Srpen 2015

(28/08) Miley a Katy Weaver na procházce s Mary Jane v Hollywood Hills

29. srpna 2015 v 21:54 | Adell |  Gallery Update

Včera (28. srpna) byla Miley zahlédnuta společně s jejím pejskem Mary Jane a kamarádkou Katy Weaver na procházce po Hollywood Hills.Miley zvolila jednoduchý sportovní outfit. V galerii naleznete 21 vysoce kvalitních candids fotografií.


Miley na obálce ELLE UK,fotografie z photoshootu + video

28. srpna 2015 v 19:33 | Adell |  Gallery Update

Miley bude na obálce říjnového vydání magazínu ELLE UK. Photoshoot je opravdu velmi krásný,ale zatím se z něho objevily pouhé 2 fotografie. Miley samozřejmě poskytla i rozhovor,ve kterém taktéž popisuje,proč se rozhodla využít svou popularitu a založila nadaci Happy Hippie: "Byla jsem trochu v rozpacích za to,že jsem dostala zaplaceno za natřásení zadkem v kostýmu medvídka. Neměla bych být hodná této sumy peněz,když lidi žijí na ulici.Když ukazuješ svoje prsa a všichni se na tebe dívají,máš jejich pozornost,takže tě pak budou poslouchat." Každopádně v galerii naleznete 3 vysoce kvalitní fotografie z photoshootu (z toho je jedna cover.) A určitě se podívejte i na video. Miley je v něm opravdu velmi krásná a zlatá.(26/08) Miley v show Jimmyho Kimmela

28. srpna 2015 v 1:56 | Adell |  Gallery Update

Po 2 letech od poslední přítomnosti v show Jimmy Kimmel Live,předevčírem - 26. srpna se zde Miley opět objevila a to především kvůli propagaci Video Music Awards. O nich se ale zas až tak nemluvilo,Miley jen řekla,že každý den vede k tomu,aby to byl ten nejlepší den vůbec. Řeč byla např. o jejích domácích mazlíčcích a dokonce se řešili i její prsa. Kromě toho,Miley se ještě předtím převlékla za australskou novinářku a ptala se náhodných lidí na ulici,co si o myslí o Miley Cyrus a jaké podle nich budou VMA's,když je hostuje. Video je opravdu povedené a u interview se určitě taky zasmějete,takže doporučuju vám si oba videa shlédnout. Ještě předtím se však nezapomeňte podívat na candids,které pochází z ABC studia a to z doby,kdy se Miley chystala natáčet scénku novinářky,která následně byla odvysílána v Jimmy Kimmel Live show.
(26/08) Miley ve studiu ABC

27. srpna 2015 v 19:51 | Adell |  Gallery Update

Miley byla včera (26. srpna) ve 23:35 - našeho času dnes v 5:35 ráno hostem v show Jimmy Kimmel Live. Na místo (studio ABC) dorazila celkem brzy - cca. 4 hodiny před začátkem a byla překvapena fanoušky,kteří ji tam čekali. Fotky s fanoušky se však objevily až z doby,kdy Miley opouštěla studio ABC. Ochotně se s nimi fotila a rozdávala autogramy,byla opravdu velmi milá. V galerii naleznete 4 středně kvalitní fotky z příchodu do studia ABC,15 vysoce kvalitních candids z odchodu a taktéž fotografie s fanoušky. Níže se můžete podívat i na video.

Sledujte show "Jimmy Kimmel Live" v Česku - Livestreams

26. srpna 2015 v 20:36 | Adell |  News

Jak už jsem Vás dříve informovala,Miley bude dnes (u nás zítra) hostem v show Jimmyho Kimmela. Objeví se zde především kvůli propagaci Video Music Awards,ale zřejmě nám prozradí i něco o novém albu. Show začně ve Spojených Státech ve 23:35 hodin,což je 5:35 ráno našeho času. Pokud tedy chcete tuto show sledovat LIVE,zde jsou livestreamy,které by měly být funkční.

