkami.

Quick News

12. února 2016 v 19:44 | Adell |  News
Jelikož se neobjevují novinky pouze v podobě osobních fotek (které postupně nahrávám do galerie a až se trošku nahromadí,tak všechny zveřejním),tak jsem se rozhodla shrnout všechny novinky,které by bylo zbytečné psát samostatně.

• Miley si nedávno koupila nový dům v Malibu,který se nachází kousek od domu Liama. Je pravdou,že jsou opět spolu a Mil často tráví čas u něj,ale dům Miley koupila pravděpodobně z důvodu,že se ještě stále (bouhžel) schází s Katy a Waynem a to může Liamovi trošku vadit.

• V sobotu - tedy zítra se na CBS 2 (Los Angeles) a WCBS (New York) bude vysílat zákulisí Miley Cyrus and her dead petz tour.

• 14. února se Miley zúčastní Clive Davis' Grammy party.

Nové fotky z instagramu (2016)

11. února 2016 v 19:50 | Adell |  Gallery Update

Galerie byla aktualizována novými fotkami,které Miley přidala v roce 2016 na svůj instagram. Tak jako vždy, neodpustila si přidat různé vtipné obrázky a jde vidět,že si umí udělat srandu i sama ze sebe. Samozřejmě postla i nějaké selfie. Mil byla na instagramu opět velmi aktivní,jen za leden 2016 na něj zveřejnila celkem 85 fotografií !


Miley bude součástí nové sezóny The Voice USA

7. února 2016 v 17:12 | Adell |  Gallery Update

Před pár dny se objevila opravdu úžasná zpráva. Miley bude součástí 10. sezóny The Voice USA a to jako poradce porotců. Sama Miley publikovala na svůj instagram fotku,jak "líže" tlačítko zpěvačky Christina Aguilera. Kromě Christiny do porotcovského křesla zasednou Adam Levine, Blake Shelton a Pharrell Williams. Epizoda,ve které se Cyrus objeví bude vysílána již 29. února ! V galerii si můžete prohlédnout také fotku,kterou přidala na instagram Christina.


Selena Gomez o Miley v novém rozhovoru pro W Magazine

5. února 2016 v 18:24 | Adell |  News

Selena Gomez se objevila na obálce nového vydáni W Magazine,pro který také poskytla rozhovor,ve kterém mluvila i o Miley.Pokud jste dlouholetým fanouškem Miley nebo Seleny,určitě víte,že mezi nimi byl prý spor,kvůli tomu,že obě chodily s Nickem Jonasem. Ovšem Selena v tomto novém rozhovoru řekla,že se s Miley nikdy nepohádala a je fanouškem její hudby,ale není si jistá,zda je to vzájemné. Níže si můžete přečíst vše,co Gomez o Miley řekla.


"Každá jsme zcela odlišná. Je zřejmé,že Miley nechce dělat to co já a já co ona. Jsem fanoušek její hudby,ale nevím,zda by řekla totéž o mě. Nikdy jsme se nepohádaly. Jen se nám v 16-ti líbill stejný kluk. Bylo to podobné jako u Hilary Duff, Lindsay Lohan. "Oh, můj bože,máme rády stejného kluka." Teď každá žijeme svůj život."