Leden 2016

Miley získala nominaci na Glaad Media Awards 2016

29. ledna 2016 v 22:43 | Adell |  News

Miley Cyrus získala nominaci na Glaad Media Awards 2016 v kategorii "Vynikající hudební umělec" s albem Miley Cyrus & Her Dead Petz,které vydala zdarma v srpnu roku 2015 ve spolupráci s kapelou The Flaming Lips. Ocenění jejichž cílem je ctít a uznávat celebrity zajímající se o LGBT se bude konat 2. dubna v Beverly Hills a 14. května v New Yorku. Pro tuto chvíli není jasné zda se Miley zúčastní,uvidíme. Podívejte se na celý seznam nominovaných.

OUTSTANDING MUSIC ARTIST

Brandi Carlile, The Firewatcher's Daughter (ATO Records)

Miley Cyrus, Miley Cyrus & Her Dead Petz (Smiley Miley, Inc.)

Adam Lambert, The Original High (Warner Bros. Records)

Le1f, Riot Boi (XL Recordings/Terrible Records)

Troye Sivan, Blue Neighbourhood (Capitol Records)

Miley získala hlavní roli v novém seriálu Woodyho Allena

28. ledna 2016 v 16:43 | Adell |  News

Pro ty,kterým Miley chyběla jako herečka mám velmi dobrou zprávu. Miley se opět objeví na televizních obrazovkách ! Slavný filmový režisér Woody Allen oznámil nátačení nového seriálu,ve kterém Miley získala společně s herečkou Elaine May hlavní roli. Jediné informace,které víme jsou,že se bude odehrávat v 60. letech minulého století,první série bude mít 6 epizod po 30-ti minutách a nátáčet se začne v březnu. Název zatím není znám.Je to určitě skvělá zpráva,ovšem má to i svá negativa. Jak víte,Miley by měla v tomto roce vydat své nové album,no objevily se zvěsti o tom,že ho zdůvodu tohoto natáčení vydá až v roce 2017 přičemž první singl výjde v říjnu tohoto roku. Každopádně to jsou jen zvěsti a vše může být nakonec úplně jinak,ale to,že si Miley v tomto seriálu zahraje je POTVRZENO. Sama Mil to napsala a svůj instagram.

Past Design #02

25. ledna 2016 v 19:52 | Adell |  Designs
Design by: Darllet| Od: 25.1.2015 | Do: ??? | Spokojenost: 100 %

Po téměř 4 měsících je na blogu nastaven nový design,který tentokrát udělala Darllet. Zpočátku jsem chtěla jeden z free layoutu,ale grafička se sama nabídla,že mi udělá originál,za co jí moc děkuju. Layout byl zhotoven během 3 dnů,takže opravdu rychle. Jsou na něm použity fotky z různých photoshootu,ta hlavní je z nejnovějšího pro ELLE UK a ostatní jsou už trošku starší. Design jsem chtěla jednodušší a přesně takový je. Takže Darllet ještě jednou moc moc děkuju. A jak se líbí vám ? :)

Past Design #01

25. ledna 2016 v 19:41 | Adell |  Designs
Design by: Helčíta| Od: 30.8.2015 | Do: 25.1.2016 | Spokojenost: 100 %

Tento design byl na blogu nastaven od 30.8. a vydržel na něm až do dnešního dne - 25.1,tedy skoro neuvěřitelné 4 měsíce. Udělala ho úžasná grafička Helčíta,které bych chtěla ještě jednou moc poděkovat. Jak se vám líbil ?

Nové fotografie z photoshootu pro ELLE UK

25. ledna 2016 v 18:03 | Adell |  Gallery Update

Objevily se 3 nové fotografie z photoshootu pro ELLE UK,který Miley nafotila ještě v červenci minulého roku. Photoshoot byl focen fotografem Mattem Irwinem. Na 3. fotce můžeme vidět "logo" nadace Happy Hippie,kterou Mil založila.

POTVRZENO: Miley Cyrus a Liam Hemsworth jsou opět zasnoubeni

23. ledna 2016 v 21:07 | Adell |  News

Rok 2016 teprve začal a už tu máme spoustu úžasných novinek. Největší téma,které se teď u Miley dlouhou dobu řešilo bylo,jestli je opět s Liamem zasnoubená. Mnohé tomu nasvědčovalo - na začátku roku odcestovala za Liamem do Austrálie,začala opět nosit zásnubní prsten,na instagram přidávala fotografie,na kterých můžeme zahlédnout i věci Liama a spustu dalších věcí. Konečně známe na tuto otázku odpověď. I přesto,že Liamův bratr Chris tuto informaci vyvrátil a řekl,že neví nic o tom,že by Liam Miley opět požádal o ruku,magazín People tuto informaci naopak potvrdil. Možná vám příjde trošku zvláštní,že když to napsal nějaký 1 časopis,hned to musí být pravda,ale v tomto případě tomu tak opravdu je. Tento magazín je opravdu důvěryhodný a byl první,který v roce 2012 potvrdil jejich zasnoubení. Pečtěte si tedy,co vše prozradil o tom,jak to mezi Miley a Liamem právě je. Respektive,to že Miley a Liam jsou opět spolu prozradil tomuto magazínu blízký zdroj Miley. Nic není vymyšleno. Je to oficiální. Miley a Liam jsou opět zasnoubeni.

"Miley je velmi šťastná,že jsou s Liamem opět spolu. Může se vám to zdát náhlé,ale za posledních několik měsíců měli k sobě velmi blízko. Chtěli jen udržet jejich vztah v ústraní,než si všechno vyříkají."

"Miley se chce vdávat" - říká zdroj. "Jeho rodina byla velmi váhavá ohledně manželství v minulosti,ale opravdu poznali Miley lépe,když strávila nějaký čas v Austrálii před několika týdny. Všichni jsou nadšeni,že jsou opět spolu."

Já osobně jim to moc přeju a jsem šťastná,že jsou opět spolu,ale i přesto si myslím,že měli ještě chvíli počkat,než se opět zasnoubí. Každopádně je to úžasná zpráva,doufám,že jim to tentokrát vydrží.

Kanye West – Black Skinhead (Remix) (feat. Miley Cyrus Travi$ Scott)

22. ledna 2016 v 17:33 | Adell |  Gallery Update

Před více než 2 lety (2013) bylo oznámeno,že Miley spolupracuje s rapperem Kanye Westem na remixu písně Black Skinhead,která se nachází na jeho šestém studiovém albu Yeezus. Až dosud nebyly oznámeny žádné podrobnější informace o jejich spolupráci,ale včera - 21. ledna překvapivě remix vyšel. Podle mě není špatný,určitě stojí za poslech. Budu ráda,když se podělíte o svůj názor v komentářích.


CANDIDS: Miley opouští ABC Kitchen + odlétá zpět do Los Angeles

19. ledna 2016 v 22:53 | Adell |  Gallery Update

Jak už jsem zmínila,Miley předevčírem odcestovala do New Yorku. Zdržela se zde pouhý den,údajně kvůli natáčení filmu,ovšem žádné podrobnější informace zatím nevíme. Paparazzi včera v odpoledních hodinách Miley nejdříve vyfotili když opouštěla ABC Kitchen,kde se naobědvala a později na JFK letišti,odkud odletěla zpět do Los Angeles. V galerii najdete několik fotografií.(15/1) Miley pomáhá Liamovi se stěhováním do nového domu/budou žít společně ?

19. ledna 2016 v 17:50 | Adell |  Gallery Update

V pátek - 15. ledna se Miley rozhodla pomoc Liamovi se stěhováním do jeho nového domu v Malibu. Zatím nevíme,zda jsou opět spolu,ale vše nasvědčuje tomu,že ano. Dokonce se spekuluje o tom,že se Miley do domu přestěhovala také,což by znamenalo,že s Liamem budou žít společně. A ještě jedna zajímvost - Miley pravděpodobně začala opět nosit zásnubní prsten. A aby toho nebylo málo,z mnoha příspěvků na jejím instagramu šlo už před pár týdny poznat,že nosí Liamovy věci. Myslím,že to opravdu nasvědčuje tomu,že k sobě vrátili. Zatím to však Mil ani Liam nijak nepotvrdili,takže vše může být úplně jinak ! Uvidíme,co z toho nakonec bude. Každopádně v galerii naleznete několik candids fotek. Musím uznat,že Miley vypadala skvěle. Tím nemyslím oblčení,které měla na sobě,ale celkově vzhled. Trošku mi připomíná Miley 2011 - 2012. Tentokrát jí přítomnost paparazzi nijak zvlášť nevadila,na fotkách se usmívá a vypadá šťastně.


(17/1) Miley na letišti JFK v New Yorku

19. ledna 2016 v 15:28 | Adell |  Gallery Update

Miley byla předevčírem - 17. ledna vyfocena paparazzi na letišti JFK v New Yorku za doprovodu jejího manažera Adama Lebera,takže s největší pravděpodobností zde odcestovala za prací,podrobnější informace však nevíme. Miley se zde ovšem nezdržela dlouho,protože hned druhý den - 18. ledna byla zahlédnuta a vyfocena paparazzi zpátky v Los Angeles. Do galerie jsem zatím nahrála fotky z JFK letiště,určitě se na ně podívejte.