1. Link
2. Link
3. Link

Quick news

25. srpna 2015 v 18:42 | Adell |  News

Za posledních pár dní se objevilo několik novinek a informací o Miley. Podívejte se na ně níže:

~ První singl z nového Mileyného nového alba by se měl jmenovat "Don't Fuck It Up" a údajně výjde mnohem dříve,než očekáváme. Každopádně nic není potvrzeno.

~ Magazín "Fortune" vydal seznam 5-ti nejbohatších zpěvaček a Miley se zde umístila na 1. místě.

~ Cristiano Ronaldo začal sledovat Miley na instagramu.

~ Podle zpráv v obchodním rejstříku,Miley prodala v USA více alb než Katy Perry,Lady Gaga nebo např. Rihanna.

~ Během posledních několika dnů se Miley připravuje na Video Music Awards,které se uskuteční už tuto neděli a které jak víte hostuje.

~ EP (album,které obsauje málo písní) s Flaming Lips bude zdarma.

Nové informace a zvěsti o pátém albu Miley

24. srpna 2015 v 13:17 | Adell |  News

Jak už možná víte,Miley se chystá již brzy vydat své nové,v pořadí 5. studiové album. Jeho vydání se plánuje na začátek roku 2016,ale přesný datum zatím není znám a vše se může ještě změnit,takže album může vyjít i dříve,ale bouhžel i později. Včerejší den nám přinesl několik nových informací o Mileyném pátém albu,avšak skoro vše jsou zatím jen zvěsti. Jediná potvrzena zpráva je ta,že na novém Mileyném albu se objeví rapperka Andrea. Tato informace byla potvrzena přes sociální síť rappera a producenta Mike WiLL Made-It.

Po internetu se začali šířit zvěsti,že Miley spolupracuje na svém novém albu s Katy Perry a Adele. Ovšem nic není potvrzeno,takže tato informace nemusí být pravdivá.

Předpokládá se,že 1. září nám Miley prozradí velkou novinku,která bude souviset s očekáváným novým singlem a albem.. nezbývá nám nic jiného než doufat,aby se všechny tyto zvěsti staly skutečností.

Rita Ora hovoří o Miley jako hostitelce VMA's

23. srpna 2015 v 21:25 | Adell |  News

Britská zpěvačka Rita Ora řekla během rozhovoru pro MTV,co si myslí o Mileyném hostování Video Music Awards,které se uskuteční již za týden, tedy 30. srpna. Video naleznete ZDE. Níže si můžete přečíst překlad.
"Nikdo neví,co můžeme od Miley očekávat a právě to je pro VMA's celkem velká výhoda. Stane se něco nečekaného. Miluju ji,baví mě. Bude to její show a já jsem si jistá,že se jen tak nevzdá toho největšího boje."

Miley bude hostem v show Jimmyho Kimmela

22. srpna 2015 v 21:22 | Adell |  News

Ve středu (28. srpna) bude naše Miley hostem ve večerní show "Jimmy Kimmel Live !" na kanálu ABC. Miley se zde objeví především kvůli propagaci Video Music Awards,které jak určitě víte hostuje (30. srpna) a pravděpodobně nám taktéž prozradí něco o novém albu ! Je možné,že zde i vystoupí.

Kristen Stewart o Miley v rozhovoru pro MTV

22. srpna 2015 v 14:02 | Adell |  News

Kristen Stewart odhalila v rozhovoru uveřejněném ve čtvrtek na MTV,jak se cítila,když ji Miley nazvala sexy v příspěvku na instagramu. Miley nedávno publikovala na instagram plakát k filmu "American Ultra" (ve kterém Kristen ztvárnila roli) s popisem "Kristen Stewart is hot!"
Herečka na to reagovala se slovy: "Slyšela jsem to,cítím se dokonale,blíž k ní." Poté se jí ještě tazatel zeptal co si myslí o Mileyném hostování Video Music Awards a Kristen odpověděla: "Určitě to zabije!"
Video z rozhovoru naleznete níže: