Listopad 2015

Happy 23th Birthday Miley !

24. listopadu 2015 v 15:46 | Adell
Sice opožděně,ale přece ! Včera - 23. listopadu oslavovala naše Miley 23. narozeniny. Tímto bych ji tedy chtěla popřát všechno nejlepší,hodně štěstí a ať je pořád tak úžasný člověk. I když to v tomto roce co se týče photoshootu apod. trošku přehnala,uvnitř je to pořád Miley,jak ji známe. Spoustu lidí jí hned odsuzuje podle chování. Ale většina neví ty dobré věci,které dělá. Pomáhá ostatním,založila nadaci THE HAPPY HIPPIE FOUNDATION na podporu bezdomovců a LGBT osob,VIVA GLAM - výtežek putuje na pomoc lidem s HIV. A to není vše,jak si možná vzpomínáte,nedávno odcestovala na 2 dny do Britské Kolumbie na pomoc vlkům. Je to člověk s opravdu velkým srdcem. #HappyBirthdayMiley


(19/11) Milky Milky Milk Tour - Chicago,USA

20. listopadu 2015 v 22:50 | Adell |  Gallery Update

Včera večer (19/11) Miley zahájila své Milky Milky Milk Tour a to v Chicagu,USA. Tour bude mít celkem 8 zastávek,což je na jednu stranu škoda,ale na druhou jsem za to i ráda,protože se poté může plně věnovat svému novému albu a vlastnímu,celosvětovému tour (podle nepotvrzených informací by mělo být v roce 2017/2018.) Koncert se konal v Riviera Theatre a byl beznadějně vyprodaný (2500 míst.) Miley zvolila opět velmi zajímavé kostýmy,což se dalo čekat. V galerii si můžete všimnout i fotek,kde má na sobě podprsenku ve tvaru prsou a opravdu to vypadá,jako by byly její,skutečně je to však jen podprsenka. V galerii najdete 89 fotografií. Níže najdete také seznam všech písní,které na koncertě Miley zazpívala a případně videa.


Dooo It!
Love Money Party
1 Sun
The Floyd Song (Sunrise)
Something About Space Dude
Space Boots
BB Talk
Fweaky
Bang Me Box
Lighter
Slab of Butter (Scorpion)
I Forgive Yiew
Miley Tibetan Bowlzzz
Milky Milky Milk
Tiger Dreams
Pablow the Blowfish
Twinkle Song
Karen Don't Be Sad
Evil Is But a Shadow
We Can't Stop

První trailer k Vánočnímu speciálu 'A Very Murray Christmas'

18. listopadu 2015 v 15:38 | Adell |  Videos

Miley se objeví ve Vánočním speciálu po boku Billa Murray,který nese název 'A Very Murray Christmas.' Premiéru bude mít již 4. prosince na televizní stanici Netflix. Včera se objevil první delší trailer,na který se určitě podívejte. Miley v něm vypadá opravdu nádherně !


Miley v novém photoshootu pro Candy Magazine

16. listopadu 2015 v 19:37 | Adell |  Gallery Update

Miley nafotila nový photoshoot pro časopis Candy. Podle všeho byl focen v červnu tohoto roku a to fotografem Terrym Richardsonem,který je celkem známý focením photoshootu tohoto stylu. Takže žádné překvapení (režíroval také videoklip k Wrecking Ball.) Ale zpátky k tomuto shootu. Vůbec se mi nelíbí. Určitě nejsem jediná. Jsem smiler,Miley mám moc ráda a 1 photoshoot to nezmění,ale tímto mě Miley celkem zklamala. Troufám si říct,že je to zatím nejhorší photoshoot,který Mil nafotila. Když tedy nepočítám shoot pro časopis Interview. Ještě dodám,že časopis je k dostání od víkendu a po celém světě je dostupných jen 1500 kopií. V galerii najdete 10 fotografií.


(10/11) Miley opouští Veterinární ordinaci

12. listopadu 2015 v 14:54 | Adell |  Gallery Update

Miley byla předevčírem (10/11) vyfocena,když společně s jejím nejnovějším přírustkem do rodiny - pitbullem jménem Milky (kterého adoptovala minulý týden) opouštěla v Los Angeles,Kalifornii,Studio City Veterinární ordinaci. Miley měla jednoduchý outfit,nic "extra",ale slušelo jí to. Moc se mi líbí její boty a jak si můžete všimnout,na hlavě měla "kočičí ouška",které jsou celkem roztomilé. Určitě se podivejte na fotky. :)


(7/11) 46th Anniversary Gala Vanguard Awards

11. listopadu 2015 v 21:45 | Adell |  Gallery Update

V sobotu (7. listopadu) se Miley zúčastnila Los Angeles LGBT Center 46th Anniversary Gala Vanguard Awards,kde byla oceněna za její charitativní činnost. Miley také pomohla vydražit klavír - tím,že ho oblízla zvýšila jeho cenu o 50 000 dolarů,které šly na charitu. Mezi zúčastněnými celebritami byly také Jane Fonda, Lily Tomlin a Linda Perry,která napsala píseň Hands Of Love. Miley zvolila celkem pěkný outfit. Na červený koberec si oblékla růžový top a dlouhou růžovou sukni. Celý outfit doladila psaníčkem ve tvaru mušle. Po celou dobu se usmívala. Moc jí to slušelo ! :)

Red Carpet:

Inside:

(30/08) Miley na nákupech v Los Angeles

10. listopadu 2015 v 15:37 | Adell |  Gallery Update

V pondělí (30. října) byla Miley spatřena společně s jejím kamarádem na nákupech v Los Angeles. Měla moc krásný,jednoduchý outfit. Určitě se podívejte na fotky,v galerii jich najdete celkem 8. :)


(24/10) Miley cestou na soukromou párty

9. listopadu 2015 v 15:36 | Adell |  Gallery Update

V sobotu (24. října) byla Miley vyfocena paparazzi,když mířila na nějakou soukromou párty. Zvolila jednoduché šaty a černé Converse. Moc jí to slušelo. Podívejte se níže na fotky. :)


(22/10) Miley na obědě v Gracias Madre

8. listopadu 2015 v 12:51 | Adell |  Gallery Update

Ve čtvrtek (22. října) byla Miley spatřena paparazzi na obědě v Gracias Madre v Západním Hollywoodu. V galerii se můžete podívat na 17 fotografií. Jak si určitě všimete,měla na sobě mikinu,kterou propagovala její nejnovější album s Flaming Lips "Miley Cyrus & her dead petz."