Prosinec 2015

Happy New Year !

31. prosince 2015 v 20:30 | Adell

Všem návštěvníkům blogu přeji všechno nejlepší do nového roku 2016 ! Doufám,že se tu za rok opět všichni "sejdeme." I když v tomto roce nebyla má aktivita příliš velká,tak slibuji,že v tom příštím opravdu aktivní budu a každý den vám budu o Miley přinášet ty nejaktualnější novinky. Případné hiatusy Vám vždy předem oznámím. Možná zde nastane v příštím roce jedna velká změna,ale opravdu jen možná,takže vám zatím neřeknu o co jde,protože se vše může ještě změnit. Takže ještě jednou všechno nejlepší do nového roku,hodně štěstí a hlavně zdraví. Doufám,že se vám splní všechny sny a rok 2016 bude ještě lepší než tento.

Omlouvám se za nekativitu

30. prosince 2015 v 20:16 | Adell
Milí affiliates a návštěvníci blogu. Omlouvám se za dlouhou nekativitu,která trvala přesně 27 dnů. Od nového roku bude tento blog snad KONEČNĚ aktivní. A i když kontrola a náběr affs už nedávno proběhla,bouhžel ji budu muset udělat ještě jednou. Nevím totiž,kdo si mě za ten měsíc vymazal apod. Tentokrát vám dám všem vědět na blog,protože mnozí si určitě myslíte,že s tímto blogem končím,ale rozhodně tomu tak není. Děkuju za pochopení a předběžně - šťastný nový rok ! :)

(21/11) Milky Milky Milk Tour - Detroit, MI

3. prosince 2015 v 21:23 | Adell

V pondělí - 21. listopdau Miley odehrála svůj 2. koncert Milky Milky Milk Tour a to v Detroitu, Michiganu,USA. Koncert byl opět zcela vyprodaný - 2888 míst. V galerii najdete celkem 20 fotografií + videa.